حریم خصوصی-حفظ تماس با ردیابی مقابل COVID-19

چگونه تماس با ما-ردیابی نرم افزار می توانید فویل هر دو COVID-19 و برادر بزرگ: یک کمیک استریپ توضیح حریم خصوصی-حفظ تماس با ردیابی.

اپل و گوگل در حال راه اندازی یک مشترک COVID-19 تماس با ردیابی استاندارد برای سیستم عامل iOS و گوشی های آندروید.

این به شما اجازه یک برنامه را بر روی تلفن خود را به شما بگویم اگر شما در اطراف یک فرد با coronavirus تا کنون که بدون چک کردن محل سکونت خود و یا آپلود هر گونه اطلاعات در مورد شما. به جای گوشی خود را پخش خواهد کرد اعداد تصادفی به نزدیکی های همراه از طریق بلوتوث و به یاد داشته باشید اعداد تصادفی آن را دریافت از نزدیک گوشی ها در هفته گذشته. افرادی که تست مثبت خواهد بود و مجاز به آپلود اعداد تصادفی که تلفن های خود را پخش و در طول زمان آنها مسری است. تماس خود را-ردیابی نرم افزار را دانلود این اعداد و بررسی آنها را در برابر خود و تاریخ معاصر است.

رسمی اعلام و اسناد و مدارک فنی برای جزئیات بیشتر.

ارسال شده توسط mbrubeck (25 نظر تعداد) 21 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

در حالی که آن را به طور مستقیم به اپل/گوگل اعلام این نگهبان مقاله در بیمه خدمات درمانی تماس با ما-ردیابی پروژه اطلاعات بیشتر در گوشی های مبتنی بر ردیابی از دیدگاه اپیدمیولوژی. آن را می گوید که “در حدود 60 درصد از جمعیت بزرگسال نیاز به ثبت نام و تعامل با برنامه های ثبت علائم خود را و یا مثبت نتایج آزمون برای آن موثر باشد.”
ارسال شده توسط mbrubeck در 7:34 AM در آوریل 11 [3 علاقه]
بر روی کاغذ واقعی توسط گروه آکسفورد که اختراع این روش 60 درصد از بزرگسالانی که تلفن همراه در خارج از خانه های خود. بنابراین بیش از 70 که خواسته خواهد شد که برای ادامه جنگ و پس از دیگران قادر به بیرون رفتن لازم نیست گوشی های هوشمند است.

همچنین اثر بر اساس یک درجه بالایی از اعتماد به نفس است که هر یک به طور تصادفی رخ می دهد شیوع است به طور کامل خاموش در یک دوره معین از زمان. اما به زیر 60 درصد انطباق منجر به شیوع رشد کاهش قابل ملاحظه ای (بدیهی است که بالاتر انطباق کندتر رشد) اما نه توقف آن است که هنوز هم بسیار ارزشمند و نتیجه را کاهش می دهد درصد از زمان ما می تواند آزادی های اجتماعی فاصله اقدامات قبل از واکسن یافت.

N. b. حدود 80 درصد از همه بزرگسالان در انگلستان یک گوشی هوشمند است. من گمان می کنم که در جمعیت جوان و در داخل و اطراف بزرگترین شهرستانها که بالاتر است.
ارسال شده توسط آترازین در 7:44 AM در آوریل 11 [6 علاقه]

اولا: Yay اگر این کار متوقف می شود و مردم گرفتن rona.

ثانیا: این کارتون به نظر می رسد مانند یک بار از (زیبا) مزخرف. فقط به این دلیل که خود نرم افزار را شامل نمی شود داده های GPS به این معنا نیست که محل داده نمی شود استنباط از اتصالات ساخته شده از طریق db. آن را نمی خواهد, فوری, اما هنگامی که شما می توانید ترکیب covid داده ها با $(همه انواع داده های مکان نشت از 99 درصد از مردم تلفن) سپس تمام کسانی که نه رضایت مردم نقشه برداری شده است.

