یک روز پس از گرجستان و حرفه ای استانداردهای کمیسیون ابقاء تدریس گواهی سابق Colquitt County, مربی تیم فوتبال راش Propst روز جمعه گفت که او امیدوار بود در گرجستان حاشیه دوباره این سقوط.

Propst برنده 119 بازی و دو دولت عنوان بیش از 11 فصل در Colquitt County در مولتری قبل از اخراج توسط هیئت مدیره مدرسه در 14 مارس 2019. Propst صرف در فصل گذشته به عنوان داوطلب دستیار در UAB در حالی که هنوز زندگی در مولتری.

“پیش رفتن برای راش Propst من می خواهم به ماندن در گرجستان” Propst گفت: AJC.com صبح جمعه. “من می خواهم به مربی دوباره در این دولت در حال حاضر که من می توانم و من گواهی برگشت. اما من می دانم که ما در گذشته 85 یا 90 درصد از استخدام های نجومی. بسیاری از شغل ها آمده اند و رفته اند.”

حدود 60 شغل در گرجستان آمده اند و در حدود 18 در حال پر نشده اما در سال های اخیر نهایی گردش حساب بیش از 90 و هنوز هم ممکن است در سال 2020 است.

بسیاری از مشخصات بالا باز کنونی ساکن در Valdosta بالا که بحث برانگیز اخراج مربی خود آلن Rodemaker ماه گذشته با وجود یک دولت عنوان در Rodemaker اول فصل 2016. Propst گفت که در تماس با Valdosta مدیران روز پیش اما نه مصاحبه.

“اگر Valdosta کار می آید در دسترس من می خواهم آن را در یک ضربان قلب” Propst گفت. “این winningest فوتبال دبیرستان برنامه در تاریخ است. من نمی خواهد به نوبه خود است که کار کردن اگر به اندازه کافی خوش شانس بود ارائه شده است. که این کار در حال حاضر که علاقه من بیشتر است.”

Propst گفت که او نیز به دنبال تمام وقت دانشگاه, فرصت, اما, دوباره, با استناد به یک دیر شروع اذعان کرد احتمال مربیگری دوباره به عنوان یک داوطلب دستیار و یا مقیم وقت خود را با رادیو و پادکست فرصت تا زمان فرصت availed خود را برای 2021.

Propst خود را از دست داد در Colquitt County پس از یک هیئت مدیره مدرسه تحقیقات led توسط سرپرست داگ هاول طلبان از دولت منشور اخلاقی برای مربیان است. با توجه به Propst استاندارد کمیسیون بررسی سه تن از آنها – ارائه دارو به دانشجو-ورزشکاران عدم درخواست هزینه هتل را به درستی از منطقه مدرسه و شکست در پرونده مالیات به مدت هفت سال.

این کمیسیون در نظر نمی اتهاماتی که Propst از دست داده بود کنترل کردن تیم پس از از دست دادن در سال 2018 قهرمانی کشور بازی یا که او با دخالت استخدام اصلی.

Propst انتشار بیانیه ای روز شنبه و به نام کمیسیون حاکم “دفاع.”

“گرجستان PSC اقدامات امروز تایید می کنند که این اتهامات توسط … این Colquitt County, تخته, آموزش و پرورش … شد دقیقا نیمه حقایق و عمدی اطلاعات غلط به ما گفته بودند از همان آغاز” Propst در بیانیه ای گفت:. “تنها توضیح منطقی برای خود غیر حرفه ای انجام شد به طور قابل توجهی آسیب شهرت من در تلاش برای به دست آوردن پشتیبانی از تصمیم خود برای اخراج من به عنوان سر مربی Colquitt County هکرها و به تهمت شهرت من در امیدوار است که من نمی خواهد بود قادر به ادامه به منظور توسعه و مردان جوان الهام بخش آینده بازیکنان و مربیان است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im