حرفه ای گاو سواری در Gwinnett مجموعه به در بسته به

این Gwinnett دعوتی حرفه ای گاو سواران رویداد در, انرژی نامحدود, مرکز خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در این آخر هفته. این رویداد برگزار خواهد شد بدون طرفداران مجاز است.

رقابت تنظیم شده است به طول بیش از دو روز شنبه و یکشنبه و قابلیت دو دور از گاو سواری.

مدیر عامل شرکت شان Gleason منتشر شد بیانیه زیر را در PBR سایت توضیح تصمیم گیری:

“به عنوان یک نتیجه از تصمیمات اتخاذ شده توسط مقامات محلی بی نهایت انرژی مرکز در Duluth, Georgia مجموعه به میزبان PBR از بند باز کردن وحش رویداد را باز نمی کرد. این PBR خواهد بود اقدام به این آخر هفته رویداد در یک محیط بسته با طرفداران در آن حضور داشتند.”

Gleason ادامه داد: اطمینان طرفداران که بازپرداخت ارائه خواهد شد. این رویداد را از قهرمانی دور خواهد جریان در CBS Sports Network در 5 بعد از ظهر یکشنبه.

“این PBR ارائه بازپرداخت به طرفداران در نقطه خرید. طرفداران باید تماس نامحدود, انرژی نامحدود, مرکز دفتر جعبه و یا AXS شروع در تاریخ 16 مارس سال 2020 است. طرفداران که خریداری شده از طریق PBR مستقیم دریافت یک ایمیل با دستورالعمل بازپرداخت.”

“دور 1 خواهد شد در RidePass شنبه شب در 6:45 p. m. ET. قهرمانی یکشنبه خواهد جریان در RidePass یکشنبه در 1:45 p. m. ET و هوا در CBS شبکه ورزش یکشنبه در 5 p. m. ET.”

“ما قدردانی از همه حمایت و درک.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de