لهستانی ریاست جمهوری رقیب خواستار تحریم ممکن است رای توقف کمپین

ورشو — اصلی لهستانی نامزد مخالفان در حال اجرا برای رئیس جمهور نامیده می شود در روز یکشنبه برای تحریم این کشور ممکن است انتخابات با توجه به کروناویروس و به طور کامل به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود را اضافه کردن به شک و تردید در مورد اینکه آیا رای خواهد بروید به عنوان برنامه ریزی شده.

حاکم ملی قانون و عدالت (PiS) حزب تا کنون به مبارزه طلبیده خواستار به تعویق انداختن مارس 10, انتخابات, خشم مخالفان با معرفی پستی قوانین رای گیری کمتر از شش ماه قبل از رای گیری در یک حرکت مارک خلاف قانون اساسی توسط منتقدان.

“بیایید با تحریم این انتخابات است. قطب ماندن در خانه خود زندگی مهم ترین چیز” Malgorzata Kidawa-Blonska این نامزد انتخابات ریاست جمهوری از مرکز حق مدنی پلت فرم (PO) حزب به خبرنگاران گفت: دعوت از نامزدهای دیگر به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود را.

درخواست تجدید نظر او به دنبال اعتراضات متعدد از شهرداران که گفت: از آن خواهد شد غیر ممکن است برای نگه داشتن رای با خیال راحت در مه.

روز یکشنبه شهردار شهر جنوبی Bedzin, Lukasz Komoniewski نوشت: در Facebook که او نمی خواهد ثبت اسناد اجازه می دهد تا انتخابات را به محل وجود دارد.

رئیس جمهور کنونی آندره Duda یک PiS متحد است که به خوبی پیش رو در انتخابات و خود انتخابات بسیار مهم است به دولت امیدوار است با اجرای آن به لحاظ اجتماعی محافظه کار و دستور کار به عنوان رئیس جمهور دارای قدرت وتو قوانین.

منتقدان می گویند PiS مشتاق به برگزاری انتخابات ممکن است به سرمایه گذاری در Duda فعلی موقعیت قوی و جلوگیری از یک بعد از انتخابات که در آن به خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر می تواند دندانه محبوبیت خود را.

انگلیسی Kosiniak-Kamysz های کشاورزی دهقانان لهستانی’ حزب (PSL) نامزد ریاست جمهوری شد به نقل از وزارت امور خارجه-اجرای آژانس خبری PAP عنوان کرد و گفت او با تمرکز بر اصلاحات به دولت در بسته ضد بحران اقدامات اقتصادی.

این مدیر کمپین از جناح چپ نامزد رابرت Biedron تشبیه Kidawa-Blonska را به “سیاسی بازنشستگی” PAP گزارش شده است.

در شنبه Duda گفت که امیدوار است این انتخابات خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده اما این وضعیت غیر قابل پیش بینی بود.

“اگر آن اتفاق می افتد که این بیماری همه گیر مواج بود … پس در این وضعیت از تاریخ انتخابات به نوبه خود می تواند غیر قابل تحمل اما من شمارش آن است که ما قادر خواهد بود به آرامی برگزاری این انتخابات گفت:” دولت اجرا اخبار کانال TVP Info.

وزیر بهداشت Lukasz Szumowski گفت: در یک ارزیابی باید در دو هفته.

نزدیک به سه چهارم از قطب معتقدند انتخابات باید به تعویق افتاد, با توجه به یک نظرسنجی در روز چهارشنبه.

فرانسه و باواریا در آلمان برگزار می شود انتخابات محلی در مارس 15. جرسلو Flis, یک جامعه شناس با دانشگاه Jagiellonian در کراکوف, تخمین می زند که باواریا انتخابات منجر به حدود 2000 اضافی coronavirus موارد است.

فرانسه به تعویق افتاد و دور دوم آن انتخابات محلی است. (گزارش شده توسط آلن Charlish و آنا کوپر; ویرایش توسط نیک Macfie جین Merriman و جایلز Elgood)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net