PowerToys 0.18 زنده رود با PowerToys اجرا

آیا شما یک macOS کاربر که همچنین با این نسخهها کار در ویندوز و نتواند ویژه راه اندازی برنامه ؟ هرگز ترس از آنجا که مایکروسافت منتشر کرده است PowerToys 0.18 که شامل نور افکن PowerToys اجرا شود.
ارسال شده توسط دوران کودکی خود را سنگ حیوان خانگی (24 نظرات کل) 5 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
در اینجا یک لینک به صفحهی راهنمای ترجمهها را که ممکن است کمک به نشان می دهد چه در این نسخه. https://github.com/microsoft/PowerToys
ارسال شده توسط simra در 9:31 AM on May 19 [1 علاقه]
برای طولانی ترین زمان من تا به حال برخی از مرتب کردن بر اساس از یک دسکتاپ افزونه (Stardock شاید?) به طور خاص برای alt-فضا پرتاب برنامه. اما پس از آن در Win7+ من قادر به فقط کلید ویندوز را فشار دهید و نوع راه اندازی است و این گونه متفاوت است ؟
ارسال شده توسط btfreek در 9:36 AM on May 19
این است که هر گونه متفاوت است ؟

آن را در همان موقعیت بر روی صفحه نمایش به عنوان کانون توجه و بنابراین فضایی جهت گیری کاربران بیشتر خواهد بود در خانه.
ارسال شده توسط دوران کودکی خود را حیوان خانگی سنگ در 9:38 AM on May 19 [1 علاقه]

>این است که هر گونه متفاوت است ؟
btfreek با فشار دادن کلید ویندوز همیشه کار نمی کند برای من. IME از آن قابل اجراست اما نمی پوشه. و به طور سنتی ویندوز برنامه های موجود در پوشه ها در منوی شروع. بنابراین اگر یک برنامه به نام “AdminConsole” در “اوج وارز” پوشه از منوی شروع من می توانم پیدا کردن آن زمانی که من جستجو برای اوج.
ارسال شده توسط mrgoldenbrown در 10:21 AM on May 19 [2 علاقه]
اوه قادر به نصب خودسرانه نرم افزار در کار من صادر شده Win10 لپ تاپ.

آیا PowerToys فعال کردن توانایی شبیه سازی macOS را Cmd+` میانبر صفحه کلید (به عنوان مثال فرمان و backtick/ریشه یابی لغات کلیدی)? آن را شبیه به Cmd+Tab/Alt+Tab به جز در مکینتاش آن تنها از طریق چرخه های ویندوز از برنامه فعال و نه از طریق تمام برنامه های کاربردی باز. اگر PowerToys پشتیبانی از این قرار ممکن است در یک درخواست ویژه به آن نصب شده (که احتمالا دریافت تکذیب کرد به هر حال).

قادر به استفاده از معادل Cmd+` در کار من لپ تاپ رانندگی من آجیل. من در تلاش برای به زور خودم را برای رسیدن به ویندوز 10 به طور پیش فرض نوار وظیفه رفتار نشان دادن یک آیکون هر نرم افزار اما آن را می سازد آن را بسیار clunky به سرعت سوئیچ بین پنجره های متعدد از همان نرم افزار. نیاز به شناور مکان نما بیش از اکسل آیکون نوار وظیفه منتظر عکسها به نظر می رسد و سپس چپ سعی کنید که برای تعیین ریز گسترده تصویر بند انگشتی است گسترده من می خواهم به تغییر است… مشقت بار. من می توانم با استفاده از Alt+Tab اما داشتن به چرخه را از طریق تمام ویندوز تمام برنامه های کاربردی است که به همان اندازه خسته کننده وقتی که شما یک مقدار زیادی از چیزهایی که در حال اجرا است.

من احتمالا به پایان رسید تا رفتن به taskbar راه اندازی یک مورد در هر پنجره. اما من واقعا تلاش مایکروسافت.
ارسال شده توسط: خوب در یک خلاء در 10:28 AM on May 19 [1 علاقه]

اما پس از آن در Win7+ من قادر به فقط کلید ویندوز را فشار دهید و نوع راه اندازی است و این گونه متفاوت است ؟

آره کلید ویندوز launcher بطور متناقض با آنچه در آن می یابد و اگر آن را نمی کند پیدا کردن یک فایل اجرایی آن را جستجو و اسناد و بینگ و غیره. من قطعا به دنبال به جلو به داشتن یک نرم افزار اختصاصی لانچر در دسترس است به جای تلاش برای استفاده از ویژگی های جستجو مانند آن را پرتاب.
ارسال شده توسط tobascodagama در 10:30 AM on May 19

