رتبه بندی بهترین غیر QB چشم انداز در ثانیه

LSU کنفرانس گوهر تاج این فصل کنار هم قرار دادن یکی از بزرگترین کلی فصل در تاریخ این ورزش. ببر به پایان رسید 15-0, باد کردن اوکلاهما و کلمسون در بازی حذفی.

“مطلب: تغییرات انتظار می رود این پیش نویس NFL

لیگ همچنین شامل آلاباما است که کاملا احتمالا می میرم حذفی تیم دوباره اگر کارفرمایی توا Tagovailoa آسیب. گرجستان شد دوباره یک نیروی undone با ناراحتی در برابر کارولینای جنوبی و یک فوران چاه نفت در مقابل LSU در این کنفرانس عنوان بازی. فلوریدا رفت 11-2 آن ضرر و زیان به LSU و گرجستان است و روند رو به بالا. آبرن آلاباما را شکست و اورگان در حالی که به LSU احتمالا بهترین بازی.

پیش نویس NFL سفارش

کسانی که خاص مدارس اشاره شد از آنجا که آنها بازیکنان برجسته در زیر رتبه بندی: SEC بهترین غیر کارفرمایی چشم انداز. در حال حاضر شما دیده ام و شنیده ام و خوانده همه شما می توانید در مورد نقب زدن و Tagovailoa بنابراین ما یدکی بیشتر گفت و گو بر روی آنها.

محترم ذکر شده:

RB D’Andre سویفت, گرجستان

Swift یک فرصت برای شکستن دور اول و ممکن است بهترین در کلاس. او گرد و دونده که نشان داده شده توانایی به یک عامل در این بازی عبور کنید. او با بازی در پشت یک قدرتمند خط حمله اما همچنین عینک پایین ترین ورزشی دفاعی در کشور است. او را سریع به آمار سوراخ و باعث صاف کاهش است.

اما پشت در حال اجرا به سادگی نیست ارزش به عنوان بسیار در لیگ. برای اولین بار به عقب آمد کردن هیئت مدیره 24th, به طور کلی در سال گذشته در آلاباما جاش Jacobs به آنها Swift شده است آزادانه در مقایسه با. میامی در 26 شروع سریع سازمان دیده بان.

لبه K’Lavon Chaisson LSU

تاریخچه طرف مقابل منتقل rushers که انباشته تک رقمی حرفه ای کیسه در کالج. Chaisson ممکن است یک استثنا. او فوق العاده ورزشکار است که مجسمه فقط چگونه شما می خواهید یک لبه حمله کننده. خود بازی است که قطعا بیشتر ظرافت از قدرت اما حق کارکنان مربیگری قالب می تواند پایگاه خود را با سرعت و خم شدن به لیگ برتر منتقل حمله کننده.

Chaisson یک آسیب تاریخچه پاره شدن خود را در لیگ قهرمانان آسیا در اولین بازی از فصل 2018 و درد و رنج آسیب مچ پا در فصل گذشته. او را نیز تا حد زیادی یک طرح – بسیاری از تیم ها را انتخاب کردن برای بیشتر شناخته شده مقدار.

این لیگ بالاترین در نظر گرفته غیر QB چشم انداز:

CB C. J. Henderson, فلوریدا

هندرسون به “برنده” پیش نویس این روند به نظر می رسد پس از یک ترکیب ستارگان. او مشغول به کار راه خود را به نیمه بالای دور اول و بعضی از تیم ها حتی بنا به گزارش نظر او بالاتر به طور کلی در نظر گرفته CB شماره 1 جف Okudah. شاهین در میان تیم های مشتاق Henderson.

هندرسون تر است و مجهز به موفقیت از هر فلوریدا cornerback بین او و جو Haden (2010). او 6-پا-1, 204 پوند و اجرا می شود یک 4.39. او نشان داده شده توپ مهارت است که باید ترجمه با measurables.

او یک فقیر tackler اما تیم خواهد بود مایل به گذشته که نگاه اگر آنها خرید خود را پوشش توانایی. شجره نامه خود را در تئوری باعث می شود او را پشت دفاعی مربی رویا.

DT جرثقیل قهوه ای, Auburn; DT Javon Kinlaw کارولینای جنوبی

قهوه ای و Kinlaw در حال اجماع بالا-دو دفاعی پردازد و با ارائه هر چیزی متفاوت است. قهوه ای است که یک فضای خوار که می تواند خراب کردن داخل خط حمله. شکر هیل بومی است به مراتب بیشتر ورزشی از هر 6-پا-5, 326-پوند انسان باید باشد.

آن را به احتمال زیاد قهوه ای لنگر می تواند خط دفاعی از روز 1. بازیکنان خود را ilk معمولا تاثیر فراتر از تعداد آنها. اندازه و قدرت خود را برای دو تیم آزادی دیگر بازیکنان در خط. قهوه ای می تواند به عنوان اوایل به عنوان سوم به طور کلی اما نباید لغزش به نیمه دوم از دور اول.

Kinlaw همچنین دارای یک high-end های فیزیکی مشخصات, هر چند او به عنوان به طور مداوم غالب به قهوه ای است. به عنوان سابق NFL دفاعی lineman Stephen White اشاره Kinlaw ساخته شده است متفاوت است و به عنوان فوقانی بدن به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک linebacker از lineman.