دوست دارم به توان ثابت کرد اشتباه است. در آن را داشته باشد.
ارسال شده توسط pompomtom در 7:51 AM در آوریل 11 [13 مورد علاقه]

آن را بزرگ برای دیدن خاص این ائتلاف از میان دو آنها کنترل نرم افزار بر روی تقریبا هر تلفن همراه در جهان است. من نیز به آنها اعتماد به آن را دریافت حق اگر چه با گوگل وجود دارد اجتناب ناپذیر بی اعتمادی که وجود دارد برخی از تبلیغات fuckery پنهان در آن وجود دارد. من هنوز هم نگه دارید امیدوارم که آنها واقعا در حال تلاش برای انجام درست هر چند اعتماد و اپل برای کمک به, را که درست است.

وجود دارد یک دسته از دیگر تکنولوژی صنعت تلاش برای ساخت چیزهای مشابه در حال حاضر. اما من فکر می کنم آن را می شود سخت به ضرب و شتم “ساخته شده را به سیستم عامل توسط فروشنده”.
ارسال شده توسط Nelson در 7:59 AM در آوریل 11 [3 علاقه]

pompomtom: حق با شماست البته زوج با داده های دیگر آن می شود. برای مثال دوربین مدار بسته + ثابت چراغ بلوتوث می توان برای anonymise داده ها به یک اندازه است. من حدس می زنم سوال این است که: با توجه به چقدر حریم خصوصی ما جمعی داده شده تا برای جبران خسارت به طوری که مردم می تواند ما فروش کرم پوست ما حاضر به قبول این در حال حاضر ؟

نلسون: این در واقع نیاز به اپل به همکاری از IOS اجازه نمی دهد که زمینه لازم بلوتوث چراغ تحت شرایط عادی دلایل حفظ حریم خصوصی.
ارسال شده توسط آترازین در 8:06 AM در آوریل 11 [3 علاقه]

آره شخص ثالث تماس با ما-ردیابی برنامه های در حال اجرا به محدودیت های موجود در رابط های برنامه کاربردی بلوتوث در iOS (به عنوان مثال). اپل پشتیبانی است که واقعا تنها راه برای به دست آوردن گذشته این مشکلات است.
ارسال شده توسط mbrubeck در 8:07 AM در آوریل 11 [1 علاقه]
یکی از کلیدی ترین چیزی که در مورد این روش این است که آن را متکی به اتصالات بلوتوث بین گوشی های برای ایجاد یک ارتباط اجتماعی. من می خواهم به فکر یک رویکرد ساده تر خواهد بود فقط به مقایسه موقعیت سابقه افراد و شکل و زمانی که جفت مردم در نزدیکی هر یک از دیگر. بدون بلوتوث مورد نیاز, فقط خدمات مکان (GPS و تلفن مثلث بیشتر.) محل سکونت-تنها رویکرد آماری خطاها و بیشتر حفظ حریم خصوصی تهاجمی است. آن را شدنی بدون بلوتوث, سحر و جادو, اگر چه. من فکر می کنم بلوتوث رویکرد كودكان ونوجوانان توسط گوگل/اپل بهتر است اما این تنها راه است.
ارسال شده توسط Nelson در 8:11 AM در آوریل 11 [3 علاقه]
. آن را نمی خواهد, فوری, اما هنگامی که شما می توانید ترکیب covid داده ها با $(همه انواع داده های مکان نشت از 99 درصد از مردم تلفن) سپس تمام کسانی که نه رضایت مردم نقشه برداری شده است.

تقریبا به طور قطع این شبکه های تبلیغاتی در حال حاضر می دانیم که در آن شما در حال حاضر. با تماس با ردیابی ما در نهایت به چیزی مفید از سیستم نظارت است که در حال حاضر آهنگ های ما.

حریم خصوصی فوق العاده مهم است اما من گمان می کنم این نمی خواهد در معرض مقدار است که در حال حاضر در خارج وجود دارد :/
ارسال شده توسط غیر استروئیدی ضد التهابی مواد مخدر در 8:13 AM در آوریل 11 [3 علاقه]

آن را نمی خواهد, فوری, اما هنگامی که شما می توانید ترکیب covid داده ها با $(همه انواع داده های مکان نشت از 99 درصد از مردم تلفن) سپس تمام کسانی که نه رضایت مردم نقشه برداری شده است.

