برجسته ضد vaxxers سخت در باورهای خود را با بیماری همه گیر کوروناویروس متخصص می گوید

با وجود بیش از 170,000 کشته و نزدیک به 2.5 میلیون نفر آلوده در سراسر جهان coronavirus همه گیر است سخت در برخی از ضد vaxxers اعتقادات در حالی که دیگران مردد هستند.

برتر جهان بازیکن تنیس, نواک جوکوویچ, گفت که او ممکن است بازگشت به ورزش اگر او نیاز به یک واکسن.

وجود 70 کاندیدای واکسن در حال حاضر در دست مطالعه سازمان بهداشت جهانی می گوید, با سه در ارزشيابی بالينی.

“من شخصا مخالف هستم به واکسیناسیون و من نمی خواهم به کسی مجبور به گرفتن یک واکسن به منظور قادر به سفر” جوکوویچ گفت: در Facebook livestream با چند همکار صربی ورزشکاران در روز یکشنبه. “اما اگر آن را تبدیل به اجباری چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ من باید برای اتخاذ یک تصمیم است.”

او گفت: “فرضی اگر این فصل بود به سر در آگوست یا سپتامبر هر چند بعید است که من درک می کنم که یک واکسن را تبدیل به یک نیاز مستقیم پس از ما از سخت قرنطینه است و هیچ واکسن نشده است.”

ثابت قدم “افراط گرایان” در حال سرمایه گذاری بر رشد COVID-19 گیر هایدی لارسون مدیر لندن با واکسن اعتماد به نفس پروژه گفت: نگهبان. “اعتقاد به محور گروه های که رد واکسیناسیون در اصل که هدف این است که برای اخلال و شکل آنها تغییر” لارسون گفت.

برجسته ضد vaxxer رابرت اف کندی جونیور, پسر سناتور سابق است تقویت اطلاعات غلط است که بیل گیتس به حال نقش مهمی در ایجاد COVID-19 همه گیر به منظور سود از آن است. گیتس یکی از ثروتمندترین مردان جهان با خالص ارزش بیش از 100 میلیارد دلار است بشردوستانه بنیاد است که تا حد زیادی کمک می کند تا تحویل بهداشت و درمان و واکسن به کشورهای در حال توسعه.

در طول همه گیر گیتس نوشته است, op-eds, نوشته شده در ق مرجع تخصصی و به نظر می رسد در تلویزیون خواستار گسترش بهداشت عمومی اقدامات واکسن توسعه و افزایش تست, نیویورک تایمز گزارش داد.

در Instagram, کندی اغلب حملات دروازه ادعا میلیاردر در نظر دارد برای کنترل جهان و نظارت مردم از طریق کمک های مالی و پشتیبانی از coronavirus واکسن.