این استدلال Kinlaw بهتر صعودی چرا که او در نمایشگاه انفجار دست و جانبی سرعت که قهوه ای نمی کند. مانند هندرسون او دارای این صفات است که مربیان عشق به قالب.

Kinlaw یا قهوه ای باد می تواند به عنوان Falcons – لازم به ذکر است که مربی دن کوین به تازگی ذکر شده آن را سخت تر برای پیدا کردن داخلی حضور بیش از لبه rushers. جفت شدن Kinlaw یا قهوه ای با Grady جارت خواهد بود مناسب به مقابله با این جرم سنگین NFC جنوبی.

WR جری Jeudy آلاباما; WR هنری Ruggs آلاباما

دو طبقه بالا سه گیرنده در تاسکالوسا. Jeudy یک تکنسین تصفیه مسیر دونده که به عنوان NFL-آماده به عنوان آنها می آیند. Ruggs سریع ترین بازیکن در این طرح هیچ شک و وسوسه انگیزی برای 32 توهین آمیز و هماهنگ کننده.

Jeudy اجرا می شود که یک 4.45 چشمک می زند سایه های سابق Crimson Tide گیرنده ترجمه. خود را در سرعت مسیر در حال اجرا در دسته کوچک موسیقی جاز مجموعه طبقه بالا. یک گزارش اخیر پیشنهاد Jeudy است طولانی زانو مسائل – او منيسک عمل جراحی در سال 2018 – و می تواند اسلاید پایین هیئت مدیره (Jeudy را عامل رد آن ادعا می کند). در صورتی که مورد, و به او ثابت می کند سالم در دراز مدت برخی از تیم را سرقت درجه یک استعداد است.

Ruggs ممکن است بهترین گیرنده در پیش نویس است. اندازه خود (5-11, 188) خوب است برای یک بازیکن است که اجرا می شود یک 4.27. در واقع زمانی که او زد که 4.27 در ترکیب آن توضیح احساس نی نی underwhelming. به عنوان Tyreek هیل نشان داده شده در ستاد جرم نادر, با سرعت می توانید به طور کامل تغییر بازی. Ruggs می توانید تغییر رشته و موقعیت به عنوان یک returner به عنوان به خوبی.

آلاباما نمی بپرسید Ruggs به اجرای گسترده مسیر درخت بنابراین سوال وجود دارد ممکن است بیشتر در مورد دیدن آن را از دانستن آن را یک نقطه ضعف در کارنامه اش. Ruggs نیاز به پالایش اما او توانایی طبیعی بسیار زیاد است.

OT Jedrick بخواهد آلاباما; OT اندرو توماس گرجستان

در کنار لویی را Mekhi Becton و آیووا تریستان Wirfs بخواهد و توماس شامل ردیف بالا از مقابله با کلاس. شما ببینید این بازیکنان چیده شده در هر سفارش از آنجا که وجود دارد به نظر نمی رسد به یک اجماع اما بخواهد اغلب در بالا قرار داده شده.

وصیتنامه نیست یک هیولا حضور فیزیکی اما او برنده با سرعت و تکنیک. او رفت و آمد بی عیب و نقص است. دست خود را تولید برق است که بیش از حد انتظار به دلیل slighter قاب.

بخواهد فقط می داند که چگونه به بازی بازی های موقعیت. او یک مایع تکان دهنده و به علاوه ورزشکار که به دست آورد تجربه کافی در برابر سرعت و قدرت rushers. او یک راست مقابله در آلاباما اما می تواند شیفت به چپ در جوانب مثبت بسته به جایی که او در زمین است. او حتی می آید با متوسط رگه مربیان و هم تیمی های عشق.

اگر توماس اولین بار است که مقابله کردن هیئت مدیره این دلیل است که او مانند یک محصول جلا. نظری خود را در اوج نیست بخواهد اما حتی در بدترین شرایط به نظر می رسد ثابت مقابله با که می توانید پایین نگه داشتن یک طرف خط برای 10 سال. که به خوبی به ارزش یک حق بیمه را انتخاب کنید.

توماس مجازات در اجرای بازی که در آن بدیهی است که او تا به حال مقدار زیادی از تکرار در آتن. او سه سال استارت که هر دو طرف از خط حمله. وجود دارد هیچ چیز زرق و برق دار خود را به بازی – آن را فقط تمیز و قابل اعتماد است. او از دست رفته یک بازی در کالج به دلیل آسیب.

وصیتنامه و توماس باید زود انتخاب, احتمالا در تجارت-یو پی اس. بالاترین مقابله با یک پیش بینی است که معمولا چهارم که در آن غول های از جان گذشته برای کمک در حالی که آن را انتظار می رود که چهار صفحه مسدود کننده خواهد بود رفته (در آخرین) پس از انتخاب 14 که در آن Bucs هستند eyeing برای حفاظت از تام بردی.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

Gabriel Burns

گابریل می سوزد

گابریل سوختگی است بریوز ضرب و شتم نویسنده برای مجله آتلانتا قانون اساسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>