کارگر پستی فرار بیش از Woodstock زن دروغ در مورد آن نمایندگان می گویند که

ایالات متحده خدمات پستی کارگر دستگیر شده بود روز شنبه پس از معاونین کلانتر گفت: او حمایت بیش از یک Cherokee County, زن با کامیون ایمیل و دروغ در مورد آن.

این حادثه چهارشنبه گذشته در خارج از خانه در کلمن را بلوف رانندگی در نزدیکی وودستاک با توجه به Cherokee County کلانتر سروان. جی بیکر.

نمایندگان به صحنه رفت و پس از دریافت تماس در مورد یک زن شناسایی شده که 60 سال باربارا Daniels دروغ گفتن در جاده. دانیلز گرفته شد به Wellstar Kennestone بیمارستان با یک آسیب جدی به سر بیکر گفت: در انتشار اخبار.

پستی کارگر 38 ساله Jaynie آندروود از Acworth گفته محققان Daniels بود ایستاده در چمن در نزدیکی صندوق پستی خود را به عنوان او سوار توسط. زمانی که آندروود نگاه در آینه او گفت: دانیلز افتاده بود و دراز کشیده بود رو به پایین در جاده با توجه به بیکر.

نمایندگان خواسته Underwood, اگر ایمیل خود را کامیون آمار دانیلز و او به آنها گفت که آن را نمی کند, مقامات گفت.

محققان اظهارنظر محله و یک خانه با یک مفت دوربین رو به جاده.

“پس از بررسی این فیلم که آن را کشف شد که پس از قرار دادن ایمیل در Daniels’ صندوق پستی آندروود در ادامه به بعدی خانه” بیکر گفت. “Daniels دیده می شود چک کردن صندوق پستی خود را و سپس شروع به راه رفتن بر روی جاده برای پیاده روی روزانه است. کون راه رفتن, سمت کامیون ایمیل است که هنوز هم در کنار درب, زمانی که کامیون ایمیل شروع به پشتیبان گیری و حملات Daniels ضربه زدن او به زمین است.”

پس از هدف قرار دادن زن, مقامات گفت: نظارت تصویری نشان داد آندروود جمع آوری Daniels’ ایمیل و قرار دادن آن را به عقب به صندوق پستی خود را. او سپس او را به نام سرپرست که 911 تماس گرفته شده.

آندروود رزرو شده بود به Cherokee County بالغ بازداشتگاه اتهام نادرست پشتیبان گیری شکست به ورزش توجه و مراقبت یک جنایت تعداد از اظهارات نادرست بیکر گفت. او باقی می ماند وجود دارد در ازای $3,452 باند سوابق نشان می دهد.

دانیلز باقی مانده در بیمارستان سهشنبه, مقامات گفت.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im