Q&A با آتلانتا آهنگ باشگاه غنی Kenah در برنامه ریزی AJC Peachtree

در حالی که دیگر رویدادهای ورزشی و لیگ را لغو و یا به تعویق افتاد بازی را از نگرانی برای گسترش COVID-19 the Atlanta Journal-Constitution هتل هفت افراز جاده نژاد در ادامه به برنامه ریزی برای چهارم جولای آن را به عنوان در هر سال از زمان آغاز آن در سال 1970.

آتلانتا آهنگ باشگاه, مدیر اجرایی, غنی Kenah نظارت هفتمین Peachtree صحبت با AJC در روز سه شنبه به توضیح است که تصمیم گیری و دیگر مسائل اطراف بی سابقه ای شرایط اطراف بزرگترین 10 کیلومتری مسابقه.

Q: هنگامی که همه چیز در شار چگونه شما در ادامه مسابقه و آهنگ-باشگاه مسائل به طور کلی ؟

یک: من با پیگیری های باشگاه به مسائل به طور کلی. بهداشت و ایمنی شرکت کنندگان در حال اجرا و راه رفتن در جامعه ما بوده است اولویت شماره 1 بنابراین ما باید فعالانه در ارتباط برقرار کردن با جامعه است که می گویند که همه از برنامه های ما برای ماه مارس و آوریل متوقف شده است. ما هیچ حضوری برنامه نویسی طریق ممکن است 1 و به عنوان ما به ما گفته اند هر کس که ما را دوباره ارزیابی و تصمیم گیری وجود دارد.

ما بین 30 و 40 رویدادها و برنامه های یک سال وجود داشته اند تعداد قابل توجهی از فعالیت های ما است که در حال حاضر شده است نهفته است. به طوری که به طور جامع در این سازمان است.

با توجه به Peachtree ما تقسیم این تقریبا به دو بخش: ما روز به روز برنامه ریزی برای Peachtree که ما همیشه انجام برخی از درصد از کارکنان ما در حال کار بر روی Peachtree به عنوان آنها همیشه خواهد و کار از طریق فرایند ثبت نام.

و برخی از درصد از کارکنان ما در حال کار را از طریق برنامه های احتمالی در این سناریو بعید است که ما قادر به میزبان این رویداد به عنوان ما به طور معمول انجام در چهارم جولای. پس (ما) تفکر از طریق تمام گزینه های است که ما باید با توجه به حدود 51 در حال اجرا از Peachtree.

Q: هنگامی که شما ساخته شده است این خبر در مورد آهنگ باشگاه قصد دارد برای رفتن به جلو با نژاد به عنوان برنامه ریزی شده من فکر می کنم شما چیزی گفت در مورد چگونگی صحبت کردن با کارشناسان شما تا به حال دریافت نکرده اند هر راهنمایی که Peachtree در خطر نمی افتد. می کند که باقی می ماند این مورد ؟

یک: آن تغییر نکرده است. قبل از ما به, ما, مشورت با تشکیل دهنده گروه است که با درگیر کمک به ما در سازماندهی و اجرای این رویداد هر سال است. و بدون استثنا ما رو چراغ سبز و گفت: “بله این چیزی است که همه ما باید نگاه به جلو به.’

در حال حاضر تمام کسانی که مردم به حق با تمرکز بر چیزهای دیگر در حال حاضر همه چیز مهم تر است که ساخته شده در اطراف سلامت و ایمنی جامعه امروز است. ما می دانیم که ما هرگز از طریق چیزی شبیه به این, اما ما همچنین می دانیم که آن را مهم است برای ما به عنوان یک سازمان — ماموریت ما این است که به آتلانتا سالم از طریق در حال اجرا و راه رفتن — که ما فقط نباید در حاشیه بنشیند و صبر کنید.

ما باید برنامه ریزی برای روز استقلال به طوری که ما خواهد شد ارائه بهترین هتل هفت افراز به تاریخ. و اگر برای برخی از دلیل این بیماری همه گیر است که به اندازه کافی در آینه برای شهر آتلانتا پس از آن ما را دوباره ارزیابی به ما نزدیک تر است.

