مترقی محلی و سیاست های دولت در طول Covid-19 بحران

کمی وجود دارد که ما می توانیم در مورد اختلال در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. اما ما هنوز هم می تواند کمک کار مترقی برای پاسخ به بحران در کشورهای ما و جوامع است. برخی از این سیاست های معطوف به آزاد کردن برخی از زندانیان.

برخی از گزینه های سیاست عبارتند از:
I. یک مهلت قانونی برای همه اخراج و سلب حق مالکیت در هر مرحله مانند تعلیق براده از اخراج و حضور در دادگاه و اطمینان از اجرای قانون انجام ندهد اخراج سفارشات.
II. یک مهلت قانونی برای همه سودمند بسته آف. علاوه بر آب و برق و گاز و زباله این نیز ممکن است هر گونه ارتباطات از راه دور. در طول یک بحران مردم باید آگاهانه و دیجیتال اتصالات می تواند با سلامت روان در حالی که مردم در حال cooped و جهان مختل شده است.
III. آزادی برخی از زندانیان از زندان ها و زندان ها از جمله کسانی هستند که:
A. افراد مسن و یا پزشکی آسیب پذیر است.
B. در عرض 2 تا 18 ماه از تاریخ انتشار خود را.
C. بدون خشونت مجرم.

ارسال شده توسط NotLost (1 نظر تعداد) 4 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

رو اخراج میلیون ها نفر به عنوان پناهگاه در محل (WaPo)

فدرال اقدامات هفته گذشته اعلام کرد به حفاظت از بیش از 30 میلیون صاحبخانه از اخراج اما آنها را پوشش نمی دهد این کشور 40 میلیون اجاره. HUD صادر 60 روز مهلت قانونی برای اخراج برای مالکان که قادر به پرداخت خود را, فدرال, پشتوانه وام های رهنی. فدرال تامین مالی مسکن آژانس نیز اعطا کمک به صاحب خانه با وام حمایت دو دولت تحت کنترل شرکت های فنی می و فردی مک.

برخی از مسکن عمومی مقامات از جمله نیویورک بزرگترین در کشور نیز تحمیل شده moratoriums اخراج اما این تاخیر فقط به مستاجران در فدرال یارانه آپارتمان.

در حالی که برخی از فرمانداران شهرداران شوراهای شهر و قضات اقدام بیشتر دولت و شهرداری گسترده moratoriums بر اخراج تنها چند هفته طول بکشد. […] بدون ملی مهلت قانونی برای اخراج مسکن طرفداران می گویند برخی از کشور های آسیب پذیر ترین مردم خواهد شد از دست دادن خانه های است که می تواند نگه داشتن آنها را از ابتلا به ویروس. سیاه و اسپانیایی آمریکایی که بیشتر احتمال دارد به مستاجرها و کار با دستمزد کم شغل خواهد بود به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار.

[…] تعداد زیادی از آمریکایی ها درخواست برای مزایای بیکاری افزایش 33 درصد در یک هفته به 281,000 به وزارت کار گزارش داد در هفته گذشته. اقتصاددانان پیش بینی بیش از یک میلیون کارگر در حال انتظار برای از دست دادن شغل خود را در پایان ماه.

[…] در صورت عدم وجود قوانین فدرال دادگاه و فرمانداران در بیش از 20 ایالت متحده صادر توقف به اخراج رسیدگی است. در جای دیگر از راه حل های چهل تکه: بسیاری از شهرهای بزرگ گرفته اند عمل در حالی که مستاجرها در جوامع کوچکتر باقی می ماند در خطر است. برخی از کلانتر بخش را ساخته اند یک جانبه تصمیم به اجرای دادگاه دستور اخراج; دیگران گفت: آنها از نظر قانونی موظف به پیروی از طریق.

ارسال شده توسط کترا در 11:02 PM در مارس 22 [2 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im