پلیس: زن دزد اخبار ون ربوده خبرنگار به فرار از صحنه تصادف

یک زن باردار دستگیر شد صبح روز سه شنبه پس از آتلانتا به پلیس گفت: او تضعیف در پشت چرخ از یک همشهری ون به دور از صحنه یک تصادف.

ون هنوز اشغال شده توسط یک خبرنگار که حامله, آتلانتا, سخنگوی پلیس افسر استیو اوری گفت. خبرنگار Iyani هیوز بود uninjured زمانی که ون سقوط در Ansley پارک پس از فرار از پلیس.

این حادثه عجیب و غریب و لگد حدود 5:30 صبح در حالی که اخبار خدمه تنظیم شد تا گزارش در این منطقه از اقیانوس اطلس ایستگاه. نزدیک افسران نامیده می شدند برای پاسخ پس از یک تویوتا هایلندر غرق به دروازه اقیانوس اطلس آپارتمانهای خیابان 17 با توجه به پلیس.

افسران وارد شده بود در سقوط اولیه از صحنه هنگام ربایی رخ داده اوری گفت. یک CBS 46 عکاس ایستاده بود در خارج از ون در حالی که هیوز ویرایش فیلم از پشت ون.

“در حالی که افسران پلیس رو به بررسی غرق خودرو راننده وسیله نقلیه که از وسیله نقلیه — نادانسته به افسران — رفت به ون که متعلق به ایستگاه خبری رو در آن و سوار دور,” او گفت:.

ون تنها سفر حدود یک مایل قبل از آن غرق در طول پرادو در نزدیکی هتل هفت افراز دایره.

“خبرنگار داخل خودرو تلاش کردند زن را متوقف و کشش بیش از” اوری گفت. “گمان نمی خواهد انجام دهد که پس از او چیز های هوشمند. او را به صندلی خود قرار داده و با کمربند.”

در حالی که پلیس گفت هیوز بود uninjured او گرفته شده بود به بیمارستان برای معاینه. زن دیگر گرفته شده است به Grady بیمارستان یادبود به درمان برای یک بازوی آسیب است. اوری گفت: محققان نمی دانم اگر او صدمه دیده بود در هر کدام از صبح روز سه شنبه به سقوط و یا اگر آن را یک آسیب قبلی.

او بعد از شناسایی توسط پلیس به عنوان 38 ساله Seniqua Lunsford. شاهدان حاضر در صحنه گفت: پلیس Lunsford شد اقدام عجیب قبل از اینکه به اتهام ربودن. او در حال برگزار شد به اتهام آدم ربایی در Grady است بازداشتگاه.

اوری گفت: او سپاسگزار است که هیچ کس به شدت مجروح شد. این حادثه می توانست پایان غم انگیز برای هر دو متهم و قربانی.

“شما فقط انجام کار خود را روز به روز کار و همه چیز به وری که” او گفت:.

پلیس هنوز در حال بررسی شرایطی که منجر به سقوط اولیه در اقیانوس اطلس ایستگاه.

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de