شرایط از پیش موجود است یک چیز دوباره

مغلوب ساختن پیشی جستن است gutted Obamacare برای بسیاری از. در سال 2018 رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نورد قانون مراقبت مقرون به صرفه و مقررات مجاز به اصطلاح “برنامه های ناخواسته” در بازار است. مصرف کنندگان به اشتباه فرض کنیم که قصد دارد با کاهش هزینه های ماهانه خواهد بود بهتر از هیچ بیمه در همه در مورد پزشکی فاجعه اما اغلب برنامه نیست بسیار متفاوت از رفتن بدون بیمه در دسترس نباشد.

محدود طرح نیاز به ارائه سه سال از سوابق پزشکی قبل از پوشش در ضربات [استاد دانشگاه جورج تاون و همکاری مدیر مرکز بیمه بهداشت و درمان اصلاحات سابرینا] Corlette گفت: غیر معمول نیست. استاد گفت: او آن را دیده و می آیند تا برای شرایط مانند سرطان است که هرگز تشخیص داده می شود اما ممکن است در اشاره در پزشکان بازدیدکننده داشته است از سال گذشته است.

“که این تفاوت مهم بین [قانون مراقبت مقرون به صرفه] برنامه های ناخواسته و برنامه های,” او گفت:. “[ناخواسته برنامه ها] را پوشش نمی دهد شرایط موجود.”

ارسال شده توسط Kirth Gerson (1 نظر تعداد)

من درک نمی کنم که چگونه مردم به کار در بیمه درمانی شغل که در آن طرح کسب و کار “چگونه بسیاری از مردم می تواند ما را در کشتن امروز؟”
ارسال شده توسط seanmpuckett در 5:40 AM در فوریه 25

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>