تظاهرات برای مترو آتلانتا در روز استقلال

Kenyah Farley به طور معمول صرف استقلال بعد با خانواده اش در عمه اش در خانه آتلانتا بازی کارت بازی — Uno و پیک — گوش دادن به موسیقی و barbecuing.

در این سال چهارم جولای تعطیلات خواهد بود بسیار متفاوت تجربه برای او و بسیاری دیگر از آمریکایی ها به عنوان ملت به طور همزمان هایش با کشنده بیماری همه گیر کوروناویروس و تجدید خواستار نژادی عدالت است. راهپیمایی تظاهر کنندگان را به محل راهپیمایی باند. تظاهرات جایگزین خواهد شد رژه می روند. آتشین سخنرانی خواهد پر کردن در برای آتش بازی.

عصر روز شنبه Farley خواهد شد پیوستن به تجمع در گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک المپیک که لغو آن سالانه آتش بازی جشن به دلیل شیوع کروناویروس. میلر گرو دبیرستان فارغ التحصیل خواستار عدالت کیفری اصلاحات پس از قتل سیاه آمریکایی از جمله جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و Rayshard بروکس. دیگر تظاهرات برنامه ریزی شده روز شنبه برای جاهای دیگر در آتلانتا لاورنسویل و رزول.

در تاریخ 4 ژوئیه 1776 دومین کنگره قاره ای به تصویب اعلامیه استقلال اعلام مستعمرات’ جدایی از بریتانیا. پیش نویس توسط توماس جفرسون سند می گوید: در قسمت: “ما این حقایق را به آشکار و بدیهی است که همه انسانها برابر خلق شدهاند.” اما همه این است که به همان اندازه درمان در امریکا Farley گفت: پس او را مشغول خواهد شد شنبه.

“این بیشتر از یک روز استراحت” Farley, 21 که تحصیل در رشته مددکاری اجتماعی در دانشگاه گفت: از روز استقلال. “این نیز یک روز را به آگاهی اطراف این بی عدالتی و این واقعیت است که هر کس در نهایت رایگان است که نقطه تمام از این تعطیلات.”

در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی در میان همه گیر

این تظاهرات که موج در سراسر آتلانتا منطقه در پی جورج فلوید را کشته و در مینیاپولیس شده اند اکثریت قانونی و صلح آمیز است. سازمان از آخر این هفته تظاهرات می گویند آنها قصد دارند به آن را نگه دارید که راه. تیفانی رابرتز آماده خواهد شد فقط در مورد. کار برای جنوب مرکز حقوق بشر او کمک کرده است تا هماهنگ pro bono وکلای مدافع برای معترضان با متهم رفتار آشوبگرانه و جرائم دیگر.

“وقتی که من بچه بودم مادرم می خواهم که مرا خوانده شده” چه به چهارم ژوئیه ” توسط فردریک داگلاس گفت:” رابرتز یک وکیل است که می آموزد قانون در دانشگاه. “مهم این است که آمریکایی ها به یاد آوری این واقعیت است که ما زندگی می کردند تا به قول ما اسناد بنیانگذاری.”

فارلی به شرکت در “تجمع برای غرامت” یک رویداد سازمان یافته توسط یک آتلانتا سازمان است که تماس های خود را سیاه و سفید دستور کار است. راسل “برادر راسل” پاچه 40 گروه از بنیانگذاران گفت: “غرامت” به معنی بیش از پرداخت. آنها همچنین با اشاره به بهبود مراقبت های بهداشتی ، مسکن ، آموزش و پرورش و توسعه اقتصادی برای آفریقایی-آمریکایی است. نقطه اوج برای Trotter آمد وقتی او را دیدم تصویری از مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین که سفید سنجاق جورج فلوید به زمین با زانو خود را در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. فلوید مرگ شده است و حکم قتل و چوین از آنجا اخراج مواجه قتل درجه دوم و طرح اتهامات.

“تصویری که شکست قلب من” گفت: انجام تبلیغات حرفه ای فارغ التحصیل از دانشگاه کالیفرنیا. “دو آمریکا در جریان است. امریکا که مرد می تواند تجربه — من هرگز می تواند تجربه ای که امریکا است.”

برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در این تجمع اسب یورتمه رو تشویق معترضان به پوشیدن ماسک.

داوطلبان توزیع ماسک و دستکش و ضد عفونی کننده دست در یک جداگانه تظاهرات که قرار است به زودی در مارتین لوتر کینگ جونیور پارک تاریخی ملی در بعد از ظهر سه شنبه با تصویب شهرداری و پایان در لیبرتی پلازا گفت: یکی از برگزارکنندگان Naylah Canty 18, Ellenwood.

