قیمت سنگ آهن در بازار طی COVID-19

قیمت سنگ آهن در بازار در حالی که غیر قانونی مشترک است. وجود دارد هیچ کمبود داستان رفتن در اطراف در مورد مردم به خرید مقادیر انبوه از اقلام برای فروش در قیمت های بالا. از جمله یکی در مورد کسی که در تلاش برای خرید بالقوه واکسن فروشی با قصد ارائه آن را “سود” تنها. در یک کشور که در آن مردم دنیا مبتلا به دیابت می تواند از مرگ و عدم مقرون به صرفه دارو هستند که ما واقعا شوکه شده که خیلی از مردم عام می بیند این رفتار به عنوان عادی است ؟ بیشتر را دارد چه آن را در مورد ما می گویند که ما در ادامه به تنها مجازات فقیر برای قیمت سنگ آهن در بازار? کسانی که “مشاغل کارآفرینان” شد ساخت کاملا مشابه استدلال های خود را برای قیمت سنگ آهن در بازار به عنوان شرکت های دارویی انجام, یعنی, که آنها نیاز به جبران سرمایه گذاری خود را.
ارسال شده توسط deadaluspark (35 کل نظرات) 19 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
مربوط به صدای جیر جیر.
ارسال شده توسط grumpybear69 در 12:00 بعد از ظهر در مارس 16 [3 علاقه]
کاملا مشابه

اگر شما در نظر بگیرید “خرید محصول موجود از فروشگاه” و “صرف میلیاردها دلار برای دریافت تایید FDA” همان اطمینان حاصل کنید.
ارسال شده توسط استقلالی در 12:07 PM در مارس 16 [4 علاقه]

کاملا مشابه استدلال.
ارسال شده توسط grumpybear69 در 12:10 PM در مارس 16 [1 علاقه]
تا زمانی که ما در حال پرتاب کردن قانون اساسی می تواند ما را عمومی قاپوق ؟
ارسال شده توسط thelonius در 12:13 PM در مارس 16 [6 علاقه]
من نوع خوشحالم که مردم در CBC مقاله در سال قبل از میلاد چرا که اگر آنها در هر نقطه در نزدیکی تورنتو خواهم بود بشدت وسوسه به تخم مرغ و یا در غیر این صورت خفیف خرابگری خانه خود را.
ارسال شده توسط: هر جا رختی در یک طوفان در 12:15 بعد از ظهر در مارس 16 [1 علاقه]
اگر شما در نظر بگیرید “خرید محصول موجود از فروشگاه” و “صرف میلیاردها دلار برای دریافت تایید FDA” همان اطمینان حاصل کنید.

بدیهی است که آن را در اشاره به مسائل مانند انسولین (آیا شما در واقع خواندن هر چیزی؟). خوب نی مرد تاهو.
ارسال شده توسط nzero در 12:19 PM در مارس 16 [18 مورد علاقه]

من دیده ام “نام و ننگ” پست در Imgur اما هیچ کس مقصر آمازون برای اجازه دادن به مردم فروش فروشگاه خرید لوازم آنلاین برای پنج برابر آنچه که هزینه آن در فروشگاه.
ارسال شده توسط sebastienbailard در 12:22 PM در مارس 16 [9 علاقه]
راستش آمازون در حال ساخت مانند لعنتی راهزنان در طول این همه از همه freaked و سفارش همه چیز آنلاین. این واقعیت است که بزوس نشده افزایش یا Inslee نمی خواست او گام باعث می شود من لعنتی بیمار است.
ارسال شده توسط deadaluspark در 12:23 PM در مارس 16 [16 مورد علاقه]
گرفتن آمازون به تغییر نیاز به قانون. گرفتن افراد به تغییر نیاز به انگ اجتماعی. نام و نام شرم دور و رای برای نامزد خواهد شد که تصویب شرکت های بزرگ اصلاحات.
ارسال شده توسط grumpybear69 در 12:26 PM در مارس 16 [7 علاقه]
هیچ کس بیزار آمازون بیشتر از من انجام, اما آنها به نظر می رسد در تلاش برای متوقف کردن قیمت درآوردن و مشکوک خود کتاب های منتشر شده در coronavirus.

