Pro, کالج, ورزشی, چشم انداز مورد رفتن تیره

زمانی که لیگ اصلی بیس بال اعلام کرد بعد از ظهر پنجشنبه که آن را به حال بلافاصله خود را به حالت تعلیق بهار-آموزش بازی و تاخیر در شروع فصل حداقل دو هفته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس لیگ بود نه اقدام بدون سابقه.

قبل از سال 1919 فصل صاحبان تیم تصمیم به عقب براند شروع فصل با دو هفته با توجه به یعقوب Pomrenke مدیر از محتوای سرمقاله برای جامعه آمریکایی بیس بال تحقیقات (SABR). صاحبان عمل از دو نگرانی. یکی بود پایان جنگ جهانی اول در نوامبر 1918. از سوی دیگر یک جهانی آنفولانزای همه گیر است که باعث مرگ و میر از 50 میلیون نفر در سراسر جهان با توجه به CDC.

“تاریخ تکرار می شود گاهی” Pomrenke گفت: پنج شنبه.

در این زمان یک بار در قرن رویداد گرفته شده بسیار بیشتر نیش از ایالات متحده, ورزش چشم انداز است. روز چهارشنبه و پنج شنبه, طرفداران از تمام رشته های ورزشی شاهد به عنوان نگرانی برای گسترش COVID-19 منجر به حماسه پر از وقایع کردن حرفه ای ها و کالج ورزشی تقویم.

“من هرگز دیده می شود هر چیزی از راه دور شبیه به این گفت:” باب هوپ سابق معاون رئیس جمهور از شاهین و بریوز و در 73 یکی از تر و پایدار و گرامی اعضای آتلانتا ورزشی جامعه است.

در یک ماده از ساعت شروع در اواخر شنبه شب این ویروس منجر مقامات لیگ MLB, MLS, NBA و NHL به انجام آنچه که بسیاری تصور می کردند تصور نمی گنجد تنها چند روز قبل از آن – تعلیق عملیات برای هفته اگر نه دیگر. NFL حتی در حالی که در خارج از فصل متمایل به احتیاط. لیگ پنج شنبه اعلام کرد که آن را لغو کرده بود سالانه آن جلسه برنامه ریزی شده برای مارس 29-1 آوریل.

“ما می خواهم به این باور است که ورزشی است که نوع در یک منطقه که در دنیای واقعی نمی کند اما همیشه می کند” Pomrenke گفت.

NCAA و عمده کالج لیگ عمل مشابه با احتیاط. NCAA لغو آن مردان مسابقات بسکتبال برای اولین بار از زمان آغاز آن در سال 1939 از جمله چهار نهایی, برنامه ریزی برای مرسدس-بنز ورزشگاه در مارس 4-6 و همچنین همه از آن باقی مانده زمستان و بهار شد.

بدون قهرمانی به بازی برای این حرکت باعث افزایش احتمال از تیم های دانشگاه در سراسر کشور لغو و یا محدود کردن خود به باقی مانده های ورزشی برنامه از طریق پایان سال تحصیلی است. آن را دنبال آیوی لیگ است که لغو تمام بهار دو و میدانی تمرین و مسابقه جمعه و ACC که روز شنبه به حالت تعلیق در تمام رقابت های رسمی و سازمان یافته عمل جذب و مشارکت در NCAA قهرمانی تا اطلاع ثانوی. SEC معلق به طور منظم فصل رقابت و قهرمانی کنفرانس تا 30 مارس.

بیشتر AJC پوشش از شیوع کروناویروس

در بالاترین سطح ورزشی به نظر می رسد رهبری برای تمدید شکستن به عنوان به خوبی. روز پنجشنبه ECOWATCH منتشر شد بیانیه “توصیه که همه مدارس عضو تعلیق بهار-فعالیت های ورزشی تا اطلاع ثانوی.”

گفت: ECOWATCH مدیر اجرایی رابین Hines در بیانیه ای “تصمیم نهایی با استراحت محلی, سیستم مدرسه, اما ما امیدواریم که توجه به آنها فرماندار و ECOWATCH را توصیه.”

