قطر برطرف خروج محدودیت های مهاجر کارکنان در صنعت نفت و گاز

دبی — قطر حذف خروج از شرایط ویزای اضافی برای بخش خارجی آن نیروی کار از جمله برخی از کسانی که مشغول به کار در صنعت نفت و گاز با توجه به توییت رسمی ارسال شده در روز جمعه.

قطر در سال 2018 حذف خروج ویزا برای بسیاری از کارگران مهاجر خارجی. اما این اصلاحات اعمال نمی شود به کارگران داخلی دولتی و نهاد عمومی کارکنان بخش نفت و گاز و کارگران شاغل در دریا و در بخش کشاورزی.

خلیج فارس وزارت امور خارجه که امیدوار است تا سال 2022 جام جهانی را تقویت اقتصاد و توسعه است که مشتاق به نشان دادن آن است که ایجاد یک سیستم مدرن است که محافظت همه مهاجرت کارگران.

این تصمیم از بین بردن خروج ویزا مورد نیاز “نسبت به کارکنان وزارت خانه ها و نهادهای دولتی, موسسات و دیگر سازمان های دولتی بخش نفت و گاز و شرکتهای تابعه آن شناورهای دریایی در آب های دولت قطر به, کشاورزی و آبیاری و دفتر خصوصی” با توجه به یک وزارت کشور در بیانیه ای با استناد به وزارت امور خارجه سخنگوی Lolwah Alkhater.

این تصمیم به اجرا از شنبه شامل “5 درصد از کارکنان این بخش که ادامه خواهد داد به ارائه یک برنامه با کارفرمایان خود را برای به دست آوردن اجازه خروج گفت:” بیانیه است. (گزارش شده توسط Maher Chmaytelli; ویرایش توسط Kevin Liffey)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de