اسپوتنیک (fka صدای روسیه ریا نووستی) توسط یک خبرگزاری تاسیس شده توسط دولت روسیه متعلق به آژانس خبری Rossiya Segodnya (ویکیپدیا) با رادیو اسپوتنیک عامل در 30 زبان پوشش بیش از 130 شهر و 34 کشور جهان است. در آمریکا و رادیو اسپوتنیک در عمل در اطراف واشنگتن دی سی و در حال حاضر اجاره و اعتبار در شهرستان کانزاس (داخل رادیو). هنگامی که مسافران چرخش رادیو شماره گیری به عنوان آنها را از طریق درایو Kansas City, Missouri, این روزها بین گونه های راک کلاسیک و کشور بازدید آنها می تواند لحن به چیزی غیر منتظره: روسیه agitprop (NY Times; شیکاگو تریبیون آینه). زندگی من در یک تبلیغ شبکه: من فکر کردم که می خواهم اجازه بدهید من یک روزنامه نگار در Sputnik news. من اشتباه بود. (اندرو فینبرگ برای Politico, 2017)

روسی ‘تبلیغات’ انتخاب کانزاس سیتی به عنوان دوم آن رادیو پخش سایت (کریس Haxel برای KCUR آذر. 25, 2020)

بسیاری از جزئیات در مورد معامله شناخته شده تنها به دلیل یک سال 1938 قانون نامیده می شود ماموران فدرال در قانون ثبت و یا فرا.

این عمل نیاز به افراد لابی گری برای, و یا در غیر این صورت اقدام از طرف یک دولت خارجی به ثبت نام با وزارت دادگستری ایالات متحده به عنوان یک عامل خارجی.

در این مورد که عامل تبدیل به یک مرد فلوریدا به نام آرنولد Ferolito.

Ferolito میانجیگری معامله بین KCXL و Rossiya Segodnya یک مسکو بر اساس سازمان که کنترل هر دو رادیو اسپوتنیک و RT, تلویزیون شبکه خبر که قبلا به عنوان شناخته شده روسیه امروز است.

Ferolito همچنین میانجیگری معامله به پخش رادیو اسپوتنیک در واشنگتن دی سی و دادگاه سوابق خود را با شرح مذاکرات با Rossiya Segodnya نشان می دهد او ارائه شده و قرار است برنامه نویسی در هوا در نیویورک, لس آنجلس, میامی, هوستون و بوستون.

مشخص نیست که چرا کسانی که دیگر معاملات از طریق کاهش یافت.

دولت تحت فشار Ferolito و Sputnik به ثبت نام تحت فرا پس از آمریکا و سازمان های اطلاعاتی بررسی نقش روسیه در انتخابات ریاست جمهوری 2016. یک گزارش (DNI.gov PDF) از دفتر مدیر اطلاعات ملی به این نتیجه رسیدند که رادیو اسپوتنیک بخشی از یک “دولت-اجرای تبلیغات” است که در خدمت به عنوان یک “پلت فرم برای کرملین پیام به روسیه و مخاطبان بین المللی.”

Ferolito گفت KCUR او است که به سادگی یک تاجر که در انجام یک سلاح طول معامله شد و “گرفتار در وسط یک مسئله سیاسی است.”

Ferolito گفت که او قبلا ساخته شده معاملات به پخش صدای روسیه — یک سلف به رادیو اسپوتنیک — در شهر نیویورک به کمی هیاهو (حس مشترک نشان می دهد, 2013).

“آن را به خوبی کار می کرد به مدت شش سال” او گفت:. “در وسط آن (به DOJ) آمد پس از من… همه چیز به هم ریخت.”

روسیه رادیو اسپوتنیک بودجه توسط کرملین پخش در کانزاس سیتی (جف Pegues برای CBS اخبار در 17 فوریه سال 2020)

آمریکا و سازمان های اطلاعاتی بر این باورند که در سال 2016 دولت روسیه استفاده Sputnik و تلویزیون معادل روسیه امروز به تاثیر رای دهندگان آمریکایی و تلاش خواهد کرد به انجام این کار دوباره این سال است. کانزاس, شهرستان, جامعه, سازمان, آنیتا دیکسون است که اذیت آنچه او را شنیدن.

