او را کشته و صدها نفر از مردم کلمبیا شخص مهم در میان یکدسته پابلو اسکوبار و کارتل مدلین, اما در پایان, قاتل شناخته شده به عنوان “Popeye” رفت و با یک گلوله اما علل طبیعی, در حال مرگ از سرطان معده در بوگوتا بیمارستان.

جان Jairo Velásquez, 54, درگذشت پنج شنبه, کلمبیا ملی ندامتگاه و زندان iInstitute تایید به رسانه ها. جرم قاتل که نام مستعار خود را چرا که او تا به حال یک بار انجام می شود روی لئامت دادن در نیروی دریایی کلمبیا شده بود در بیمارستان پس Dec. 31. او شده بود دوباره زندانی در سال 2018 برای اولین بار پس از آزادی از زندان در سال 2014 در خدمت داشتن اولیه 22 سال است.

هیتمن تا به حال اعتراف شخصا به کشته شدن بیش از 300 نفر برای کارتل رئیس که وحشت کلمبیا در سال 1980 و اوایل دهه 1990 است. در بالا از آن او تا به حال صدها خودروی بمب گذاری شده به عنوان Escobar رفت به جنگ در برابر رقبای خود و همچنین نظارت بر ده ها تن از سیاسی ترور و قتل افسران پلیس.

Escobar می میرند در یک تگرگ گلوله در مدلین پشت بام در دسامبر سال 1993 پس از یک تیم ساخته شده از کلمبیا نیروهای امریکا DEA و Escobar را یک بار همکاران در مواد مخدر جهان را به توطئه در نهایت در پایان سلطنت خود را. به عنوان Escobar وحشت کلمبیا, Popeye خود شده اصلی hitman شناخته شده به عنوان یک sicario.

دو تا از بزرگترین جنایات او در ارتباط با قتل ریاست جمهوری امیدوار Luis Carlos مردیکه خیلی بزن توجه دارد در ماه اوت سال 1989 و بدنام Avianca هواپیما بمباران آمد که بعدها در همان سال است.

مردیکه خیلی بزن توجه دارد احترام رقم در کلمبیا به این روز مشاهده شد که در آستانه سیاسی دستیابی به موفقیت در هنگام ترور با اسلحه و ماشین آلات حمله یک تظاهرات سیاسی او صحبت کردن در.

این Avianca بمباران دیدم Escobar را کارتل منفجر شدن یک جت بوش آن را به عنوان سفر از بوگوتا به غرب شهر کالی کشتن تمام 107 نفر در هیئت مدیره و سه نفر دیگر بر روی زمین. نامزد انتخابات ریاست جمهوری César Gaviria بمب تنها هدف نبود و حتی در هیئت مدیره تصمیم گرفته در برابر پرواز در آخرین لحظه. Popeye را بعدها بگویید روزانه وحش که کیف بمب بود “یک اثر هنری است.” آن تعیین شده بود بعد از کارتل متقاعد تاثیرپذیر جوانان به باز کردن کیف در اواسط پرواز باعث انفجار. کارتل شده بود خم که در آن زمان در گرفتن سیاستمداران که نشان داد که آنها خواهد بود مایل به استرداد کلمبیا اعضای کارتل مواد مخدر به ایالات متحده آمریکا

“ما همه آگاه است که اگر این بمب منفجر شد در محل اشتباه آن را نمی خواهد آتش هواپیما مخازن سوخت و کاپیتان می تواند صرفه جویی در هواپیما” Popeye گفت: روزانه وحش.

“بنابراین ما ایجاد یک اثر دومینو با سوخت ذخیره شده در بال هواپیما دینامیت در کیف و pressurisation هواپیما — یک ترکیب کشنده.”

Popeye گفت: روزانه وحش بمب بوده است مغز متفکر توسط کارلوس Castaño یک رهبر شبه نظامی که بعدها به نوبه خود در برابر Escobar. یکی دیگر از Escobar هیتمن Dandeny مونز مسقورا یا “لا Quica” بود که به اتهام بمب گذاری در دادگاه ایالات متحده پس از دستگیر شدن در ایالات متحده در سال 1991. او تلقی شد واجد شرایط برای محاکمه در ایالات متحده آمریکا — حتی اگر پرواز بمب گذاری اتفاق افتاده در کلمبیا — از آنجا که دو مسافر شده بود شهروندان ایالات متحده داده ده جملات زندگی او باقی مانده است در آمریکا ،


در این فایل عکس گرفته شده در دسامبر 2, 2015, جان Jairo Velasquez با نام مستعار “Popeye” بازدید از آرامگاه کلمبیا پروردگار مواد مخدر پابلو اسکوبار در Montesacro گورستان در مدلین.

رائول ARBOLEDA/خبرگزاری گتی ایماژ

پس از منتشر شده در سال 2014 را تا به حال یک کتاب منتشر شد و تبدیل به یک اینترنت و شخصیت تلویزیونی. در یوتیوب کلیپ های (کانال خود در زمان مرگ او تا 1.2 میلیون مشترک) او برافراشته در برابر چپ سیاستمداران است. در مصاحبه با خبرنگاران گفت او حتی دوباره تصویب به وحشت از خانواده های Escobar را قربانیان — روش های خود را برای کشتن.

پس از او نوظهور شهرت آغاز شده بود به انزجار بسیاری از ملت Velásquez شده بود دوباره زندانی از مارس 2018 اتهام که او توطئه برای ارتکاب اخاذی. کلمبیا رسانه ها گزارش او برگزار شده بود در زندان امنیتی حداکثر در شهرستان گنزالز.


جان Jairo Velasquez Vasquez با نام مستعار ‘Popeye’, رهبر سابق sicarios از پابلو اسکلر دیده میشود و در Combita زندان در Boyaca, در ژانویه 18, 2013.

Carlos Ortega-ال TIEMPOCarlos ارتگا/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در مصاحبه ای با روزنامه گاردین در سال 2016 او در دفاع با استفاده از حرکت آهسته گلوله برای باز کردن کلیپ های یوتیوب خود را. در واقع هیتمن تا به حال به اندازه کافی از زیر حتی توسط که در اوایل نقطه که او کسب درآمد از سایت, او گفت: خروجی.

“این ممکن است به نظر می رسد مانند یک ستایش جرم و جنایت, اما آن را برای جذب افراد جوان,” او گفت:. “وجود دارد یک رشته خاص از مرض کنجکاوی در مورد قتل به خصوص از افراد جوان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im