دادستان انکار سوء رفتار در آمریکا پذیرش کالج رسوایی

بوستون — دادستان فدرال در روز جمعه را تکذیب کرد که اجرای قانون درگیر در سوء ساخته شواهد و یا تلاش برای به دام انداختن “خانه کامل” بازیگر Lori Loughlin یا دیگر ثروتمند پدر و مادر که در حال حاضر در انتظار محاکمه در آمریکا پذیرش کالج رسوایی.

دادستان در پرونده به دنبال مقابله با آنچه که یک قاضی فدرال در بوستون هفته گذشته گفت: “جدی و نگران کننده” اتهامات که محققان تحت فشار قرار دادند آنها همکاری شهادت به دروغ و ترفند پدر و مادر به اظهارات متهم.

که همکار ویلیام “ریک” خواننده کالج پذیرش مشاور که اعتراف کرده به سازماندهی گسترده ای طرح برای استفاده از رشوه خواری و دیگر انواع تقلب برای کمک به پدر و مادر ثروتمند امن پذیرش فرزندان خود را به مدارس برتر.

دادستان اذعان کرد که محققان به کارگردانی خواننده در طول تماس های ضبط شده با پدر و مادر به “استفاده از ruses” اما گفت: تماس های خود را با آنها سازگار با شواهد آنها جمع شده بودند و نه مقدار به دولت در آوریم.

“دولت استفاده نکرد خواننده به suborn ارتکاب جرم,” دادستان نوشت.

Loughlin وکلا نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

به تاریخ و 53 نفر متهم شده اند بیش از یک طرح دادستان ها می گویند خواننده زد به تسهیل تقلب در امتحانات ورودی کالج و با استفاده از رشوه خواری به امن پذیرش های مختلف پدر و مادر کودکان به مدارس به عنوان جعلی ورزشی استخدام.

دادستان ادعا Loughlin و طراح مد, شوهر, Mossimo Giannulli توافق با خواننده به پرداخت 500,000 دلار رشوه به دو دختر خود را به نام به عنوان داوطلب به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی خدمه تیم.

ماه گذشته دفاع وکلا به دنبال اخراج این مورد گفت: خواننده یادداشت های شخصی نشان می دهد تماس های او قرار می گیرد به پدر و مادر یک هماهنگ “شم” توسط محققان به دام انداختن آنها.

در یادداشت نوشته شده در اکتبر 2018 خواننده گفت: ماموران اف بی آی به او گفت به “گفتن یک دروغ” در تماس با گفتن این پول به آنها پرداخت می شود برای دانشگاه کمک مالی به جای رشوه.

دادستان روز جمعه گفت: خواننده این یادداشت با اشاره به تماس های او ساخته شده در طول یک نیش بخشی از این کاوشگر به پدر و مادر در مورد آینده و یا زمان پرداخت و نه به انتظار محاکمه متهمان که آنها گفته بودند گذشته شرکت کنندگان در این طرح است.

دادستان گفت: خواننده در آن زمان مقاومت با استفاده از “بلانت زبان” برای اشاره به پول به عنوان رشوه.

خواننده گفت: اف بی آی در روز چهارشنبه است که در حالی که او “همیشه می دانستم که او انجام شده بود بجای” او نیست تا بعد متوجه شد که همان چیزی که به عنوان رشوه با توجه به مصاحبه یادداشت ها. (گزارش شده توسط Nate ریموند در بوستون; ویرایش توسط Daniel والیس)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>