Raheem موریس سهام طرح جامع خود را برای شاهین’ 2020 دفاع

پس از نقل مکان کرد بیش از مربیگری گسترده گیرنده به دفاع – بدون عنوان – واحد بازی بهبود یافته و کمک به هموار کردن راه به 6-2 در نیمه دوم ضبط.

پس از فصل موریس رسما ترویج Dec. 27 با هدف ادامه آن سطح از بازی به 2020 فصل بدون تعمیرات اساسی عمده ای در پرسنل.

موریس برنامه ای برای ناب در زمان خود با Tampa Bay Buccaneers به عنوان یک عضو از جان weather underground کارکنان (2002-05, 2007-08) و در نهایت خود را به عنوان سر مربی (2009-11).

“ما تا به حال همان دفاعی هماهنگ کننده در مونته Kiffin برای سال” موریس گفت. “که هویت هرگز تغییر. هرگز نمی رفت. حتی پس از او رفته بود آن همان باقی مانده است.”

برخی از این مربیان مانند میله Marinelli, Mike Tomlin, گاس, Bradley, تاد شستشو و جو بری تغییر کرده است. اما هویت نیست. این Bucs’ دفاع ماند درست به پوشش-منطقه 2 اصول است.

“ما تا به حال مجموعه ای آشنا از هویت و مجموعه ای از قوانین” موریس گفت.

موریس در اصل تکرار که تن اما با شاهین’ پوشش-منطقه 3 اصول است که مربی دن کوین با او به ارمغان آورد از سیاتل. در اوایل فصل آنها سعی کردم به بازی با مخلوط جبهه و جلوه های ویژه گرافیکی را به عقب و جلو از 4-3 به 3-4 اصول با هیچ موفقیت.

Bucs مربی بروس Arians گفت: شاهین’ چرخش می تواند به آنها بازی “کمتر man-to-man. بیشتر در منطقه تحت پوشش.” او اشاره کرد که عبور قوی بود به دلیل ترکیبی از پوشش و تصویب راش.

وضوح کمک کرد تا بازیکنان به بازی سریعتر و هویت هدف این است که آنچه موریس برنامه ای برای حمل به 2020.

“بسیاری از چیزهایی که اتفاق افتاده بود که در اینجا” موریس گفت. “رفتن از آنچه کوین آغاز شده و با ریچارد اسمیت خودم دور رفتن از آن به جروم هندرسون و سپس رفتن به جف Ulbrich بسیاری از کسانی که مشترک مواجه هستند و هنوز هم در اینجا. مشترک افکار. اعتقادات مشترک.”

Weather underground, که در حال حاضر بسیار پرداخت می شود سرمربی لاس وگاس Raiders همیشه گفته موریس که در offseason دوره از انعکاس و آماده سازی است که این تیم است یا “بهتر شدن یا بدتر.”

کلید این است که به نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو و رشد است.

“من اعتماد به نفس زیادی از هویت” موریس گفت. “من یک مقدار زیادی از اعتماد به نفس است که ما را قادر به برقراری ارتباط کسانی که در جزئیات به بازیکنان ما و کسانی که بچه ها به بازی های سرعتی و چگونه ما نیاز به انجام آن است.”

چه ویژگی های است که هویت در هر سه سطح در امتداد خط linebackers و در ثانویه ؟

“به یک دفاع موفق از آن شروع می شود با تاثیر کارفرمایی,” موریس گفت. “هر آنچه که بدان معنی است. بسیاری از مردم وقتی به شما می گویند تحت تاثیر قرار کارفرمایی آنها به طور خودکار به سمت راست رفتن از کیسه. شما رو برای رسیدن به او را در نقطه ای.

“شما به او با پنهان. شما باید برای دریافت آن بچه ها را به فکر می کنم کمی. کسانی که بچه ها در خارج از منطقه راحتی خود را. خارج از جعبه. پس همه که بخشی از این هویت را به نشان می دهد.”

شاهین’ هویت در فصل گذشته یکی از جکیل و هاید. بیش از هشت بازی آنها بی پایان. بیش از هشت بازی گذشته زمانی که موریس در شارژ آنها بالا-10 نخبگان واحد در چند موضوع کلیدی.