سرعت که با آن لیگ ها و تیم ها در زمان عمل شگفت انگیز بود. به عنوان اواخر به عنوان جمعه وجود دارد به نظر می رسید هیچ قریب الوقوع امکان از لیگ تعلیق از بازی. که بعد MLB لیگ NBA و NHL با صدور یک بیانیه مشترک که روز منع رسانه ها از رختکن به کمک شامل گسترش این ویروس بسیار مسری. که اندازه گیری ثابت برای کم رنگ در مقایسه با اقداماتی که به دنبال شروع روز بعد.

NBA تا به حال شش بازی برنامه ریزی شده شنبه شب. چهار نفر از آنها از جمله یک Hawks-نیکز بازی در مزرعه دولتی آرنا آغاز شده و تکمیل شد. اما زمانی که یوتا جاز ستاره رودی Gobert دریافت مثبت اولیه آزمون به صورت COVID-19 قبل از تیم خود را در بازی لیگ به نقل مکان به حالت تعلیق بازی تا اطلاع ثانوی.

همان شب به ACC و SEC استقبال طرفداران خود را به مردان مسابقات بسکتبال. کمتر از 24 ساعت بعد مسابقات لغو شد همراه با لیگ مسابقات در سراسر کشور به دنبال NCAA است انصراف خود را از مسابقات است.

در روز پنج شنبه, NHL معلق بازی به طور نامحدود پس از پنج بازی شد, بازی های برگزار شده شنبه شب. همچنین روز شنبه MLS معلق بازی برای 30 روز. ایالات متحده آمریکا فوتبال نیز لغو آن مردان و زنان تیم ملی بازی برای ماه های مارس و آوریل است.

نسکار است که مسابقات برنامه ریزی شده برای روز شنبه و یکشنبه در آتلانتا موتور جاده سریع السیر را انجام مسابقه برای دو هفته بدون هواداران. PGA Tour پس از اعلام مدت کوتاهی پس از نیمه شب پنج شنبه که آن را ادامه می دهد و وقایع را به عنوان برنامه ریزی شده – در حالی که تصدیق کرد که وضعیت “بسیار سیال” – اعلام کرد کمتر از 12 ساعت بعد که مسابقات برگزار خواهد شد بدون فن.

کارشناسی ارشد مسابقات مقامات “قرار داده اند و همه گزینه های روی میز” به گزارش از Golfworld با استناد به منابع بی نام. امکانات شامل محدود کردن حامی دسترسی و یا منع آنها از این دوره اگر چه لغو این مسابقات شد و انتظار نمی رود در زمان. (کارشناسی ارشد است نه یک PGA Tour رویداد.)

اقدامات نبودند موجود در ایالات متحده ATP تور خود را به حالت تعلیق تنیس مردان تورنمنت به مدت شش هفته. تمام رشته های ورزشی در ایتالیا متوقف شد سه شنبه بخشی از یک ملی مستند. ژاپنی بیس بال فصل نیز به تعویق افتاد.

برای طرفداران ورزش در آتلانتا و در سراسر گرجستان, مجموع بازی ها به طور بالقوه به تعویق افتاد شامل 15 Hawks بازی شاید 14 بریوز بازی ها (بسته به زمانی که دو هفته تاخیر به پایان می رسد اگر آن را ندارد که در آن نقطه), نهایی, چهار, چهار آتلانتا ایالات مسابقات و تعداد بی شماری از کالج ها و مسابقات.

در حالی که بیشتر وخیم مسائل هستند در خطر است, آن برگ های عجیب و غریب از درجه اعتبار ساقط برای طرفداران که اوقات فراغت اغلب بر اساس اطراف مشاهده و یا حضور در بازی.

“آنها به ما گفتن برای رفتن به خانه و گفتن ما را به رفتن به خارج وجود دارد و هیچ چیز برای ما به سازمان دیده بان در تلویزیون گفت:” امید دیرین روابط عمومی اجرایی با خنده. “اما یکی از دختران من گفت:” شما فقط باید به تماشای Netflix بکشد.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de