رئیس جمهور تهمت مذاکرات با ورزش رهبران می خواهد بازگشت ‘به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ملاقات با تلفن با بسیاری از ایالات متحده ورزشی طرفدار رهبران شنبه برای بحث در مورد چگونه است که صنعت شده است تحت تاثیر جهانی coronavirus همه گیر و گفت او به دنبال به جلو به از سرگیری مسابقات “را به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم.”

“من می خواهم طرفداران در عرصه های ناروا” گفت: بعد از آن در یک جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید است. “من فکر می کنم … هر زمان که ما آماده هستیم. به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم بدیهی است. و طرفداران می خواهم به عقب بیش از حد. آنها می خواهند برای دیدن بسکتبال و بیس بال و فوتبال و هاکی. آنها می خواهند برای دیدن ورزش خود را. آنها می خواهند برای رفتن بر روی زمین های گلف و تنفس خوب تمیز, زیبا هوای تازه است.”

یک فرد با دانش مستقیم از آنچه مورد بحث قرار گرفت در این تماس گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است فصل NFL — برنامه ریزی برای شروع سپتامبر. 10 — در زمان شروع خواهد شد با طرفداران در صندلی. اما که به نظر می رسید بیش از حد خوش بینانه برای کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom بود که از او پرسید آیا فکر NFL فصل شروع می شود در زمان.

“من پیش بینی است که اتفاق می افتد در این دولت گفت:” Newsom که دولت دارای سه NFL franchises.

NBA, NHL, NFL و لیگ اصلی بیس بال تمام شد نشان داده شده در تماس با خود را به کمیسیون — آدم نقره, Gary Bettman راجر Goodell و غارت مانفرد بود. هیچ یک از لیگ های منتشر شده در مکان مورد نظر تماس بگیرید.

شخص دوم با آگاهی از تماس گفت: برخی از کمیسیون نقره در میان آنها تاکید کرد به تهمت که آنها در حال کار بر روی چند برنامه به ادامه فصل خود را اما هشدار داد هیچ کدام از این برنامه می توان به تصویب رسید و بدون ترخیص از مقامات بهداشت عمومی. مردم به صحبت کرد AP خواست نامش فاش نشود چرا که هیچ بحث از این تماس بود که نشان داد publicly.

دیگران در تماس شامل PGA Tour کمیسر جی موناهان Indianapolis Motor Speedway صاحب راجر Penske, UFC جمهور Dana White, World Wrestling Entertainment صاحب وینس مک ماهون MLS کمیسر همین Garber, WNBA کمیسر کتی Englebert, LPGA کمیسر مایک Whan و Breeders’ Cup جمهور جلب فلمینگ.

NBA بود که عمده ایالات متحده ورزشی لیگ تعطیل در مارس 11, انجام این کار پس از یوتا جاز مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس. لیگ های دیگر به سرعت دنبال کرد و صدها نفر از بازی ها در حال حاضر از دست داده است. NCAA مردان و زنان مسابقات بسکتبال لغو شد همراه با تقریبا هر دیگر, کالج, ورزشی, رویداد باقی مانده از سال تحصیلی; رویدادهای مهم مانند, کارشناسی ارشد, مسابقات, کنتاکی دربی ویمبلدون باز فرانسوی و ایندیاناپولیس 500 شده اند یا لغو و یا به تعویق افتاد; و هزاران نفر از کارکنان عرصه کار از دست داده اند به دلیل خاموش شدن از ورزش ها و سرگرمی های صنایع.

نسکار به تیم یک برنامه آزمایشی به سر مسابقه در مارس 24 با کوکا کولا 600 در شارلوت موتور جاده سریع السیر. کارولینای شمالی اقامت در خانه سفارش از طریق آوریل 30. مسابقه بعدی در نسکار برنامه مارس 9 در Martinsville Speedway در ویرجینیا است که در زیر یک مادر اقامت در خانه سفارش از طریق ژوئن 10. نسکار تا کنون کاهش یافته است به طور علنی رسیدگی به روم و گفت: آن را به حال هیچ اظهار نظر در تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن.

Penske به حالت تعلیق IndyCar فصل 48 ساعت قبل از افتتاح نژاد و عموم برنامه ریزی رویداد است 30 مه در دیترویت doubleheader Penske است گفت: می توان نقل مکان کرد به بعد در این فصل در صورت لزوم.

Penske در حال حاضر موکول ایندیاناپولیس 500 برای اولین بار در تاریخ Aug. 23 از آخر هفته روز یادبود.

تور PGA را شروع بعدی است که هنوز هم برای برنامه ریزی ممکن است 21-24 در استعمار در فورت ورث ، پس از آن خواهد بود توقف در اوهایو و میشیگان کانادا و سپس به ایالات متحده باز برنامه ریزی شده بود در بالدار پا — بسیار نزدیک به این ویروس hotspot جدید, راشل, New York. تور LPGA فقط موکول بعدی آن پنج, رویدادهای, ایالات متحده زنان باز در هوستون در حال حاضر مجموعه ای برای پخش در ماه دسامبر در چه خواهد بود آخرین نقطه در تقویم همیشه برای مردان و یا زنان در مسابقات بزرگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین خطاب کمی بازیکنان لیگ برتر در روز شنبه به tweeting به آنها بگویید “قطع در آن وجود دارد! ما شما را در این زمینه و می دانم که شما خواهد شد بازی بیس بال به زودی. ما را از این طریق دریافت کنید با هم و خفاش ها خواهد بود نوسانی قبل از اینکه شما آن را می دانم.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im