و محتکر شد و در نهایت ترس/خجالت به اهدای تمام کسانی که احتکار لوازم.

نیز وجود دارد بسیاری از داستان های بسیاری در حال حاضر از انسان (و سازمان های آنها منجر شود) انجام کارهای فوق العاده به ارائه تخفیف و تسهیلات به مشتریان ادامه به ارائه حقوق و دستمزد به کارکنان است که نمی تواند به کار ساخت و اهدای ضد عفونی کننده دست و…. و غیره.

از آن شده است به خوبی برای خود من سلامت روان در طول این بحران به دوباره یادآوری از ربکا Solnit (قبل از آن) است که بسیاری از ما مشتاق به انجام کار درست به خصوص در زمان: بهشت ساخته شده است در جهنم: فوق العاده جوامع بوجود می آیند که در فاجعه.
ارسال شده توسط PhineasGage در 12:27 PM در مارس 16 [21 مورد علاقه]

گرفتن آمازون به تغییر نیاز به قانون

واشنگتن ساکنان در Metafilter گزارش می تواند نمونه ای از قیمت سنگ آهن در بازار به دولت AG اینجا.
ارسال شده توسط آنها مکیده مغز خود را! در 12:29 PM در مارس 16 [4 علاقه]

در حال حاضر من نوشتن یک نامه به من AG در مورد گوشی قیمت محصولات قیمت. چه اتفاقی افتاد به من زندگی ؟
ارسال شده توسط deadaluspark در 12:36 PM در مارس 16 [5 علاقه]
[چند نظر حذف هیچ یک از نیازهای خود را به طور بالقوه مدافع شیطان داغ را لینک چه خوب است در مورد قیمت سنگ آهن در بازار. شما را بد تعبیر کردن اتاق.]
ارسال شده توسط jessamyn (کارکنان) در 12:53 PM در مارس 16 [34 علاقه]
همیشه طنز آمیز به سازمان دیده بان آزادی خواهان دفاع از این گه به ویژه هنگامی که آنها می گویند که درآوردن تضمین می کند که مردم را به جای فروش از گروه ترکان و مغولان. خوب چرا که نه فقط با قرار دادن یک محدودیتی در چگونه بسیاری از مردم می توانند خرید, به جای ؟ آه ما نمی تواند انجام دهد که به دلیل muh رایگان بازار. آنها nuttier از یک می توانید از کشاورزان.
ارسال شده توسط بیننده در 12:57 PM در مارس 16 [15 علاقه]
یکی از معدود قوانین جمهوری خواه AGs اجرا در اینجا در فلوریدا قیمت درآوردن قانون که به طور خودکار در ضربات هنگامی که یک وضعیت اضطراری اعلام شده است. تقریبا در هر زمان وجود دارد طوفان (آب و هوا مربوط و یا در غیر این صورت) دفتر پایین می آید مانند یک تن آجر روی حداقل چند نفر که فکر کنید برای خرید به یک فروشگاه عرضه کل از ژنراتور یا بطری آب یا هر چیز دیگری. و هر زمان قیمت gougers whinge در مورد ساخت پول آنها انتظار می رود و یا از دست دادن پول و چگونه آنها بدیهی است که ارائه خدمات پس از جان گذشته مردم در حال خرید است.

آن نمی مانند این قوانین نبوده است در این کتاب در بسیاری از ایالت ها برای یک قرن و یا بیشتر در این نقطه است. همه ما درک مفهوم پیچ یک بازار است. شده اند وجود دارد فیلم های پرفروش مربوط به دقیقا همان است که. اگر آنها واقعا در تلاش برای ارائه خدمات آنها خواهد بود شارژ یک زن و شوهر از درصد نشانه گذاری در اکثر (پس از تخلیه مواد از فروشگاه به محله یک سرویس) اما آنها نمی, آنها در حال تلاش برای استفاده از فاجعه با محدود کردن عرضه وادار کردن مردم از جان گذشته به آنها سود ثروت باد آورده.

