QB تیلور قصد دارد به نوبه خود بسیاری از سران’ با شارژر

با فیلیپ رودخانه رفته تام بردی که مایل نیست در و امثال Cam Newton در بازار به نظر می رسد لس آنجلس شارژر کارفرمایی وضعیت ممکن است به عنوان بی قراری به عنوان هر یک در NFL.

نگو که به این تیم زمان استارت ،

صحبت کردن با اورنج کانتی ثبت نام بیش از آخر هفته Tyrod تیلور گفت که بر اساس استعداد بازگشت و اضافات این تیم ساخته شده است که از طریق آژانس او فکر می کند او می تواند منجر به شارژر برای برخی تعجب آور بوده است.

“ما بسیاری از استعداد در تیم ما” تیلور گفت. “اگر من پسر خواهد بود که فراخوانی عکس من مطمئن هستم که ما بیرون بروید و به نوبه خود بسیاری از سران.”

بخشی از دلیل تیلور اعطا مصاحبه در واقع با یکی از افراد شایعه به طور بالقوه به شروع کار از او. عکس های به تازگی پدید آمده در رسانه های اجتماعی از تیلور کار کردن با نیوتن. با توجه به تیلور این عکس نیست هر پیشرو به پتانسیل تیمی بلکه یک جفت از دوستان که بازی همان موقعیت کار کردن با آنها به اشتراک گذاشته شده موقعیت مربی جف کریستنسن.

“مردم همیشه رفتن را به منظور جلب نتیجه گیری خود را در” تیلور گفت: ثبت نام. “من و مخفی شده اند واقعا خوب دوستان پس از روز به کالج. ما در واقع از دبیرستان در همان سال بیرون آمد و از همان سال برای رفتن به لیگ, و ما همچنان دوستان خوب هنوز امروز است.

“بنابراین من مشغول به کار بود و من حدس می زنم فقط به خاطر رفتن همه چیز را در اطراف رایگان آژانس من فکر نمی کنم دو بار در مورد آن زمانی که من ارسال شده عکس گرفتن, پرتاب جلسه.”

با حرکت بزرگ نام quarterbacks شاید غالب offseason, داستان, در, NFL, شارژر یکی از تیم های نهفته بسیاری با تمام تغییرات.

رودخانه سمت چپ این تیم پس از 16 سال با این باشگاه امضا به عنوان یک عامل رایگان با Indianapolis Colts در اوایل این ماه. پس از شارژر تصمیم گرفت به بخشی از راه با رودخانه ها در ماه فوریه سر مربی آنتونی لین گفت که او خوب خواهد بود ورود به فصل با تیلور — که حمایت کردن رودخانه ها در سال 2019 — خود را به عنوان نویسنده.

“Tyrod تیلور heck از یک کارفرمایی,” لین گفت AM 570 لا ورزشی در زمان. “ما نمی تواند بهتر پشتیبان گیری در حال حاضر و در حال حاضر او یک فرصت برای شاید تا به یک شروع کند.”

با اینحال, شارژر, شد, در حال اجرا برای بردی اما شش بار سوپر باول برنده امضا شده با خلیج تمپا به جای. اما با نیوتن انتشار در کارولینای سابق Buccaneers استارت Jameis وینستون در حال حاضر به دنبال یک خانه جدید شده است وجود دارد مقدار زیادی از حدس و گمان اتصال شارژر به یکی از آنها را به عنوان به خوبی.

پس از آن وجود دارد این پیش نویس می تواند در سینسیناتی انتخاب جو نقب زدن شماره 1 به طور کلی و اندی دالتون رایگان عامل یا شارژر خود را یک کارفرمایی. لس آنجلس دارای شماره 6 به طور کلی انتخاب در پیش نویس است.

تیلور, 30, بازی های برگزار شده است در 70 بازی ها (46 شروع می شود) با چهار باشگاه در نه فصل در لیگ. بهترین فصل در آمد 2015, زمانی که او انداخت برای 3,035 متری با 20 زمین نشستن کامل هواپیما می گذرد و شش interceptions در حالی که با اضافه کردن 568 متری و چهار نمرات زمین برای Buffalo درآمد Pro کاسه nod به عنوان یک آسیب جایگزینی.

او در بالتیمور (2011-14), صورتحساب (2015-17), Cleveland (2018) و شارژر (2019). لین بود با تیلور در بوفالو برای دو فصل در خدمت به عنوان هماهنگ کننده توهین آمیز در سال 2016.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im