مشاهده این پست در Instagram

نیویورک تایمز خبرنگار پرسید: من دیروز در مورد “تئوری توطئه” که #BillGates در حال توسعه تزریقی تراشه برای ذخیره واکسن سوابق. در اینجا حقایق: بنیاد بیل و ملیندا #GatesFoundation سرمایه گذاری بیش از 21 میلیون دلار به یک “microneedle تکنولوژی” که تعبیه شده در زیر پوست یک رکورد واکسیناسیون قابل مشاهده توسط نور مادون قرمز است که می تواند به عنوان خوانده شده توسط یک “حداقل-اتخاذ تکنولوژی گوشی های هوشمند.” این فن آوری اجازه خواهد داد که مقامات بهداشتی برای اسکن شهروندان ایالات متحده برای تشخیص واکسیناسیون خود را رعایت. بررسی بودجه توسط بنیاد بیل و ملیندا #بنیاد گیتس و منتشر شده در دسامبر 2019 توسط محققان MIT موسسه شیمی آکادمی علوم و دروازه-تامین مشارکت فکری آزمایشگاهی در Bellevue, WA, توضیح می دهد که چگونه “نزدیک به مادون قرمز نقطه کوانتومی” خواهد بود کاشته شده در زیر پوست همراه با یک واکسن برای رمزگذاری اطلاعات برای “غیر متمرکز ذخیره سازی داده ها و زیستی سنجش.” دروازه تکنولوژی با استفاده از یک خال کوبی-شبیه ساز برای تزریق نامرئی نانو ذرات تزريق شد. دروازه محققان در حال حاضر تست ایمپلنت با یک واکسن علیه #COVID-19 ویروس. دروازه بودجه گزارش می بالد که تراشه سیستم اجازه خواهد داد که “خانه به خانه” انطباق جستجوهای انجام شده توسط دولت در اجرای تیم با “حداقل آموزش” و “باز کردن راه های جدید برای غیر متمرکز ذخیره سازی داده ها و biosensing.” این #MIT مقاله با عنوان “سازگار نزدیک به مادون قرمز نقطه کوانتومی تحویل به پوست توسط microneedle تکه های به رکورد واکسیناسیون.” دروازه شروع بودجه کاشت تراشه های ردیابی و نسبت بیوتکنولوژی در سال 2011 با کمک مالی به TransDerm Inc. گیتس در حال حاضر ساخت های متعدد سرمایه گذاری برای توسعه نسخه های مختلف از جمله کمک های مالی به Vaxxas Pty Ltd, میکرون پزشکی Inc گرجستان موسسه فن آوری و Vaxess Technologies, Inc. من مصرانه از شما برای تماس با بیل گیتس در رسانه های اجتماعی. به آرامی توضیح دهید که برچسب زدن و ردیابی انسان ممکن است درخواست تجدید نظر به دولت cronies توتالیتر در چین اما کسانی که فعالیت های مغایر با ارزش ها و سنت.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط رابرت اف کندی جونیور (@robertfkennedyjr) on

اما شواهد وجود دارد که افرادی که “کمتر مطمئن شوید که برای برخی از این دلیل که شاید باید مسائل را تنها با یک خاص واکسن این MMR واکسن برای کودکان خود را به عنوان مثال ممکن است رفتار متفاوت در زمینه این بیماری همه گیر” لارسون گفت.

واکسن اعتماد به نفس پروژه راه اندازی 18 ماه مطالعه با شرکای محلی در سراسر جهان انجام نظر سنجی و تجزیه و تحلیل آنلاین گفتگو در مورد COVID-19 برای اندازه گیری نگرش مردم نسبت به آینده واکسن.

لارسون گفت: نگهبان است که پس از تجزیه و تحلیل بیش از سه میلیون و رسانه های اجتماعی نوشته های یک روز از ژانویه تا مارس او خاص است که اکثریت قریب به اتفاق مردم “مشتاق برای coronavirus واکسن و به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

هر چند وجود خواهد داشت و مقاومت به عنوان ضد واکسیناسیون جنبش رشد کرده در سطح جهان در بخش های بزرگ به دلیل گسترده بی اعتبار مقاله توسط دکتر اندرو ویکفیلد. خوار, دکتر, ادعا وجود دارد ارتباط بین اوتیسم در کودکان و سرخک ، اریون و سرخجه (MMR) vaccine.

هیلی Searcy 26 ساله از فلوریدا با سی ان ان گفت او “به طور کامل ضد vax” زمانی که دختر او متولد سال گذشته اما COVID-19 همه گیر اتحادش را تغییر باورهای خود.

“پس از COVID-19 من دیده ام دست اول چه این بیماری ها می توانید انجام دهید زمانی که آنها در حال مبارزه با واکسن” او گفت:. قبل از این ویروس آمار او می ترسید او کودک در حال مرگ از سندرم مرگ ناگهانی نوزاد به علت واکسن — علمی ادعای بی اساس تحت فشار قرار دادند توسط ضد vaxxers.

“مادر من دارای یک بیماری ریوی است و بنابراین اگر او می شود COVID-19 وجود دارد مبارزه با آن است. من یاد گرفتم تا آنجا که من می توانم به صحبت کردن در برابر اطلاعات غلط به این امید که من می تواند متقاعد کردن مردم بیشتر در خانه بمانند و به دنبال اجتماعی فاصله به طوری که او نمی مریض,” او گفت:.

“بنابراین بسیاری از زندگی در معرض خطر هستند از جمله مردم من در مورد مراقبت که بسیار آسیب پذیر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>