آن را فقط بیش از حد بد نداریم قوانین موثر در برابر بقیه فاجعه سرمایه داری راهکار.
ارسال شده توسط wierdo در 12:59 PM در مارس 16 [10 علاقه]

گروه ترکان و مغولان reselling به نظر می رسد بزرگ نیست یا. اوه.
ارسال شده توسط amtho در 1:05 ب. ظ در مارس 16
من مشغول به کار از هفته گذشته با مشتری به منظور محدود کردن خرید در هر راه ممکن است به طوری که فروشگاه خود نیست خالی توسط hoarders. آن است که سخت تر است که شما ممکن است تصور کنید.
ارسال شده توسط grumpybear69 در 1:09 ب. ظ در مارس 16 [2 علاقه]
من نوع خوشحالم که مردم در CBC مقاله در سال قبل از میلاد چرا که اگر آنها در هر نقطه در نزدیکی تورنتو خواهم بود بشدت وسوسه به تخم مرغ و یا در غیر این صورت خفیف خرابگری خانه خود را.

آنها فقط پاک کردن آن را خاموش haha بر شما

نه با نام خود را برای همیشه جاودانه آنلاین به عنوان افرادی که خوشحالم به سود حاصل از ترس از دیگران در طول یک بیماری همه گیر من مطمئن هستم که آنها چند دهه از طرح قسط سرنوشت آینده راه خود را.
ارسال شده توسط گلوله کمانه دار زدن بیسکویت در 1:17 PM در مارس 16 [1 علاقه]

من اهمیتی نمی دهند که آن را ندارد. در یک اعلام ملی و جهانی اورژانس که جان میلیون ها نفر در معرض خطر هستند آنها باید مجازات همان است که غارتگران است.
ارسال توسط همه انتظار اسپانیایی آنفلوانزا در 1:20 PM در مارس 16 [8 علاقه]
من مطمئن هستم که آنها چند دهه از طرح قسط سرنوشت آینده راه خود را.
آمازون خود را نمای در حال حاضر امتیاز در 33٪. که رفتن را سخت خواهد بود برای بهبود یافتن از.
ارسال شده توسط scruss در 1:30 بعد از ظهر در مارس 16 [1 علاقه]
من اهمیتی نمی دهند که آن را ندارد. در یک اعلام ملی و جهانی اورژانس که جان میلیون ها نفر در معرض خطر هستند آنها باید مجازات همان است که غارتگران است.

من مطمئن هستم که من به توافق برسند. افرادی که مواد غذایی از فروشگاه ها در شرایط اضطراری و قانونی دفاع از ضرورت است. از جامعه را از نظر کمی از شیشه های شکسته بهتر است از یک بیت از گرسنگی. باید وجود داشته باشد هیچ مجازات برای این نوع از “غارت”

در مقابل احتکار کالا برای فروش مجدد باید یک جنایت است. این یک جرم و جنایت نفرت انگیز. در مورد افرادی که به ذخیره کردن زندگی-حفاظت از تجهیزات آن باید مجازات ما به عنوان مجازات قتل است.
ارسال شده توسط justsomebodythatyouusedtoknow در 1:36 PM در مارس 16 [12 علاقه]

که رفتن را سخت خواهد بود برای بهبود یافتن از.

آنها فقط می خواهید برای باز کردن یک فروشگاه جدید. اگر آنها به حال یک آجر و ملات حداقل آن می تواند firebombed. این افراد باید دوری جامعه خود خواهد بود که سخت به از بازیابی.
ارسال شده توسط epo در 1:39 PM در مارس 16 [2 علاقه]

آنها دریافتند و تخلیه یکی از واحدهای ذخیره سازی در TN در اینجا این است که چگونه.
ارسال شده توسط jeather در 1:40 PM در مارس 16 [9 علاقه]
من تجارت شما دو بطری ضد عفونی کننده دست برای اکثریت به اشتراک گذاری در خطوط هوایی آمریکا سهام.
ارسال شده توسط dances_with_sneetches در 2:03 PM در مارس 16 [8 علاقه]
من نوع خوشحالم که مردم در CBC مقاله در سال قبل از میلاد چرا که اگر آنها در هر نقطه در نزدیکی تورنتو خواهم بود بشدت وسوسه به تخم مرغ و یا در غیر این صورت خفیف خرابگری خانه خود را.