خوب اگر شما 99% از جنبش مردم شما به سختی نیاز به covid-19 داده اما قرار دادن که nitpicking کنار: بازسازی آلیس حرکات در این رویداد بین بیمار است تمام نقطه تماس ردیابی. این پیشنهاد نیست و تلاش برای حل آن برای افرادی که بیمار آن را به طوری که افرادی که نیست بیمار لازم نیست که به توان در همه جا آنها بروید برای انجام تماس ردیابی. در حال حاضر شما ممکن است می گویند که دنباله خود را از عفونت است که کسب و کار خود را و هیچ کس دیگری حق دارد به آن را می دانم که به من اشاره می کنند که هر ایدئولوژی دارای چالش های آن نمی تواند غلبه بر و آزادی است ضعیف مجهز برای مقابله با بیماری های همه گیر*.

مشکل این است که گرفتن باب حرکات و تا آنجا که من می تواند به شما در واقع نمی تواند هر چیزی از باب دلیل ارتباط یک طرفه – آلیس پست 14 روز گذشته از کدهای که تنها در تاریخ مهر برای این روز (همانطور که در ویژگی های docs) و باب دستگاه می بیند کسانی که کدهای ثبت شده است. باب نیست ارسال یک پیام به سرور مرکزی گفت: “من خود منزوی’.

*همچنین به طور کلی توزیع قدرت و نحوه سازماندهی جوامع – آنچه من در اینجا این است که آزادی یک ایدئولوژی unserious
ارسال شده توسط Merus در 8:14 AM در آوریل 11 [3 علاقه]

خوب اگر شما 99% از جنبش مردم

نه کاملا آنچه که من گفتم اما مطمئن شوید که هر آنچه که می تواند داده است که افراد مختلف (و نه از جمله آلیس یا باب) را راضی به اشتراک بگذارید.

مشکل این است که گرفتن باب حرکات و تا آنجا که من می تواند به شما در واقع نمی تواند هر چیزی از باب دلیل ارتباط یک طرفه – آلیس پست 14 روز گذشته از کدهای که تنها در تاریخ مهر برای این روز (همانطور که در ویژگی های docs) و باب دستگاه می بیند کسانی که کدهای ثبت شده است. باب نیست ارسال یک پیام به سرور مرکزی گفت: “من خود منزوی’.

این به نظر من به USP این سیستم اما این ایده که در باب گمنامی در اینجا بستگی به این ایده است که او نیست در غیر این صورت ردیابی. هر کسی که به فکر این می داند که این مورد نیست. هر کس که همیشه دنبال چیزی سوال این است که آیا db1 چک خود را در برابر db2 ،

من در تلاش برای سرباره کردن OP چیزی, اما آن را واقعا نمی معقول در نظر گرفتن این مسائل در خلاء است.
ارسال شده توسط pompomtom در 8:46 AM در آوریل 11 [2 علاقه]

من تو را دیدم و یک سوال.

بلوتوث نزدیکی واقعی است نه مجاورت. من می توانید ببینید همسایه دستگاه اما من به هیچ وجه در تماس با آنها را در اینجا در انبوه شهر که در آن زندگی می کنم کسی که می تواند راه رفتن در خیابان و حتی توقف در مقابل محل ما و پینگ تلفن های ما. اگر آنها آلوده چگونه است که مربوط به من یا همه ساکنان خانه های دیگر آنها را به تصویب رساند ؟

یا این برنامه به معنای برای حومه ،
ارسال شده توسط vacapinta در 8:46 AM در آوریل 11 [1 علاقه]

گه من نمی تونم شبیه بلوتوث نزدیکی بین دستگاه ها در همان اتاق * * * * خیره در علاقه داشتن به دنبال صفحه کلید*. من فکر می کنم این برنامه برای امیدوار techbros.
ارسال شده توسط pompomtom در 8:50 AM در آوریل 11 [4 علاقه]
به نظر می رسد این نیز به تکیه بر بیمارستان امیدوار کننده نیست برای ذخیره آدرس IP داده ها همراه با ارسال و همچنین امیدوار به حذف داده ها پس از مجموعه ای از تعداد روز. برخی از کشورها ممکن است نیاز به نگهداری ،

آن را نیز نیاز شما را به انتخاب کردن در با دانلود یک نرم افزار (که 99.99% استفاده را بازرسی نمی کد و یا قادر به درک کد) و ترک بلوتوث در.