آنها رفت و از پایین لیگ به ده بالا در takeaways (32 برای بسته دوم) کیسه (32 به گره خورده برای 10) عبور می کند دفاع (31st به گره خورده برای چهارم), حریف, درایو-نمره بهره وری (32 تا نهم) و حریف قرمز-منطقه بهره وری (31 ششم).

“کسانی که همه چیز اتفاق افتاده است و ما قادر به انجام این کار” موریس گفت. “ما باید به بیرون بروید و سعی کنید تکراری که دوباره. ما بیرون رفتن سعی کنید به ایجاد دوباره آن. ما باید به برقراری مجدد آن سریع تر است. ما که رفتن. ما باید برای پیدا کردن یک راه برای رسیدن به آن چیزهایی که انجام می شود.”

آن را باید به ذکر است که شاهین رو تنها نخبگان کارفرمایی در نیواورلئان’ Drew Brees و رفت 1-1 در برابر او را که بیش از هشت بازی کشش.

آنها 5-1 برابر کمتر-از-نخبگان quarterbacks در جیمی Garoppolo گاردنر Minshew کایل آلن (دو بار) و Jameis وینستون (دو بار).

وینستون ضرب و شتم شاهین در آتلانتا زمانی که خط حمله سقوط کرد و اجازه شش کیسه و 14 کارفرمایی بازدید. او استعداد شاهین منظم فصل آخر با خود 30th, رهگیری فصل است که Deion جونز بازگشت و برای پیاده کردن زمین نشستن کامل هواپیما در اولین بازی از اضافه کاری.

موریس را نمی کشت از پرسنل حرکت می کند. در حالی که شاهین ممکن است از دست دادن linebacker د’Vondre کمپبل در آژانس آزاد واحد نمی خواهد تحت عمده offseason قبل.

“این سخت است برای گفتن که پرسنل بود این موضوع” موریس گفت. “من تا به حال هشت بازی از روی لئامت دادن با بچه ها در دفاع. در هشت بازی ما قادر به تولید یک پاس عجله ما قادر به انجام برخی از چیزهایی که با برخی از مردم خوب است.”

موریس با بهره گیری از offseason آماده سازی دوره کامل از X و O را در پرسنل و پیش نویس-تهیه نشست.

“شما باید به یاد داشته باشید که افراد جدید در آینده نمی تواند نجات دهنده” موریس گفت. “آنها در آینده به بخشی از آن. این افراد در آینده برای پیوستن به آنچه ما می خواهیم انجام دهیم و در ساخت که ما می خواهیم.”

موریس را تکیه دفاعی جدید پشت مربی جو Whitt جونیور و پایان دفاعی مربی Tosh Lupoi برای کمک به بازیکنان و بهبود عملکرد در طرح.

Whitt بود که بابی Petrino را شاهین کارکنان در سال 2007 رفت و به مربی فصل 11 با Green Bay Packers (2008-18) قبل از گذراندن یک فصل در کلیولند.

او دارای یک حلقه از هکرها’ Super Bowl XLV پیروزی بر استیلرز.

او مربی بزرگ چارلز Woodson و کمک به توسعه undrafted رایگان عوامل Tramon ویلیامز و سام سپر به نرم افزار کاسه بازیکنان. او را به ادامه توسعه جوان, cornerbacks اشعیا الیور و کندال شفیلد با شاهین است.

“کار با چوب و کسانی که بچه ها در اوایل آنها اجازه دهید من می دانم که بازیکنان بزرگ می خواهم به مربی,” Whitt گفت.

Lupoi را از نزدیک کار با جس سیمپسون برای کمک به خط توقف اجرا و تولید یک پاس راش.

“او ارائه شده است یکی از عمده نقاط قوت” موریس گفت. “او برای رفتن به قادر به ارائه به Takk و کسانی که بچه ها جلو در مورد چگونه ما می خواهید برای دریافت پس از کارفرمایی.”

موریس به نظر می رسد به جلو برای قرار دادن واحد خود را با هم یکی است که او امیدوار است بازی در سطح بالا به طور مداوم.

“من خوش شانس بوده به برخی توهین آمیز تجارب و دفاعی تجارب در دو طرف توپ” موریس گفت. “داشتن عناوین مختلف و کلاه های مختلف. آن را یک شوخی در حال انجام در دفتر که نام من صفحه فقط نگه می دارد در حال رشد است.

“من در آغوش آن است. من از آن لذت بردم.”

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im