س: من نمی دانم که چقدر شما رو در جزئیات با کارشناسان شما صحبت کردم اما معنا است که خود انتظار دارد که در آن زمان یا حتی پیش از آن به عنوان شما نیاز به مردم خود را با هم به آماده شدن برای مسابقه که همه گیر خواهد بود به اندازه کافی تحت کنترل و سپس ؟

یک: من فکر می کنم یک چیز کشور ما آموخته است در این تاریخ و زمان آخرین 10 روز است که ما در حال حاضر می دانیم آنچه که ما نمی دانیم. و برای پیش بینی چه خواهد شد اتفاق می افتد بیش از 100 روز از در حال حاضر فقط بی پروا. پس غایب اطلاعات است که می گوید: “هی گوش دادن وجود دارد یک فرصت بسیار خوب است که این اتفاق نخواهد افتاد” یا “هی شما 100 درصد برو” این تعهد ما برای برنامه ریزی بهترین هتل هفت افراز امکان پذیر است و این چیزی است که ما انجام می دهند – با این درک است که ما تعداد قابل توجهی از کارکنان ما هستند که هر روز وقت صرف بدانند مرتب کردن بر اساس آنچه که این اثرات می تواند در این سال را به مسابقه.

س: آیا شما بدست آیا مطلع و یا در غیر این صورت بازخورد “من مطمئن هستم که این یک ایده خوب” از فعالان و رهبران جامعه و یا در جای دیگر?

یک: همانطور که ما در ارتباط برقرار کردن با بسیاری از صدها نفر از هزاران نفر از افرادی که شرکت کرده اند در هتل هفت افراز بیش از تعداد سال گذشته یکی دیگر از چیزی که ما یاد گرفته ایم این است که قدرت Peachtree عمیقی باقی مانده است. دهها هزار نفر از مردم که در حال حاضر ثبت نام در این محیط از عدم قطعیت را نشان می دهد چقدر مهم Peachtree است به جامعه.

بنابراین من می گویند ده ها هزار نفر از مردم در واقع صحبت های ثبت نام. ما را دریافت بازخورد از تعداد بسیار کمی از مردم که سوال چرا ما ادامه دارد. و ما تمرکز شده است و سعی کنید برای پاسخ به هر یک از این افراد برای توضیح این فرایند است که ما به دنبال آن هستید. و هنگامی که ما که مکالمه آنها به نظر می رسد به درک و حمایت از آنچه ما در حال انجام است.

س: آیا ثبت نام شماره ردیابی با دیگر سال ؟

یک: من فکر می کنم این مهم است برای من به صورت کاملا شفاف با جامعه ما است. من با دیدن این گفتگو با شما به عنوان فرصتی برای صحبت به طور مستقیم به جامعه ما است. ما در چند روز اول, خوش تعجب است که ثبت نام در واقع به ردیابی و پیش از هر سال به استثنای گذشته بود که 50 سال و پس از آن وجود دارد فقط افزایش بهره است.

به طوری که بیش از سه یا چهار روز. بیش از سه یا چهار روز ما شروع به دیدن برخی از این تضعیف است. اما واقعیت این است که در هر دوره ثبت نام و در هر قرعه کشی که ما آخرین 24 تا 48 ساعت از آن دوره در حال شلوغ ترین. پس از آن باقی مانده است دیده می شود که در آن ما خواهد شد و زمین با ثبت نام در مجموع برای این سال است.

س: من مطمئن هستم که شما به دنبال آن هستید پروتکل های اجتماعی فاصله و کار از خانه و غیره. با لجستیکی مهم است که شما باید برای رسیدگی به, شما باید برای به دست آوردن با هم در برخی از نقطه. چه شده است که نقطه ؟

یک: بنابراین کارکنان ما تقریبا 35 نفر بدست آشنا تنگاتنگی با Google Hangouts بیش از دو هفته گذشته و پس از ما کار کرده ام از راه دور فقط مانند بسیاری از آتلانتا بوده است. و پیام ما شده است روشن به ما کارکنان و داوطلبان ما و به کسانی که دونده و واکر وجود دارد که به دنبال برخی از راهنمایی. ما گفت: “هی بیرون رفتن خود را دریافت کنید ورزش های هوازی, اما آن را در یک راه مسئول اجتماعی و اجتماعی-فاصله راه است.”

به عنوان یک ماده در واقع ما Northside بیمارستان آتلانتا زنان 5K در آوریل 11, که ما در حال حاضر تبدیل به یک مجازی 5K بنابراین ما نه لغو آن. ما آن را تبدیل به یک مسابقه مجازی به طوری که زنان از آتلانتا می توانید با هر یک از دیگر در راه است که به لحاظ اجتماعی دور و آنها را از دریافت تی شرت و مدال خود را در پست الکترونیکی.

بنابراین در حال حاضر ما احساس ما راه را از طریق چگونه ما کار و انجام کسب و کار ما. به عنوان ما به ماه مه و ژوئن به نقطه خود را در آن خواهید بود بسیار مهم است که ما قادر به انجام کسب و کار ما در راه است که مرتب کردن بر اساس مثل ما در هر روز سال است. ما هنوز وجود ندارد. هر روز که می گذرد ما متحمل هزینه بیشتر در اطراف هتل هفت افراز. به طوری که یک عامل در نظر ما چگونه ما را فرایند تصمیم گیری است.

اما من می خواهم بگویم اولیه دو رانندگان هستند می تواند ما را در انجام این کار با خیال راحت ؟ و چه نوع ارتباطی است ما شرکت کنندگان پایه به دنبال از ما بر اساس آنچه اتفاق می افتد در جهان امروز ؟

بنابراین من فکر می کنم که این دو اصلی drivers نمی خواهد هزینه های متحمل شده. از آن خواهد شد چه ما پیش بینی چهارم جولای به مانند نگاه از نظر محیط زیست است که ما در حال فعالیت است ؟ و دو هستند کسانی که ثبت نام کرده اند که در ادامه به بیمار و انجام آنها می خواهند ما را به ادامه به صبر به تصمیم گیری اگر ما به برخی از تنظیمات را برای این سال برنامه ریزی.

س: در امتداد آن خطوط, من می دانم که شما می خواهید همه چیز بیشتر سیاه و سفید و کمتر خاکستری اما در صحبت خود را با کارشناسان وجود دارد یک بار در سه ماه آینده که شما احساس خوب با این نقطه ما باید بدانند که خیلی واضح است این که آیا آن را بروید یا نه ؟

یک: در این مرحله ، به صورت کاملا صادقانه ما باید یک پین در تقویم. ما هرگز از تجربه چیزی مثل این درست است ؟ ما می دانیم که چگونه به مقابله با یک رعد و برق اعتصاب در روز مسابقه. ما می دانیم که چگونه به مقابله با یک تی شرت کمبود. ما می دانیم که چگونه برای مقابله با خشکسالی است که ما مانع از استفاده از ناحیهای در شمال غربی پارک.

اما در تمام طرح های احتمالی است که ما تا به حال این یکی هرگز در میان. بنابراین پاسخ کوتاه این است که من نمی باید یک پین در تقویم می گویند: “این نقطه اوج این تاریخ.’ نه ما گفت: ما در حال برنامه ریزی برای Peachtree. توقف کامل است.

و اگر در برخی از نقطه آن آشکار می شود به ما که ما قادر به نگه داشتن Peachtree در چهارم جولای پس از آن ما در حال رفتن به انجام X, Y و زهرا

س: شما تا به حال ذکر شد شما باید از مردم در حال کار بر روی یک طرح احتمالی. آیا می دانید چه تعویق خواهد بود ؟

یک: هیچ. ما باید یک ایده و اگر برای شما مهم نیست من پرش به سمت راست به سوال اطراف ثبت نام دلار است. سازمان ها قرار داده است که در استقامت حوادث در سراسر جهان تقریبا یکنواخت ثبت نام افراد تحت هیچ خط مشی بازپرداخت. و ما در یک موقعیت منحصر به فرد در اینجا است که هر کسی که ثبت نام برای این رویداد ثبت نام با درک کامل این کشور است که در این میان برخورد با یک بیماری همه گیر.