پس از آن برای تلفن های موبایل مانند یک راه حل در راه همان است که PGP یک راه حل.
ارسال شده توسط scruss در 9:12 AM در آوریل 11

فقط به این دلیل که خود نرم افزار را شامل نمی شود داده های GPS به این معنا نیست که محل داده نمی شود استنباط از اتصالات ساخته شده از طریق db.

گوگل در حال حاضر در حدود 100% از این اطلاعات برای کاربران آندروید در حال حاضر. بنابراین فراموش محلی خود را telcos. شما در حال حاضر تصمیم گرفتند به آن با داشتن یک تلفن همراه. این همه عدد تصادفی و بی معنی است که به نوعی نمایشی.
ارسال شده توسط mhoye در 9:17 AM در آوریل 11 [13 مورد علاقه]

به نظر می رسد مانند وجود دارد ممکن است یک آسیب پذیری در ‘دکتر صادر شده و یک زمان رمز عبور’ بخش. می تواند ‘روسیه’ تعطیل ‘واشنگتن’ با ارسال چراغ در اطراف شهر خرید یک کد عبور از یک پزشک خانواده در تگزاس و سپس خود گزارش یک عفونت است ؟
ارسال شده توسط jpziller در 9:28 AM در آوریل 11
آن را نیز آسیب پذیر به یک سنگ بزرگ کاهش یافته و از فضا. و یا حتی اواسط اندازه الگوی تنگستن میله های قابل توجه از تروپوسفر است.

…باعث می شود بله تعجب می کنم که چرا آنها را به زحمت در همه, واقعا, اگر آن را نمی تواند محافظت در برابر حتی کم-مدار اعتصاب.
ارسال شده توسط آرامی در 9:40 AM در آوریل 11 [9 علاقه]

Ars Technica پوشش (دن Goodin) می رود و بیشتر در عمق به برخی از حریم خصوصی و امنیت از جمله امکان “چرخش” از طریق جعل نتایج مثبت است.
ارسال شده توسط mbrubeck در 9:52 AM در آوریل 11 [6 علاقه]
به نظر می رسد مثل این است که یک شستشو در شرایط واقعی حریم خصوصی, اما من فکر می کنم یک زن و شوهر از دلایل که چرا اپل و گوگل و ترجیح می دهند این رویکرد به افشای موجود اطلاعات محل. برای یک چیز, اطلاعات شناسایی شخصی این روزها به طور معمول درمان به عنوان رادیواکتیو به کار گرفته می شود به طور مستقیم به عنوان کوچک که ممکن است و توسط تعداد کمی از مردم به عنوان امکان پذیر است. افشای شناسایی افراد محل تاریخ در مقیاس بزرگ را ایجاد بسیاری از مقررات و دادخواهی خطر است. دیگر با استفاده از اطلاعات این شرکت ها در حال حاضر خواهد افشای بسیاری جزئیات بیشتر در مورد آنچه که اطلاعات آنها در واقع و چگونه از آن است که ساختار از آنها ممکن است ترجیح می دهند به افشای به چشم رقبا و یا عمومی است.

هیچ ایده اگر هر کدام از این نگرانی ها در واقع به بازی آمد در اینجا, اما آنها به نظر می رسد بیشتر قابل قبول برای من از یک نگرانی با حفظ حریم خصوصی به عنوان چنین.
ارسال شده توسط: نه چیزی در 10:09 AM در آوریل 11 [3 علاقه]

آرامی – به نظر می رسد نگرانی اصلی این است تصویب. دانستن وجود دارد بالقوه ‘چرخش’ عنصر ممکن است منصرف دور اول از پذیرندگان اما ممکن است در پایان از پلت فرم به عنوان اولین ،

یا من بینی بیش از حد در یک منفی در راه است ؟ و شاید عامل از زمینه های مختلف?

