“چیزی که ما اغلب با, روایت تجاوز جنسی به مرتب کردن بر اساس خود را مربوطه احزاب مختلف temporalities: به نظر می رسد ما علاقه مند به عاملان آینده و قربانیان تاریخی ، یک نتیجه این است که ما لازم نیست که بسیاری از واژگان برای آنچه اتفاق می افتد در یک قربانی زندگی پس از گذشته دردناک شده است کاوش های باستان شناسی, حتی زمانی که ما زبان مشترک حرکات نسبت به آینده به عنوان به اصطلاح “بازمانده” می کند. آنچه که من پیدا کردم خودم تشنه برای خود در ادبیات است که در امتداد گذشته حقوقی خاطرات و احساساتی تجدید نظر نسبت به آنچه برای عدم عبارت بهتر من تماس پس از سانحه اینده. چه شده است که وضعیت بازماندگان را دیدم که آسیب های اثبات شده و در معرض—و شاید حتی مجازات و دیدم که هیچ چیز زیادی تغییر کرده است ؟ من کنجکاو در مورد چشم انداز خود را از همه چیز. من می خواهم به می دانم که چگونه آنها فکر می کنم چیزهایی که باید باشد.” لیلی Loofbourow می نویسد: برای نیویورک بررسی کتاب داستانی و غیر داستانی و تجاوز جنسی.

لیلی Loofbourow در تخته سنگ: “روزنامه نگاری را حل نمی کند #MeToo. نه دادگاه. را وارد کنید: داستان.”

به حدی که Farrow, Twohey و Kantor کتاب های تابع به عنوان پیروزی دور تطهیر آنها را به نظر می رسد زودرس. Weinstein شده است دستگیر هیئت منصفه تعمق در دو اتهام تجاوز جنسی علیه او شده است به طور رسمی تلفظ گناه. این تمایز مهم است. وجود یک درک قوی است که حتی اگر او می شود و سپس شکست من بیش از حد برای جلوگیری از تخلفات از این نوع بوده اند را مطلق. ادراک قابل فهم است اما این تنها راه برای اندازه گیری پیشرفت. بله ما باید حفظ زبانه ها در چه اتفاقی می افتد به Harvey Weinstein. اما اگر ما در حال تلاش برای بهتر درک مشترک از چگونگی قدرت پویایی و هنجارهای ما به ارمغان آورده به این متاسفم نقطه (و یا به سادگی بدانم که آیا من بیش از حد است نقل مکان کرد به ما هم نزدیک یا بیشتر از هم جدا) وجود دارد زمین در خارج از دادگاه است که ارزش کاوش.

ارسال شده توسط ChuraChura (3 نظر تعداد) 1 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

فوق العاده بینش مثل همیشه از Loofbourow. از تخته سنگ قطعه:

همه ما باید از این پتانسیل به هر یک از شخصیت ها در این داستان (قربانی مجرم enabler, interjector) و بنابراین ما نیاز به درک آن بهتر است. ما در یک مرحله درمانی وقتی که می آید به این مسائل. Weinstein نیست یک هیولا او را کاملا قابل پیش بینی محصول از فرهنگ ما به اشتراک بگذارید با او. به ما آموزش داده شد تا زمانی که فاحش سوء رفتار طبیعی بود که ما هیچ ابزار که با آن به واقعا روند این واقعیت است که آن را نیست و نبود که جامعه را عدم به رسمیت شناختن است که یک شکست ممکن است ما به اشتراک بگذارید. چقدر ما معاف و فعال ؟ چقدر ما flinched اما دست تکان داد و دور به عنوان “شرکت فرهنگ”? این ها نمی سوالات آسان! آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر بالاتر از همه است تمرین: تمرین صحبت کردن و فکر کردن را از طریق این مشکلات با هم و بدون مشکل واقعی انسان با ما کثیف, intemperate و ناآگاهانه احکام.

ارسال شده توسط PhineasGage در 11:48 AM در فوریه 20 [1 علاقه]

من در حال حاضر خواندن شما هرگز فراموش خواهد شد توسط مریم جنوبی در نیویورکر. (cw: مقدار زیادی). این داستان است. آن را در مورد برخورد با تجاوز در یک تاریخ است و کار به عنوان یک مدیر محتوا برای یک Facebook-like شرکت. من او را مجموعه ای از داستان های کوتاه است که در آینده و یا در حال حاضر و من آن را در انتظار نگه داشته در کتابخانه.
ارسال شده توسط stevil در 12:13 PM در فوریه 20
من نوشت: این دقیق رمان در سال گذشته و از آن بیرون آمد و به سکوت. مردم همیشه می گویند نتیجه و غیره وجود ندارد. در آن وجود دارد. این درست است که صداهایی مانند این را دریافت نمی بزرگ بودجه های بازاریابی و توسعه و توجه در نیویورک تایمز به عنوان تاسیس درد روایات انجام دهد.

و بله. من تلخ است.
ارسال شده توسط headspace در 12:19 PM در فوریه 20

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im