ویندوز 10 به طور پیش فرض نوار وظیفه رفتار نشان دادن یک آیکون هر نرم افزار

کلیک راست بر روی نوار وظیفه را انتخاب کنید نوار وظیفه تنظیمات و تغییر ترکیب taskbar buttons را هرگز و یا زمانی که taskbar is full. من فکر نمی کنم که نیاز به مدیریت حقوق.
ارسال شده توسط JaredSeth در 10:32 AM on May 19 [3 علاقه]

وای این است که یک زندگی-changer برای من. با تشکر بسیار. صفحه کلید remapper به من اجازه مبادله کنترل و Cmd/برنده شدن! با توجه به زمان زمان من مشغول به کار در هر دو مک و ویندوز دستگاه همان میز با استفاده از سد بزرگ برای به اشتراک گذاشتن همان صفحه کلید و ماوس. آن را قتل بهره وری من به یاد داشته باشید کنترل-C در مقابل cmd-C و غیره-به ویژه در یک مرورگر برای حرکت بین زبانه ها و بسته شدن آنها. و کانون توجه کلون عالی است اما کمی “در بینی.”

خوب در خلاء: شما می خواهید آسان ویندوز تلفن!
ارسال شده توسط neustile در 10:38 AM on May 19 [1 علاقه]

(اوه ظاهرا این جستجو اسناد و مدارک و همچنین برنامه های کاربردی. ناامید کننده است. اما حداقل آن را نمی خواهد سعی کنید به انجام جستجوهای بینگ برای من.)
ارسال شده توسط tobascodagama در 10:39 AM on May 19
با تشکر از شما JaredSeth اگر چه من درک نمی کنم بیش از حد روشن در بیهوده گویی. من نمی دانم که این وظیفه رفتار را می توان تغییر داد اما من می خواستم به سعی کنید مایکروسافت “مدرن” راه انجام کارها و ترکیب نوار وظیفه دکمه گزینه نتایج بسیار tidier taskbar هنگامی که شما یک مقدار زیادی از پنجره های باز. این کمک می کند تا در هنگام کار بر روی یک لپ تاپ کوچک صفحه نمایش.

اما من ممکن است به بازگشت به زمانی که taskbar کامل به شما نشان می دهد به عنوان بصری دهی از ترکیب شاید نمی تواند ارزش بدون هیچ زحمتی.

شما می خواهید آسان ویندوز تلفن!

با تشکر neustile این به نظر می رسد مانند آن را پوشش آنچه که من می خواهم اما به عنوان من می توانم نصب نرم افزار بر روی من قفل شده-پایین کار لپ تاپ آن را احتمالا بدون رفتن. آنچه که من امیدوار هستم برای مایکروسافت تایید راه انجام این کار به طوری که من می توانید انجام دهید یا آن را خودم بدون نصب هر چیزی و یا قانع کننده من این بخش به نصب چیزی برای من. که ساده تر خواهد بود اگر آن را از سیستم عامل فروشنده (مانند PowerToys است) به جای توسعه indie در.
ارسال شده توسط: خوب در یک خلاء در 10:53 AM on May 19

به هر حال عذر خواهی برای از خط خارج! حتی اگر من یک ویندوز کاربر با انتخاب هر بیشتر من از آن است که مایکروسافت در ادامه به انتشار PowerToys. من به یاد داشته باشید با استفاده از آن حداقل به عنوان دور برگشت به عنوان ویندوز ایکس پی, شاید, Win98?
ارسال شده توسط: خوب در یک خلاء در 10:55 AM on May 19
آیا هر یک از گزینه install کار بدون دسترسی admin? آه… درخواست یک دوست
ارسال شده توسط: احتیاط زندگی قورباغه ها در 11:01 AM on May 19
همچنین این: مایکروسافت آوردن گرافیکی لینوکس نرم افزار برای ویندوز 10
ارسال شده توسط octothorpe در 11:09 AM on May 19 [2 علاقه]
برای کسانی که گزارش های متناقض نتیجه جستجو در Win10 موارد زیر را امتحان کنید: رفتن به تنظیمات > جستجو > جستجو در ویندوز و پیدا کردن فایل های من’ بخش سوئیچ از کلاسیک (جستجو تنها در کتابخانه ها و دسکتاپ گزینه های سفارشی سازی در دسترس) به پیشرفته (جستجو در کل کامپیوتر سفارشی استثنائات موجود).
ارسال شده توسط Greg_Ace در 11:14 AM on May 19
برای زندگی من حتی نمی تواند مبهم به یاد داشته باشید که چگونه با استفاده از نور افکن برای راه اندازی برنامه کار کرده است. من راستش حتی نمی تواند به یاد بیاورید و با استفاده از نور افکن برای هر چیزی.
ارسال شده توسط Thorzdad در 12:34 PM on May 19 [1 علاقه]
> آیا PowerToys فعال کردن توانایی شبیه سازی macOS را Cmd+` میانبر صفحه کلید (به عنوان مثال فرمان و backtick/ریشه یابی لغات کلیدی)?