من در حال حاضر در کامل مستند نظامی در اسپانیا نزدیک به یک ماه (کسب و کار بسته و همه چیز) و من فکر می کنم آن قرار داده و من را به یک عجیب و غریب بالا-هشدار headspace تا شاید من به عنوان خوانده شده بیش از حد عمیق بیش از حد سریع است.

سوال دیگری بود در مورد بهترین روش برای کاهش چرخش عنصر که نبود خطاب در اولین لینک من به عنوان خوانده شده (یا اگر من به یاد داشته باشید درست در پس از آن مرتبط ars لینک)

دیگر از آن خاص آسیب پذیری بقیه نگاه بسیار معقول و منطقی به من tbh. این ‘میله از خدا ممکن است بسیار کمتر به احتمال زیاد و بسیار سخت تر برای پیاده سازی سناریو از این نوع از ‘چرخش’ جنگ سایبری و با دور کمتر در معرض خطر.

توجه داشته باشید: من نمی *علیه* این فقط اولین چیزی که من فکر می کردم. من فکر می کنم ما احتمالا باید این کار را انجام (با برخی از مسلمات’ شامل اوس و موانع کم برای تصویب از جمعیت عمومی)
ارسال شده توسط jpziller در 2:29 PM در آوریل 11

انجام اکو بالا, پوستر, — بلوتوث آماده این ؟
ارسال شده توسط jpziller در 2:32 ب. ظ در آوریل 11
من فکر می کنم آنها باید به دور موضعی اهدا جوایز و کوپن هر روز به افراد به صورت تصادفی با استفاده از نرم افزار. مزایای به اقتصاد قابل اعتماد تماس با ردیابی خواهد بسیار بیشتر از هزینه از کسانی که کمک های مالی.
ارسال شده توسط mecran01 در 3:09 ب. ظ در آوریل 11
این ممکن است به “حفظ حریم خصوصی” اما من نمی توانید ببینید اکثر آلمانی ها (به عنوان مثال) اجازه می دهد این در تلفن های خود را. آمریکایی ها کمی بیشتر blase در مورد حفظ حریم خصوصی و احتمالا خواهد بود بیش از شاد به شما اجازه یک آژانس بهداشت معدن teleco داده های مکان.
ارسال شده توسط 3j0hn در 3:23 PM در آوریل 11 [1 علاقه]
این عدد تصادفی مزخرف است نه نمایشی. این قطعی حریم خصوصی مزیت است. آن است که کامل نیست یا.

(ctrl-F “moxie”… جیرجیرک. پس:)

در اینجا یک cryptographer را بر روی آن. من TL;DR: این صدا را در نجات جان انسان ها را در نتیجه ساخت آن را آسان تر به هدف قرار دادن تبلیغات به افراد است.
در نگاه اول اپل/گوگل تماس با ردیابی چارچوب
ارسال شده توسط runehog در 5:14 ب. ظ در آوریل 11 [4 علاقه]

از آنجایی که من دیدم کمیک استریپ در kottke من شده اند قادر به توقف تعجب که آیا آشکار fencepost ارور میده مشروع fuckup یک عمدی (IMO بد-ایمان اگر چنین است) ساده و یا بسیار ظریف ترول.
ارسال شده توسط 7segment در 1:50 AM در آوریل 12
کسی که فکر می کند این کمیک استریپ است که کل داستان و همه این است که در واقع حریم خصوصی, حفظ و تمام است که نیاز به خواب بیدار می شوید و حفاری های عمیق به این vaudenauy کاغذ در https://ia.cr/2020/399.

زیرا این حق سخت است. واقعا سخت است.
ارسال شده توسط DreamerFi در 2:17 AM در آوریل 12

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im