“ما به طور کلی می توان اجرای اجتماعی فاصله در حالی که ما راه رفتن” گفت: Canty یک موسسه تکنولوژی ماساچوست دانش آموز است که سازماندهی اولین اعتراض. “ما در حال رفتن به reemphasize آن را در هر مرحله از اعتراض فقط به مطمئن شوید که مردم می دانند نه به انبوه-اگر آنها می توانید آن را جلوگیری از.”

در طول ماه مارس برگزار خواهد شد و توزیع اطلاعات در مورد نحوه ثبت نام برای رای دادن و پیدا کردن سیاه و سفید متعلق به کسب و کار. در ضمن سخنرانان به بحث در مورد خشونت پلیس. برگزاری این رویداد در چهارم ژوئیه Canty گفت: “کمک خواهد کرد که ایجاد یک نقطه مهم است.

“آره ما بود به شکستن و دور از ملت دیگری. که درست است,” او گفت:. “اما آن است که واقعا استقلال, اگر نه همه از ما هستند؟”

اعتراض برنامه ریزی شده برای رودز اردن پارک در لاورنسویل شنبه شب با هدف جابجایی پول به دور از پلیس به مراقبت های بهداشتی و مدارس عمومی بهبود شرایط داخل زندان و لغو ایالات متحده مهاجرت و گمرک یک آژانس فدرال که بازداشت و deports افرادی که وارد کشور بدون مجوز قانونی. سازمان — نورکراس فارغ التحصیلان دبیرستان Musunga Mubuso, 23, Idalia لو’Mons, 19 و سیرا Mantsouranis, 18 — نگرانی چگونه یخ را از هم جدا کرده خانواده های مهاجر و بازداشت کودکان در میان همه گیر.

ملی و بیش از بحث مهاجرت است که شخصی برای Mubuso بود که به امریکا آورده از او کتابی میهن زمانی که او پنج ساله بود. او پذیرفته شده است به اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه ایجاد شده توسط دولت اوباما به طور موقت سپر مهاجران جوان از اخراج. این ماه دیوان عالی ایالات متحده حکم تهمت و دولت نمی تواند بلافاصله با ادامه برنامه های خود را برای قراضه برنامه است.

“ما به ما فشار روایت” گفت: Mubuso, کامپیوتر, برنامه نویسی کارگر “از آنجا که اگر صدایمان را نمی شنید از چه نقطه ای از آماده سازی کشور برای نسل های آینده اگر نسل های قدیمی تر هنوز در قدرت است؟”

‘هیچ راهی که من می تواند همچنان به نظاره’

Farley رشد شنیدن داستان در مورد مادر بزرگ نوه نشان دادن برای حقوق مدنی در بیرمنگام آلاباما. یادگیری در مورد قتل Ahmaud Arbery الهام Farley به فعال تر شدن. سه مرد سفید Arbery مواجه می شوند در فوریه. 23 در زیربخش خارج Brunswick, تراویس McMichael گرگ McMichael و ویلیام “Roddie” برایان جونیور شده اند تحت تعقیب به اتهام از جمله کینه توزی و جنایت قتل است.

“من می دانستم که این زمان است که وجود دارد فقط هیچ راهی که من می تواند همچنان به نظاره نشست” Farley گفت.

او سازمان یافته اولین تظاهرات برای 14 ژوئن با استفاده از Instagram, Twitter و Facebook. در نهایت او به رهبری ده ها تن از تظاهر کنندگان در یک راهپیمایی از دولت و کنگره برای گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک المپیک و به عقب در زمان, مناجات به یک تصادف تعقیب درهم bullhorn: “Black Lives Matter! هی هی. هو هو. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کردم برو!”

Farley سازمان پس از آن اعتراض در 28 ژوئن در مرکز شهر آتلانتا به منظور بالا بردن آگاهی در مورد Breonna تیلور. 26 ساله سیاه اورژانس تکنسین بود به ضرب گلوله در لوئیزویل کنتاکی خانه هنگامی که افسران پلیس در مبارزه با مواد مخدر بررسی پشت سر هم به خانه اش در یک اقدام بدون دست کشیدن حکم. حکم متصل شد به یک مظنون که زندگی نمی کنند وجود دارد. بدون مواد مخدر پیدا شد در تیلور را در صفحه اصلی. افسر برت Hankison که سفید نشان داد “اکستریم, بی تفاوتی به ارزش زندگی انسان” که او “از روی عیاشی و بیفکری و کورکورانه” شات 10 دور به تیلور آپارتمان آسوشیتد پرس گزارش با استناد به فسخ نامه پلیس صادر شده به Hankison.

فارلی است همچنین در مورد رای دهندگان سرکوب نامتناسب به اشتراک گذاری از افرادی که زندانی در امریکا و اقتصادی موانع آنها هنگامی که آنها آزاد است.

“ما هنوز در حال مبارزه با بی عدالتی است و 2020,” او گفت:. “من امیدوارم که ما ادامه خواهد داد.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *