قطر و بحرین رکورد پرش در coronavirus موارد کویت ممنوعیت پروازهای

دبی — قطر گزارش 238 بیشتر coronavirus عفونت در میان افراد تحت قرنطینه در یک مجتمع مسکونی ترکیب در چهارشنبه, آخرین, دولت های خلیج فارس به ثبت موارد جدید در یک منطقه ای که شیوع درخواست کویت برای لغو همه پروازهای مسافربری تجاری.

بحرین پیشتر اعلام کرد 77 عفونت های جدید در میان شهروندان تخلیه با هواپیما از ایران که به عنوان یک کانون برای این ویروس در خاورمیانه است. دو نشست G20 اقتصاد با توجه به برگزار می شود, در عربستان سعودی شده اند به تعویق افتاد.

کویت که دارای 72 تایید coronavirus موارد اعلام توقف تمام پروازهای مسافربری تجاری شروع روز جمعه و یک روز تعطیل عمومی اعلام از مارس 12 مارس 26 جز برای اشخاص ارائه خدمات ضروری است.

آن را ممنوع و مردم را از رفتن به رستوران ها و کافه ها و خواسته آنها را به دیگر نگه کویت سنتی diwaniya خصوصی و مجامع عمومی دولت خبرگزاری کونا گفت.

همه خلیج فارس کشورهای عربی باید ثبت عفونتهای اما هیچ مرگ و میر.

سنبله در موارد در قطر است که در این کشور شمارش به 262 شد در میان مهاجران بودند که به داخل قرنطینه یک ترکیب پس از سه ساکنان مبتلا به این ویروس در روز یکشنبه وزارت بهداشت گفت.

بحرین عفونت های جدید در میان 165 افراد خانه پرواز روز سه شنبه در اولین بازگشت پرواز از ایران. دوم دولت-پرواز اجاره تنظیم شده است برای سه شنبه.

کسانی که تست مثبت خواهد بود قرنطینه در اختصاص تسهیلات, بحرین, دولت ارتباطات دفتر در بیانیه ای جداگانه گفت.

وجود پرواز مستقیم بین بحرین و ایران چهارم جهان را تحت تاثیر قرار کشور با بیش از 8000 عفونت. شرکت های هواپیمایی لغو پروازها در سراسر منطقه به عنوان دولت سعی می کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس.

جلسه کشاورزی و آب در نشست گروه 20 اقتصادهای بزرگ در عربستان سعودی, مجموعه ای از مارس 17 تا 19 مارس به تعویق افتاده است تا اطلاع ثانوی به دلیل ویروس نگرانی سازمان گفت: در یک ایمیل دیده می شود خبر داد.

یک G20 جلسه کارگروه برنامه ریزی شده برای هفته آینده نیز به تعویق افتاد دو منبع آشنا با این موضوع به رویترز گفت.

پادشاهی دارای G20 در انتخابات ریاست جمهوری این سال و سالانه میزبان اجلاس سران در نوامبر است. این یک ثبت جدید عفونت با ویروس در مصر ترانزیت از طریق فرودگاه جده در راه خود را به قاهره رسانه های دولتی روز چهارشنبه گفت: در نظر گرفتن آن شمارش به 21.

ریاض را اقدامات پیشگیرانه عبارتند از قفل کردن آن شرقی قطیف منطقه تعلیق عمره مفرده و ممنوعیت سفر در 14 کشور جهان است. جاده ارتباط عربستان سعودی به بحرین بسته شد در روز شنبه.

در امارات متحده عربی بانک مرکزی گفت: آن آماده شد برای حمایت از سیستم بانکی در کاهش برابر خطر حرکت نزولی از شیوع کروناویروس. (گزارش شده توسط Alaa Swilam لیزا Barrington, Stephen Kalin الکساندر Cornwell; نوشتن توسط لیزا برينگتن مور و Ghaida Ghantous; ویرایش توسط Larry King, کلارنس Fernandez, ویلیام مک لین)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im