خشم درون دستگاه

OpenAI جدیدترین نامقدس ایجاد Jukebox پاپ-موسیقی-تولید شبکه عصبی آوردن شما بازدید خواهم Kanye غرب “از دست دادن خود را” جایگزین Rickroll این ذوق لوله آواز مورد pasghetti و 7000+ نمونه های بیشتر.
ارسال شده توسط theodolite (15 نظر تعداد) 5 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
بله
نوشته شده توسط Power Nap در 10:49 AM در 30 آوریل [2 علاقه]
ببخشید من کمی آهسته برخی از روز. است وجود دارد یک راه آسان من فقط می توانید این بازی به طور تصادفی تمام 7000 آهنگ ؟ من احساس می کنم مانند ذهن بیحس کننده استادی از بی هوش مصنوعی-تولید موسیقی simulacra ممکن است فقط آنچه روح من ممکن است نیاز به فشار آن را به سطح بعدی از تکامل روانی.
ارسال شده توسط glonous keming در 10:51 AM در 30 آوریل [1 علاقه]
بسیاری از سرپرستی نمونه در صفحه جای تعجب دارد listenable. فرانک سیناترا وان آب داغ آهنگ کریسمس به نظر می رسد scarily قابل قبول و کتی پری و خشم علیه ماشین آنهایی که مناسب و معقول هستند. الویس آهنگ علی رغم اینکه در مورد میتوز خوب نیست هر چند.
ارسال شده توسط rikschell در 10:56 AM در 30 آوریل [1 علاقه]
این است که در واقع بسیار خوب Dio-عصر Black Sabbath آهنگ.

به دلیل شباهت بین گروههای این هوش مصنوعی واقعا برتری با مرگ فلز نوع
ارسال شده توسط NoMich در 10:56 AM در 30 آوریل

من….من با داشتن یک سکته مغزی ؟
ارسال شده توسط higginba در 11:02 AM در 30 آوریل [1 علاقه]
omg این سر صحبت پوشش Dumb Blonde
ارسال شده توسط theodolite در 11:08 AM در 30 آوریل
Ha, من در مورد می گویند که سیناترا یکی برای تلفن های موبایل مانند Ol’ آبی-چشم به سکته مغزی یک زن و شوهر از آیات ،

این خیلی جالب است هر چند آن را برای تلفن های موبایل مانند شبکه بود شاید overtrained در ورودی آن که در آن تکرار آهنگ اصلی کمی بیش از حد صادقانه و بدون تعمیم به سبک. “Never Gonna Give You Up” در واقع فقط “Never Gonna Give You Up” با یک بیت بداهه هر چند که خود بسیار قابل توجه است. هر چند هنوز هم سرگرم کننده.
ارسال شده توسط biogeo در 11:09 AM در 30 آوریل

من خیلی نیاز “این کریسمس شما می دانید آنچه که آن را داغ وان زمان” انتخاب من تا امروز.
ارسال شده توسط Abehammerb لینکلن در 11:10 AM در 30 آوریل [1 علاقه]
من فکر می کنم Rick Astley یکی (و آنهایی که برچسب “Continuations” در اکسپلورر) همه شروع با 12 ثانیه واقعی آهنگ قبل از AI طول می کشد.
ارسال شده توسط theodolite در 11:12 AM در 30 آوریل
“گوش دادن” مورد گفت: “که شما می دانید ؟ هوش مصنوعی. موسیقی این بازی شما احتمالا
فقط خود را شنود گذاشته بانک و پخته شده تا هر چه فکر کردم شما می خواهم به ” ….
ارسال شده توسط Agent_X_ در 11:18 AM در 30 آوریل [1 علاقه]
من آن را به عقب. این یکی ظاهرا “folk rock” در سبک “Simon and Garfunkel” اما آن را برای تلفن های موبایل مانند آنها کاهش یافته است shitload از اسید قبل از ضبط. به نظر می رسد مانند آنها تغذیه در برخی از اشعار آن را برای مطابقت با. من آن را دوست دارم.
ارسال شده توسط biogeo در 11:20 AM در 30 آوریل
من احساس می کنم مانند ذهن بیحس کننده استادی از بی هوش مصنوعی-تولید موسیقی simulacra ممکن است فقط آنچه روح من ممکن است نیاز به فشار آن را به سطح بعدی از تکامل روانی.

این است که بسیار 2020 جمله است.
ارسال شده توسط mhoye در 11:22 AM در 30 آوریل [1 علاقه]

این عالی است و وحشتناک. این واقعی متن نسل به اندازه کافی بد بود اما این اولین بار است که من شنیده ام از یادگیری عمیق تولید موسیقی و خواننده از ابتدا.
ارسال شده توسط Rhaomi در 11:26 AM در 30 آوریل
اولین بار من شنیده ام از یادگیری عمیق تولید موسیقی و خواننده از ابتدا.

واژه “موسیقی” و “تولید” نیاز به 72 نقطه ترساندن نقل قول در اطراف آنها. من از طریق کلیک به “folk rock” یک و شنیده چه صدا مانند یک میمون بازی با تیونر در رادیو. من پس از آن میگردین از طریق لیست و چیزی که ادعا می شود در سبک Zappa. دوباره یک میمون بازی با تیونر اما این بار smooth jazz. مرتب کردن بر اساس… فقط به عنوان هوش مصنوعی را نمی دانم چمباتمه زدن در مورد Zappa, من می ترسم انسان در پشت آن نمی داند یا نه. اگر این آهنگ فقط unlabeled آن ممکن است خنده دار به مدت پنج دقیقه. اما من فکر می کنم این به معنی این نیست که خنده دار می شود. در حال حاضر یک میمون واقعی بازی با تیونر در یک رادیو که جالب خواهد بود.
ارسال شده توسط njohnson23 در 11:44 AM در 30 آوریل

من گروه بعدی را پخش خواهد این یک لپ تاپ و خواهیم بود به نام Rock-o افسانهای و ما اولین آلبوم خود را به نام شما باید هرگز نمی گوش دادن به اینو پوشش هنر خواهد بود و این به جز چهره او را به جای یکی از کسانی که این فرد وجود ندارد مواجه است.
ارسال شده توسط CheesesOfBrazil در 11:49 AM در 30 آوریل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im