نه متاسفانه. و شما به احتمال زیاد برای دیدن هر چیزی را انجام دهید که در هر زمان به زودی. من سعی کردم بازآفرینی آن با AHK و مشکل با آن این است که آنچه شما را از لیست موجود در پنجره دستگیره است که اغلب به اندازه کافی به شما بگویم که ویندوز متعلق به همان برنامه و یا حتی آن پنجره است که بین ویندوز از همان برنامه است. برای مثال اغلب نمی تواند بگوید تفاوت بین ویندوز از برنامه های است که ساخته شده با الکترون. آنها همه نوع از شبیه کروم ویندوز.
ارسال شده توسط مرکبات در 12:49 PM on May 19

آلفرد یا GTFO.
ارسال شده توسط سیگنال در 12:51 PM on May 19
وجود xmouse. من می دانم. من از شنیدن آنها چه میگویند. اما من شما را دوست دارم.
ارسال شده توسط GCU شیرین و پر از فیض در 12:54 PM on May 19
من فکر کنترل تب (معمولا برنامه های ویندوز هرگز سنگر قوام) خواهد سوئیچ بین پنجره های فعال برنامه. من خیلی به ندرت به استفاده از ویندوز با یک صفحه کلید این روزها که مغز من تحت فشار قرار دادند و بسیاری از این نوع از مسائل ،
ارسال شده توسط wierdo در 1:24 PM on May 19 [1 علاقه]
من سوال اصلی این است که آیا این است که به عنوان پاسخگو به عنوان کانون توجه است. در Win10 من معمولا متوجه تاخیر بین فشار دادن پیروزی و قادر به وارد کردن هیچ چیزی آن را نیز اغلب به ارمغان می آورد تا چیزی اشتباه (سلام جستجوی بینگ!). در MacOS من عادت به هدف قرار دادن CMD+Space تایپ یک نام و ضربه را وارد کنید تا به سرعت من حتی نمی فکر می کنم در مورد آن. هرگز یافت که به طور واقعی با منوی Start در ویندوز.

(در کل من هر دو ویندوز و MacOS باید ویژگی های خوب است که سرسختانه به کپی و هر دو راه که در آن آنها charmingly نگه داشتن پیش فرض کمی نقص است که باید بوده است ثابت دهه پیش است.)
ارسال شده توسط Ickster در 1:29 PM on May 19 [2 علاقه]

با تشکر برای اوج من به این. من اجرای یک dual-boot سیستم و خیلی نا امید در دست من. در حال حاضر توسط macOS کلید های میانبر آنقدر ریشه دوانده که کلید ها را قبل از من فکر می کنم آگاهانه در مورد آنچه که من انجام.
ارسال شده توسط Evstar در 3:26 PM on May 19
خوب در یک خلاء قدرت بود در دسترس برای ویندوز 95 و ویندوز 98, ویندوز من, ویندوز 2000, ویندوز ایکس پی, با توجه به Windows XP in a Nutshell, Second Edition (صفحه 581) من اتفاق افتاده است برای پیدا کردن در قفسه کتاب من.
ارسال شده توسط channaher در 4:30 PM on May 19 [1 علاقه]
حال اگر مردمی می تواند فقط رای تا این GitHub موضوع برای PowerToys شاید بتونیم در معرض سبک داغ گوشه و دوباره مانند من شده است که مایل برای پس 2012.
ارسال شده توسط limeonaire در 8:19 PM on May 19
بنابراین کانون توجه چیزی است که به طور موثر مانند فرمان اتمام در یک پنجره ترمینال به جز بدون توانایی برای اضافه کردن خط فرمان استدلال ؟

چه زمان برای زنده ماندن است.
ارسال شده توسط جو در استرالیا در 11:32 PM on May 19

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im