حفاظت در سبک: چینی طراح می سازد ابریشم coronavirus ماسک

پکن — آراسته با طرح های پیچیده از ارکیده camellias و شخصیت های چینی نماد موفق باشید شیک ابریشم ماسک ایجاد شده توسط چینی طراح مد ژو لی را تبدیل به آرزو موارد در طول شیوع کروناویروس.

ژو که Dejin مد نام تجاری به تازگی به نمایش گذاشته شده در چین در هفته مد شده است ساخت دوزی ابریشم ماسک مجهز با مشخصات بالا N95, فیلترهای هوا از ماه فوریه ارائه مد آگاهانه با محافظ گزینه های.

“هنگامی که وضعیت بسیار جدی تبدیل شده شاهد هستیم که بسیاری از مردم نیاز به تغییر ماسک خود را هر چهار ساعت گفت:” ژو و توضیح داد که چگونه او آمد تا با ایده برای استفاده مجدد ماسک ساخته شده از رنگارنگ چینی ابریشم.

در حال حاضر به عنوان چین و دیگر کشورهای آسانسور محدودیت ژو انتظار ماسک خواهد بود یک ضرورت برای آینده قابل پیش بینی. او با اقتباس او برای تابستان را, آنها را با نازک تر ابریشم است که اجازه می دهد تا برای بهتر تنفس در آب و هوای گرمتر.

55 سال است که مدیر طراحی در شاندونگ افزودنیهای پوشاک شرکت برخوردار اضافه کردن چینی سنتی نقوش به کار کرد.

زرد ماسک های نمایش داده شده در یک کارگاه آموزشی در پکن هنر منطقه است تزئین شده با ارکیده طلایی به نمایندگی از خانواده هماهنگ با ثروت فراوان و بسیاری از کودکان است.

ژو نیز طراحی حفاظت فردی مناسب بسیاری نیز شامل گل پس از دوستان خود خواسته شیک لباس بیرونی برای استفاده در طول سفر هوایی.

این شرکت می تواند حدود 600 ماسک یک روز و فروش آنها به صورت آنلاین در 118 یوان ($16) یک قطعه. ژو قصد دارد آنها را در بازار با دعوت از تاثیرگذاران برای شرکت در زنده جریان در سیستم عامل های تجارت الکترونیک و امیدوار به گسترش فروش در انگلستان و ایتالیا.

“من امیدوارم که مردم می پوشند من ماسک که حفاظت از آنها را و آنها را نگاه زیبا را موفق باشید و آنها را امن نگه دارید,” او گفت:. ($1 = 7.11 renminbi) (گزارش Tingshu وانگ ایرنه وانگ و کارلوس گارسیا ویرایش توسط Karishma سینگ و لینکلن جشن.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im