آنها فقط پاک کردن آن را خاموش haha بر شما

آره ببخشید من یک صفحه کلید جنگجو. در مورد ترین من می توانم به آنها چیزی است که کمی آزار دهنده است که می خواهم. نه رفتن به بریده بریده خود را به لاستیک یا اسپری رنگ خانه خود و یا سعی کنید به صدمه زدن به آنها را. علاوه بر egging سرگرم کننده است و یا حداقل آن بود که من بچه بودم, بنابراین من می خواهم برخی از لذت بردن از آن بیش از حد.
ارسال شده توسط: هر جا رختی در یک طوفان در 2:36 PM در مارس 16 [1 علاقه]

آن است که در حال حاضر غیر قانونی در هر دولت است.

کیت الیسون, دادستان کل ایالت مینه سوتا توضیح داد: “هنوز بسیاری از مردم متوجه است که مینه سوتا ندارد یک قانون در برابر قیمت سنگ آهن در بازار به عنوان 30 کشورهای دیگر انجام دهید. من فکر می کنم ما باید” وجود دارد لایحه معرفی شده در خانه ما.
ارسال شده توسط soelo در 2:51 PM در مارس 16 [3 علاقه]

غیر قانونی در دولت من چگونه در مورد شما? کسی در CL به حال ضد عفونی کننده دست در پوچ, قیمت, بنابراین من در زمان تصاویر و ارسال آنها را با لینک به مقاله های محلی. آن را ضد جامعه در زمانی که مردم کاملا آسیب پذیر است. یک زن و شوهر از مردم من می دانم که در fb به وضوح در پریشانی.
ارسال شده توسط theora55 در 3:10 PM در مارس 16 [2 علاقه]
“آمازون خود را نمای در حال حاضر امتیاز در 33٪. که رفتن را سخت خواهد بود برای بهبود یافتن از.”

آن است که نمی گذارد آنها را در همه. آمازون خود را نمای شد به طور موقت سمت فشار که تنها چند هفته ایجاد شده و با بیان هدف از فروش احتکار لوازم تمیز کردن به مردم از جان گذشته در طول coronavirus بیماری همه گیر. آنها توسعه دهندگان ملک (و احتمالا فروشندگان مواد مخدر) که بچه ها حضور $20k یک سال مدرسه خصوصی.
ارسال شده توسط راز گنجشک در 3:47 PM در مارس 16 [1 علاقه]

یکی همیشه می توانید تکیه بر grifters به نشان می دهد تا در نیروی کامل در هر فرصت سودآور…
ارسال شده توسط جیم در austin در 4:19 PM در مارس 16
گرفتن آمازون به تغییر نیاز به قانون
واشنگتن ساکنان در Metafilter گزارش می تواند نمونه ای از قیمت سنگ آهن در بازار به دولت AG اینجا.

سلام کمی تجربه مرتبط در آن نقطه اگر ما در حال صحبت کردن در مورد چیزهای فروش آنلاین: من (بیشتر) خود ناشر در و در حال حاضر منحصر به فرد در آمازون است. دلایل آن است. به هر حال در پایان 2018 من شنیده ام سر و صدا که ممکن است من شده ام پر من دولت کسب و کار و شغلی مالیات اشتباه-WA ندارد مالیات بر درآمد دولت اما خود اشتغالی مردمی انجام پرداخت مالیات است. به عنوان یک خود-ناشر من حساب کند. صاف کردن این زمان از سال 2019 با بازدیدکننده داشته است به محلی اداره درآمد اداره چندین تماس تلفنی با DoR در پایتخت و در نهایت یک برنامه طولانی مدت برای یک “اتصال قطعنامه” از گروه. از درآمد. نقطه فرد کار می کردم تا به حال هیچ ایده چگونه هر یک از این مسائل کار کرده از آمازون–چگونه آنها پرداخت می شود, چگونه آن را گزارش صبر کنید بنابراین آنچه در مورد ارز خارجی نگه دارید شما چیست آمازون نمی توانم به شما بگویم که آنچه دولت از فروش است ؟

