کارگران فقیر در تلاش برای تغذیه خانواده های زندانی و مورد آزار قرار گرفته در coronavirus مستندات

توسط Beh Lih یی و آنی Banerji

کوالالامپور/NEW DELHI, آوریل 7 (Thomson Reuters Foundation) – P oor کارگران دستگیر شده اند و مورد ضرب و شتم توسط پلیس در تلاش برای قرار دادن غذا روی میز در طول coronavirus مستندات باعث هشدارهای روز سه شنبه از تحولات اجتماعی اگر کمک ها تحویل داده نمی شود.

در مالزی دو مرد که معمولا کسب حدود 100 ringgit ($23) در روز سقف ثابت شده و از تجمع سه ماه بعد از آنها بودند گرفتار ماهیگیری برای مواد غذایی در نقض رسمی اقامت-صفحه اصلی سفارش جرقه اعتراض عمومی.

“پلیس به آنها گفت که به ترک. آنها گفتند که باید به ماهی برای تغذیه خانواده خود را – آنها لازم نیست که یک کار در حال حاضر آنها پول ندارند” گفت: وکیل Balakrishna Balaravi Pillai, اضافه کردن مردان زندانی بودند چرا که آنها نمی تواند استطاعت به پرداخت جریمه.

“آنها ضربه سخت شده نه تنها به دلیل عوامل اقتصادی اما در حال حاضر نیز رو به دام افتاده و گرفتار در چنین حقوقی باتلاق” Pillai که به مردان کمک های حقوقی رایگان گفت: تامسون رویترز بنیاد از طریق تلفن.

کار فعالان حقوق در سراسر آسیا را مورد انتقاد سخت مستندات شامل آنفولانزا مانند ویروس نیز آلوده کرده است که حدود 1.3 میلیون نفر و ناشی از بیش از 70 ، 000 مرگ و میر در سطح جهان – به صورت تاثیر خود را بر کارگران آسیب پذیر.

رسانه های اجتماعی شده است با آب گرفتگی ویدئوها از باتون-دارای حق اعمال پلیس در هند, ضرب و شتم مردم از جمله کارگران مهاجر و ریکشا دستگاه کشش برای شکستن سه هفته مستند و همچنین ساخت آنها انجام squats و deflating لاستیک های خود را.

دهلی نو سخنگوی پلیس را رد کرده است که افسران استفاده بیش از حد زور و گفت: آنها در تلاش بودند به مردم اطمینان دهد که به دنبال قوانین.

Raju, یک سبزی فروش در دهلی نو گفت: پلیس به او زده خود را به عقب و گوساله بارها و بارها – با وجود تلاش خود را به توضیح است که فروش مواد غذایی ضروری خدمات معاف از مستند قوانین.

“او نمی خواهد گوش دادن. او فقط نگه داشته و شتم من. بنابراین من به سرعت تبدیل به اطراف و خمیده بازگشت به خانه” به گفته فروشنده که کاهش یافته است را به نام و نام خانوادگی. “من کبودی هنوز هم قابل مشاهده است.”

هندی, مخالفت مجلس شاشی Tharoor نوشته شده به نارندرا نخست وزیر اصرار دولت برای مهار خشونت پلیس گفت: آن را نشان داد این کشور در اجرای قانون “در یک نور بسیار ضعیف.”

مودی خواسته ملت فقیر برای بخشش مشکلات ناشی از این مستند پس از آن آغاز شد در 25 مارس زمانی که دولت همچنین اعلام کرد $22.6 میلیارد محرک اقتصادی طرح به ارائه پول نقد و مواد غذایی جزوات به فقرا.

قفس داغ خورشید

در فیلیپین رسمی کارگران مانند کالسکه رانندگان نیز در میان برخی از 20000 نفر دستگیر و به نقض حکومت گفت: مانیل-بر اساس شهری فقیر کمپین گروه Kadamay.

“آنها نه گرفتن ویروس در خارج از در حال مرگ از گرسنگی در خانه گفت:” گلوریا Arellano, موسسه خیریه را رئیس.

“افرادی هستند که فقط نوشیدن آب برای زنده ماندن. ما بیشتر شهری فقیر این است که در حال حاضر اتفاق می افتد.”

رئیس جمهور رودریگو Duterte هشدار داد متخلفان از coronavirus مستند اقدامات هفته گذشته که آنها را می توان برای ایجاد مشکل پس از گزارش های رسانه ها از تظاهرات در مانیل در مورد ناکافی دولت کمک غذایی.

مقررات منع رفت و آمد متخلفان شده اند محدود به سگ قفس ساخته شده و به نشستن در زیر آفتاب ظهر به عنوان مجازات, حمایت, گروه دیده بان حقوق بشر گفت.

آن محقق کارلوس کند گفت: اقدامات دولت مانند نقدی یارانه ها به کوسن ضربه نامناسب برای بسیاری از افراد کم درآمد و کارگران رسمی که هیچ پس انداز و یا بیمه.

“این روزانه دستمزد حقوق بگیران و خانواده های آنها زندگی می کنند دست به دهان وجود” Conde گفت: از مانیل.

“دولت در مواجهه با تحولات اجتماعی مثل این اگر آنها نمی نیازهای فقیر فیلیپینی, به خصوص اگر آنها همچنان به دستگیری و قفل کردن کسانی که در خیابان برای پیدا کردن مواد غذایی,” او اضافه شده در ایمیل و نظرات.

سازمان ملل متحد هشدار داده است coronavirus همه گیر می تواند باعث یک بحران اقتصادی جهانی از بین بردن تا 25 میلیون شغل اگر دولت نمی سپر کارگران از تاثیر.

($1 = 4.3350 ringgit) (گزارش توسط Beh Lih یی //news.trust.org)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im