پلیس: می خواستم دزد طعمه زنان مسن در کاب Walmart, سرقت کیف پول

یک مرد متهم است preying در زنان سالمند در شهرستان کاب Walmart, سرقت مراقب کیف پول, مقامات گفت.

د’Ondre Hutchins, 26 است که پس از اجرا Acworth پلیس سعی کردم به او را گرفتن بعد از ظهر پنجشنبه پس از یک سرقت در خارج در 3826 کاب پارک وی بخش گفت: در انتشار اخبار. او قادر به فرار پس از یک تعقیب و گریز پلیس, تصادف و چند ساعت تعقیب جنایتکاران را از طریق جنگل.

پلیس اطلاع داده شد که Hutchins بازدیدکننده داشته است است که خارج شده و بین ساعت 10 صبح و 3 بعد از ظهر به طوری که او می تواند صبر کنید برای قربانیان بالقوه خود را به ترک کیف پول در تنهایی چرخ دستی های خرید, انتشار گفت. زمانی که فرصت خود را, او را متهم به ربودن کیف پول از کیف پول یا سرقت کیف پول و آشکار است.

در بعد از ظهر پنجشنبه یک افسر سعی کردم به جلو و بیش از هوندا منجر به تعقیب و گریز مختصری انتشار گفت. او سقوط خودرو در نزدیکی دریاچه Acworth درایو و Ragsdale جاده در حال اجرا به دور از صحنه و باعث چند آژانس تعقیب جنایتکاران.

کاب پلیس و دولت گرجستان گشت سربازان کمک در جستجو, اما آنها ناموفق بودند.

Hutchins توضیح داده شده است به عنوان 5-پا-8 و پلیس گفت: او معمولا می پوشد به رنگ تیره لباس. چندین آژانس های اجرای قانون در گرجستان فعال حکم برای دستگیری او, و او نیز می خواست در آلاباما و فلوریدا.

هر کسی با اطلاعات در این حادثه خواسته است برای تماس با Acworth پلیس در 770-974-1232.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im