مربوط نکته: به نظر من دولت واقعا درک کل کسب و کار از مستقل چاپ و نشر و یا چگونه آمازون کار می کندحداقل در شرایط چگونه آن را می پردازد, WA state فروشندگان. ایالت واشنگتن است که در پشت این و من شرط بندی آنها نه تنها یکی است.

(PS: Dept. درآمد سرانجام گفت: من برای رفتن به عقب به انجام آنچه که من انجام شده بود در وهله اول. بساز.)

این 2020 و فروش آنلاین هنوز هم یک کل جدید حیوانات برای بسیاری از ما سیستم حکومتی.
ارسال شده توسط scaryblackdeath در 4:24 PM در مارس 16 [4 علاقه]

به نظر من دولت واقعا درک کل کسب و کار از مستقل چاپ و نشر و یا چگونه آمازون کار می کند حداقل در شرایط چگونه آن را می پردازد, WA state فروشندگان. ایالت واشنگتن است که در پشت این و من شرط بندی آنها نه تنها یکی است.

اجازه دهید من به شما اطمینان می دهم که در حال حاضر دولت AGs هستند پس از رفتن قیمت-gougers واقع جسمی در درون کشورهای خود را هر دو آنلاین و خاموش.
ارسال شده توسط praemunire در 4:46 PM در مارس 16 [2 علاقه]

من می *سوگند* به شما آن را غیر ممکن بود برای مغلوب ساختن پیشی جستن به شوک من نبود اما من اشتباه بود. آن را به خوبی در راه به می دانم که من هنوز هم باید از این ظرفیت است.
ارسال شده توسط هوراس Rumpole در 5:52 PM در مارس 16 [1 علاقه]
من فقط در حال انتظار برای قیمت gouger از NYT داستان به ارائه یک موقعیت در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

همچنین در حالی که اجتماعی فاصله در ژاپن که در آن ما یک زن و شوهر هفته پیش با تعطیلی مدرسه و وحشت خفیف, من در حال حاضر از دیدن شباهت ها (TP ناپدید شدن) و تفاوت (مواد غذایی ناپدید شدن). من حدس می زنم بخشی از بیش از حد احتکار و/یا فروش است که خانه های آمریکا باید فضای بیشتری نسبت به کشورهای دیگر, اما من فکر می کنم ما نیز بیشتر مردم در حال اجرا در سمت hustles که اساسا reselling معامله کالا تخفیف ، آنها در حال حاضر مشروط به تقاضای بازار برای عادی خود را وسیله درآمد و ظاهرا برخی از آنها که فقط به دنبال غریزه و بدون هیچ فکر به گسترده تر اخلاقی/اجتماعی کنار این مسئله است.
ارسال شده توسط p3t3 در 6:09 PM در مارس 16 [4 علاقه]

اگر شما به دنبال کسی برای تنبیه:
SoftBank ثبت اختراع متعلق به ترول با استفاده از میمون Selfie شرکت حقوقی شکایت برای جلوگیری از Covid-19 تست با استفاده از Theranos اختراعات
در اینجا کسی که در تلاش برای گرفتن یک حکم (نه فقط خسارت) در برابر یک شرکت در تلاش برای ایجاد COVID تست کیت.
ارسال شده توسط: mercredi در 6:32 PM در مارس 16 [5 علاقه]
من تعجب می کنم که کل مقدار محصول و قیمت gougers (یا wanna be قیمت gougers) در حال برگزاری بر روی? حداقل منطقه ای مانند شخص بود که برفلد در برابر آن باید قابل توجه است.
ارسال شده توسط شیب فلش در 7:16 PM در مارس 16

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de