“مرزی تبلیغات قرار میگیرند و حصار treasonous این چیزی است که این به من,” او گفت:.

کانزاس سیتی استار هشدار داد “مراقب باشید از رادیو اسپوتنیک گفت پوتین با استفاده از اطلاعات غلط را تقسیم کنید.”

ارسال شده توسط گه نور دزد (4 نظر تعداد) 3 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

زمانی که رادیو موج کوتاه بود و هنوز هم بسیار یک چیز (به عنوان اواخر به عنوان اواسط 80s), من استفاده می شود برای اتصال به رادیو مسکو و آن را مثبت حقیقی: اتحاد جماهیر شوروی با طعم اخبار ضد سرمایه داری skits/نمایشنامه و تمام انواع چیزهای شبیه به آن کاملا مسلط به زبان انگلیسی, با نام مثل براد استیون و مریم. جالب بود به گوش دادن به.

اما این احساس می کند مانند آن را نمی خواهد به خوبی به پایان.
ارسال شده توسط jquinby در 9:28 AM در فوریه 20 [1 علاقه]

همین حالا بسیاری از این هستم ایستگاه های رادیویی فقط فروش اعتبار توسط ساعت به هر کس که می آید همراه است ؟ چه آن کسی که هاوکینگ سوال پزشکی و مکمل های, یک رجزخوانی کشیش تلویزیونی و یا کسی که می خواهد یک ساعت به فریاد زدن در مورد سیاست آنها فقط می توانید با خرید اعتبار از این ایستگاه و در هوا.

هر بار که من شنیده ام Sputnik آنها تا به حال انگلیسی صاحب نظران صحبت کردن در مورد سیاست بریتانیا اغلب از راست چشم انداز. من مطمئن هستم که آیا جورج گالووی و جان نحیف را پیدا خواهد کرد بسیاری از مخاطبان در میسوری.
ارسال شده توسط winterhill در 9:48 AM در فوریه 20

Eh, تقریبا تمام دیگر ایستگاه های آمریکایی تبلیغات, پس چرا که نه ؟ تنوع jingoism!
ارسال شده توسط rodlymight در 9:52 AM در فوریه 20
زمانی که رادیو موج کوتاه بود و هنوز هم بسیار یک چیز (به عنوان اواخر به عنوان اواسط 80s), من استفاده می شود برای اتصال به رادیو مسکو و آن را مثبت حقیقی

رادیو کوبا هنوز پخش با خیلی شبیه برنامه نویسی. و یا شما می توانید گوش دادن به رادیو مارتی است که سرمایه داری تبلیغات در حال پخش به کوبا به جای بالعکس. صدای کره و صدای ویتنام نیز هنوز وجود دارد خارج وجود دارد, همراه با صدای آمریکا (هر چند بسیاری از آنها در حال پخش هدفمند در آفریقا در حال حاضر AFAICT که باعث می شود آنها را سخت به انتخاب کنید تا در ایالات متحده).

غالبا هر چند آنچه را که می شنوید در امواج رادیو و تلویزیون-و این شامل پخش AM/FM علاوه بر موج کوتاه — است “مسیحی” برنامه نویسی. من بسیار کنجکاو به دانستن که bankrolls آنها. من مطمئن هستم که بسیاری از پول می آید از fleecing محله های کشیش نشین خود را به برخی از درجه و یا دیگر (با برادر پله را فرقه در پایان افراطی) اما مطمئنا نه همه آن.

و کمی عقب تر روی موضوع اصلی من به یاد داشته باشید در جنگ خلیج فارس دوم روز وجود دارد کمی از “خواندن روسیه امروز برای دریافت واقعی اخبار” رفتن در اطراف ضد جنگ محافل. و من هنوز هم مطمئن نیستید که آیا آنها یا سی ان ان در حال بدترفنی منظورم این است که آنها هر دو اجرا توسط غیر قابل توصیف الیگارشی هنگامی که شما را به آن را به جز RT را الیگارشی هستند به طور مستقیم متصل به قدرت دولتی به جای به طور غیر مستقیم
ارسال شده توسط tobascodagama در 9:53 AM در فوریه 20 [1 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im