و تاریخی ما تا به حال هیچ خط مشی بازپرداخت. ما چشم پوشی از آن می گوید: ما هیچ خط مشی بازپرداخت. سه هفته پیش در توکیو ماراتن لغو شد. و دهها هزار نفر از مردم شرکت کننده در توکیو ماراتن گفته شد: “این مراسم لغو شده است. وجود دارد هیچ بازپرداخت. ما به شما تضمین یک اسلات در مسابقه در سال آینده, اما, شما نیاز به پرداخت دوباره.’

زمانی که ما راه اندازی شد, ثبت نام ما آمد و به جامعه ما و گفت به شرح زیر است: در حالی که ما به طور معمول ثبت نام هر کس در طول تاریخ تحت هیچ هزینه سیاسی ما مطمئن هستیم که در آن ما در حال رفتن به زمین است. اما آنچه ما می توانیم به شما بگویم این است که ما نه تنها با رفتن به خود ثبت نام دلار است. اگر برای برخی از دلیل است که تنظیم این مسابقه به تعویق انداختن لغو و یا دیگر — ما خواهد آمد به شما با برخی از گزینه های و برخی از در نظر گرفتن.

و کسانی که می تواند به تعویق افتادن به تاریخ دیگری می تواند آن را لغو تا سال آینده که در آن شما ثبت نام رایگان در سال آینده و تضمین ورود. این می تواند برخی از درصد بازپرداخت را انجام دهید. آن می تواند 100 ٪ بازپرداخت را انجام دهید.

و من می خواهم بگویم این یک بیت از بازخورد است که ما بدست از جامعه ما است که می تواند شما را فقط به ما بگویید که آیا شما قادر خواهد بود به بازپرداخت ما دلار ؟ و ما فکر کردیم که آن را در زمان و در ادامه به فکر می کنم که آن را بی پروا به سادگی می گویند ” بله این همان چیزی است که ما قصد داریم انجام دهیم.’

بلکه ما قصد داریم به شما تعهد است که ما نه تنها با رفتن به ثبت نام خود را به دلار سخت به دست آورده پول و نه شما را با ارائه گزینه ها و در نظر گرفتن اگر برای برخی از دلایل این مسابقه اتفاق نمی افتد در سال 2020 است.

و من می دانم که این نه سیاه-و-سفید پاسخ است که برخی از مردم می خواهم اما من امیدوار هستم که مردم تشخیص دهند و درک کنند که این یک جواب صادقانه و ما نه می خواهد صادقانه و شفاف از یک بازی که در آن ما را ثبت نام خود را به دلار و سپس تصمیم می گیرید آنچه که ما در حال رفتن به انجام.

س: آیا شما با توجه به اندیشه به سادگی با فشار دادن آن را به عقب به روز کارگر و یا هر روز و رفتن از وجود دارد ؟

A: بله. ما باید فکر و ما باید صفحات و صفحات از یادداشت ها با راه حل های مختلف. اما وجود دارد بیشتر به یقین در Aug. 4 یا سپتامبر. 4 از آنجا که در جولای 4.

بنابراین آن را حس می کند کامل برای ما به برنامه ریزی ساکس در جولای 4 تا زمانی که آن را می شود روشن است که است که در بهترین منافع شهر آتلانتا و کسانی که شرکت در این سال را به مسابقه. به روشنی ما هیچ نشانه ای در این نقطه است که کلاه خواهد در این مورد.

