گرده سطح soars در آتلانتا با کمترین تعداد تا کنون این سال

گرده سطح افزایش یافت پنج شنبه در آتلانتا ضربه بالاترین تعداد گرده تا کنون این سال است.

تعداد رسیده 3,697 گرده ذرات در هر متر مکعب از هوا در روز پنج شنبه صبح از 664 ذرات روز قبل. آتلانتا آلرژی و آسم سازمان است که آهنگ روزانه تعداد گرده معتقد است که می شود بسیار بالا است.

در سال گذشته آتلانتا صدر با گرده تعداد 6,575 در آوریل 13.

گرده درخت بلوط کاج, داغداغان, درخت عرعر و توت بودند بالای همکاران تا پنج شنبه این تعداد با توجه به سازمان است. محدوده بالا برای گرده درخت آغاز می شود در 90 و وارد بسیار بالا در محدوده 1500 تا.

گرده چمن نیز در محدوده پنج شنبه.

“مرتبط با: مترو آتلانتا تعداد گرده و آلرژی شاخص

“مطلب: چه تعداد گرده و چگونه آن را اندازه گیری کرد ؟

شرایط آب و هوایی می تواند یک عامل در مقدار گرده در هوا به گفته دکتر استنلی Fineman با آتلانتا آلرژی و آسم است. شرایط خشک و درجه حرارت بالاتر در طول دو روز گذشته منجر به بالاتر می شمارد.

“این غیر معمول است برای دیدن تغییرات گسترده ای در روزانه تعداد گرده در این زمان از سال” Fineman گفت. “با درجه حرارت گرم درختان گرده افشانی; اما باران یا پراکنده دماهای سردتر می تواند باعث گذرا کاهش تعداد گرده در طول هفته های آینده.”

تعداد بسیار کمتر دوشنبه و سه شنبه پس از یک سری از سیستم های طوفان آورده باران برای شمال گرجستان. اما پس از خشک روز چهارشنبه اعداد شروع به افزایش است.

آن را ممکن است چندین روز قبل از باران به ارمغان می آورد هر گونه کمک به افراد مبتلا به آلرژی. به جز 40% شانس دوش یکشنبه آفتاب و بالاتر از متوسط درجه حرارت در هوا از طریق شروع از هفته آینده با توجه به کانال 2 اخبار.

“همچنین: چگونه به تفاوت بین coronavirus و علائم آلرژی فصلی

“این رفتن به احساس بیشتر شبیه به اواخر ماه ژوئن در اطراف در اینجا خود را به پایان هفته و آغاز تعطیلات آخر هفته” کانال 2 هواشناس برایان موناهان گفت.

برای کسانی که هنوز به دنبال لذت بردن از هوای تازه این آخر هفته موناهان گفت: بهترین کار این است که به خارج قبل از سپیده دم است.

“است که در بهترین زمان به این دلیل که رطوبت در اتمسفر نوع از حل و فصل گرده در نزدیکی زمین و شما ممکن است رنج می برند به عنوان بسیاری از کسانی که آلرژی در ساعات اولیه صبح قبل از خورشید می آید,” او گفت:.

نکات مفید در طول فصل آلرژی

  • نگه داشتن اتومبیل خود را و پنجره های خانه را بسته است. اجرای تهویه مطبوع در بازیافت تنظیم به جای.
  • تغییر و یا پاک کردن هوا خود را به طور منظم.
  • دوش گرفتن قبل از رفتن به رختخواب و یا زمانی که شما به خانه. گرده حل و فصل می توانید به موهای خود را و بر روی لباس های خود را و به دوش را حفظ خواهد کرد شما را از تنفس در گرده تمام شب.
  • شستن داخل سالن حیوانات خانگی’ پنجه و پاک کردن پوست خود را با یک پارچه مرطوب و یا حوله اگر آنها بوده ام در خارج از منزل. حیوانات خانگی به راحتی می توانید پیگیری گرده به خانه خود را ترک و آن را در فرش و مبلمان.
  • جلوگیری از فعالیت های در فضای باز تا اوایل شب یا سر خارج قبل از سپیده دم است. تعداد گرده تمایل به بالاترین در صبح پس از طلوع آفتاب.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>