Pompeo می گوید ایالات متحده ممکن است هرگز بازگرداندن که بودجه پس از قطع بیش از همه گیر

واشنگتن — وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: COVID-19 همه گیر نشان می دهد که نیاز به تعمیرات اساسی سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که واشنگتن ممکن است هرگز بازگرداندن که بودجه و حتی می تواند کار برای راه اندازی یک جایگزین برای U. N. بدن به جای.

به عنوان Pompeo راه اندازی عاملان این که دموکرات ها در مجلس نمایندگان ایالات متحده را متهم به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از تلاش برای “قربانی” نهاد برای منحرف کردن اذهان خود را از دست زدن به از شیوع کروناویروس.

در نامه ای به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آنها به نام برای ترمیم فوری از آمریکا کمک های مالی که مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق در هفته گذشته پس از متهم که از بودن “چین-محور” و ترویج چین را “دروغ” در مورد شیوع.

Pompeo گفته فاکس نیوز در اواخر روز چهارشنبه وجود دارد نیاز به “یک ساختاری ثابت که” برای اصلاح آن “کاستی.”

خواست اگر او خواستار یک تغییر در رهبری که Pompeo پاسخ داد: “حتی بیشتر از آن ممکن است مورد که ایالات متحده هرگز نمی تواند بازگشت به تعهد داشتن آمریکا مالیات دهندگان دلار به چه کسی است.”

در رادیو نمایش مصاحبه در پنجشنبه Pompeo خواسته شد تا اگر او را دیدم زمانی که این نقش که ممکن است جایگزین دیگر سازمان است. “ما قصد داریم تا نگاهی به دقیقا همان است که موضوع” او پاسخ داد.

“اگر موسسه آثار و توابع ایالات متحده همیشه منجر می شود و بخشی از آن را. هنگامی که آن را ارائه نمی, که در واقع این شکست برای به دست آوردن نتایج که مورد نظر ما در حال رفتن به محل کار با همکاران در سراسر جهان برای ارائه یک ساختار یک شکل و یک مدل حکومت که در واقع ارائه اهداف در نظر گرفته شده.”

این است که رد این تهمت دولت اتهامات و چین اصرار دارد آن شده است شفاف و باز است.

ایالات متحده شده است بزرگترین کلی کمک کننده به این که کمک بیش از 400 میلیون دلار در سال 2019 حدود 15 درصد از بودجه خود را. ارشد مقامات ایالات متحده در هفته گذشته به رویترز گفت واشنگتن می تواند تغییر مسیر این وجوه به دیگر گروه های کمک.

در چهارشنبه Pompeo گفت که ایالات متحده “به شدت معتقد به” پکن شکست خورده بود به گزارش شیوع بیماری به موقع در نقض که قوانین است. که مدیر کل Tedros Adhanom نیست استفاده از توانایی های خود را “عمومی” زمانی که یک عضو دولت شکست خورده به دنبال آن قواعد Pompeo اضافه شده است.

سرپرست سازمان توسعه بین المللی آمریکا گفت: ایالات متحده ارزیابی خواهد بود اگر که در حال اجرا به درستی و به دنبال جایگزین شرکای خارج از بدن است.

هر گونه تهدید به قطعی پایان متحده کمک های مالی جهانی در بدن احتمال لولا در مغلوب ساختن پیشی جستن موفقیت در پیشنهاد خود را برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری در برابر presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن.

کنگره آمریکا در کنترل هزینه های دولت فدرال و می تواند در تصویب قوانین برای تضمین سرمایه گذاری برای که. اما برای تبدیل شدن به قانون این امر نیاز به جلب حمایت کافی از جمله از مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواهان نه تنها برای عبور اما به نادیده گرفتن یک احتمال وتو.

با توجه به همشهری چوب خط coronavirus همه گیر است و کشته شدن بیش از 180,000 نفر در سراسر جهان از جمله حدود 48,000 در ایالات متحده و آن را بدترین آمار کشور با آمار رسمی. (گزارش شده توسط دیوید Brunnstrom, Humeyra Pamuk و پاتریشیا Zengerle; ویرایش توسط برنادت Baum و تام براون)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>