و اگر شما ذهن من را به آن اضافه کنید. در سال 2001 من تا به حال برای ثبت نام ماراتن نیویورک. ماراتن نیویورک اتفاق می افتد در اوایل ماه نوامبر است. پس از آن بود که کمتر از دو ماه پس از سپتامبر. 11. به عنوان شرکت کنندگان رانده شدن از Midtown را به خط شروع در Verrazzano پل ما را به اندازه کافی نزدیک به مرکز شهر که در آن ما می توانید ببینید هنوز هم دود از سوختن زمین صفر است. من مطمئن هستم که آیا آن مناسب بود که در آن زمان برای برگزاری ماراتن نیویورک کمتر از دو ماه پس از سپتامبر. 11.

اما آنچه می توانم بگویم این است که آن را به نیویورک چیزی برای نگاه به جلو به آن آورده است که شهر به زندگی در یک راه است که آن را تا به حال دیده نشده از سپتامبر. 11. و در حالی که این چیزی است کاملا متفاوت ما در آتلانتا آهنگ باشگاه احساس می کنید که این مسئولیت ما را برای ادامه به برنامه ریزی برای چهارم جولای به دلیل این است که ما جشن سالانه.

و این امر می تواند در بسیاری از راه های بی پروا برای ما در برابر چادر ما و می گویند, ” هی, شما می دانید, ما, نمی, آنچه در جهان می گذرد به مانند نگاه در جولای 4. ما فقط در حال رفتن به در این سال خاموش است.

این چیزی است که ما در آتلانتا آهنگ باشگاه. ما را در Peachtree. و من فکر می کنم اگر من می تواند برخی از رسم های موازی به سال 2001 این است که ما در ماراتن نیویورک و این چیزی است که ما به دنبال به جلو به.

س: در یک مقیاس از 1 تا 10 چه اعتماد به نفس خود را که شما باید در حال اجرا در چهارمین ؟

یک: به عنوان من تماشا کنفرانس های مطبوعاتی هر دو در واشنگتن و نیویورک و ایالت نیویورک و ایالت جورجیا یکی از چیزهایی که من آموخته ام این است که باهوش ترین مردم جهان – کارشناسان در بیماری های عفونی و تاثیر اقتصادی – نمی دانم چه در هفته آینده است که به مانند ذهن هرگز آنچه 3-1/2 ماه از هم اکنون خواهد بود.

من توقف کوتاه گفت: تعداد زیادی وجود دارد اما من می گویم که من 100% اعتماد به نفس است که آتلانتا آهنگ باشگاه خواهد بود آماده به چهارم جولای به زندگی در آتلانتا به عنوان آن را به طور معمول می کند.

س: به عنوان یک گذشته المپیک و کسی که بدیهی است پرداخت مقدار زیادی از توجه به این من کنجکاو هستم چه نوع افکار شما تا به حال در مورد که در آن این تابستان بازی ایستاده ؟ (توکیو المپیک به تعویق افتاد صبح روز سه شنبه).

یک: من دیدم اطلاعیه (دوشنبه) و من نفس یک بیت از یک آه امداد. من فکر کردم آن را محتاطانه تصمیم کمیته بین المللی المپیک.

بازی های المپیک بسیار متفاوت از Peachtree. المپیک را با هم جهان است. به معنای واقعی کلمه صدها نفر از هزاران نفر از مردم از سراسر جهان در یک هواپیما سفر هتل بازدید از رستوران ها و حضور در محیط داخلی و فضای باز سالن و ارتباط برقرار کردن در یک گرند ورزشی و اجتماعی رویداد.

این هتل هفت افراز یک پدیده محلی. بیش از 90 درصد از افرادی که از شرکت در Peachtree از دولت گرجستان است. بنابراین من درک می کنم که مردم می گویند ” هی المپیک هستند لغو شده است. چرا شما هنوز هم برنامه ریزی Peachtree?’ من می گویم این حق تصمیم به انصراف از المپیک به خاطر همه چیزهای که من فقط اشاره شده است.

این هتل هفت افراز یک پدیده محلی و تصمیم گیری در سراسر این سال Peachtree باید رانده شده توسط مقامات محلی یک سازمان محلی مانند آتلانتا آهنگ باشگاه چه کسی خواهد درک آنچه اتفاق می افتد به صورت محلی در روزها و هفته های منتهی به چهارم.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de