کبک با احتیاط خوش بینانه به عنوان COVID-19 روند بهبود مونترال خرده فروشی بازگشایی

مونترال — کبک گزارش ششمین روز متوالی روزانه کاهش در تعداد افراد بستری برای COVID-19 روز دوشنبه به عنوان فروشگاه های خرده فروشی در سراسر منطقه مونترال بازگشایی هفته بعد از خاموش شدن ناگهانی به سرعت گسترش ویروس.

مقامات تا به حال بارها و بارها به عقب رانده بازگشایی بعد برای مونترال-منطقه فروشگاه زیرا آنها نگران این استان به سیستم مراقبت های بهداشتی نمی تواند مسئولیت رسیدگی به یک افزایش ناگهانی در COVID موارد است.

برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت خبرنگاران در مونترال روز دوشنبه که در گذشته هفت روز 114 COVID-19 بيمار چپ مونترال بيمارستان منطقه در حالی که در مورد 1,194 بیماران باقی می ماند. وضعیت رو به بهبود است اما “هنوز هم شکننده است,” او گفت:.

“به همین دلیل ما در حال بازگشایی به تدریج” گفت: ایتالیایی, توالت, که او نیز روز دوشنبه اعلام کرد که مراکز خرید در خارج بیشتر مونترال منطقه می تواند بازگشایی ژوئن 1. بخش تولید نیز مجاز به کار در 100 درصد ظرفیت در سراسر استان شروع دوشنبه.

“ما باید همچنان مراقب باشید زیرا ما نمی توانیم به افزایش بزرگ در چند روز آینده یا چند هفته در تعداد زیادی از مردم در بیمارستان های ما در مونترال” ایتالیایی, توالت گفت.

دکتر Horacio اررودا, Quebec مدیر بهداشت عمومی گفت: این استان بود و در نهایت هدف خود را از انجام 14,000 روزانه آزمون COVID-19. مقامات انجام شده حدود 15,000-16,000 آزمون در روز پنج شنبه و جمعه ،

این تعداد کاهش یافته و به کمتر از 12,000 روز شنبه در اررودا گفت که او انتظار می رود این تست رقم حتی پایین تر در روز یکشنبه اشاره کرد کمتری از مردم بازدید از تست درمانگاه در تعطیلات آخر هفته.

اما حتی به عنوان تعدادی از آزمایشات را افزایش می دهد تعدادی از نتایج مثبت انداختن است. این استان در حال حاضر 47,984 تایید موارد COVID-19 — افزایش 573 موارد نسبت به یکشنبه. بیش از 14,650 مردم بهبود یافته اند.

کبک گزارش 85 اضافی مرگ و میر مرتبط با COVID-19 دوشنبه آوردن تعداد به 4,069 از زمان شروع این بیماری همه گیر. ایتالیایی, توالت گفت: 42 به تازگی گزارش شده مرگ و میر رخ داده است بیش از هفت روز پیش در لاوال سخت-آمار شهرستان در شمال مونترال.

اررودا گفت: تعداد روزانه تایید موارد این ویروس در حال کاهش است — با وجود تست بیشتر — از آنجا که زندگی مردم در سخت-آمار مناطق مونترال در حال حاضر شده است در معرض ویروس است که منجر به کاهش سرعت در جامعه گسترش یافته است.

نیز وجود دارد که کمتر مثبت روزانه موارد او گفت: از آنجا که مقامات بهداشت عمومی در حال انجام تست های بیشتر در خارج دراز مدت مراقبت از خانه و مراقبت های بهداشتی دیگر تنظیمات که در آن نرخ COVID-19 انتقال پایین تر است.

اررودا گفت: این استان به زودی آغاز خواهد شد آزمون های سرولوژیک به منظور کمک به تعیین که چگونه بسیاری از Quebecers شده اند در معرض ویروس و توسعه آنتی بادی به مبارزه با آن.

روزانه تست که مقامات در حال انجام است که قادر به تعیین اگر یک بیمار در حال حاضر آلوده با COVID-19. یک سرولوژی, اما, تجزیه و تحلیل خون برای اندازه گیری که آیا آن فرد سیستم ایمنی بدن در پاسخ به معرض رمان coronavirus.

“ما در حال ساخت فشار زیادی که به زودی آغاز,” اررودا گفت.

ایتالیایی, توالت نیز روز دوشنبه اعلام کرد که متقاضیان پناهندگی که در حال کار در سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند واجد شرایط برای یک مسیر به شهروندی به مهاجران به جای آن از طریق فدرال پناهندگان سیستم.

دولت مصرف شده است انتقاد از اعضای هائیتی جامعه برای آن سخت استقرار در این پناهجویان که از ورود به کبک به طور غیر قانونی بیش از چند سال گذشته بسیاری از آنها نشات گرفته از هائیتی است.

اموزش Pierre-Paul که طرفداران از طرف مونترال هائیتی جامعه گفته بود کانادا مطبوعات است که صدها نفر از کسانی که عبور از مرز نامنظم در سال های اخیر به دنبال شغل در دراز مدت مراقبت از خانه به عنوان یک راه سریع برای ورود به نیروی کار با توجه به آموزش کوتاه مدت و بزرگ بانک مشاغل موجود.

ایتالیایی, توالت گفت: از او خواست که خود وزیر مهاجرت به بررسی هر مورد از پناهجویان مشغول به کار در مراقبت های بهداشتی بخش برای دیدن اگر آنها واجد شرایط به عنوان مهاجران.

“این راه از گفتن آنها ‘با تشکر از شما”‘ ایتالیایی, توالت گفت.

این گزارش توسط The Canadian Press برای اولین بار منتشر شد 25 مه سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im