محتوای مقاله ادامه یافت

ICYMI …

مایک Charlebois توصیف کارائوکه به عنوان یک راه زندگی، یک شکل از بیان و کمی از سرگرم کننده فرار – چیزی که او می گوید مهم تر از همیشه به عنوان جهان دست و پنجه نرم با بحران سلامت است.

شارلبوآ، مجری حرفه ای، میزبان و سازمان دهنده رویداد کارائوکه در منطقه مونترال می گوید: «چه استعداد داشته باشد و چه نکنید، میکروفن داشته باشد، مرحله ای داشته باشد، چراغ هایی بر روی شما پیش بینی شده باشد، لحظه ای ستاره هستید، صرف نظر از اینکه چه کسی هستید.»

به نظر ميرسه اون لحظات زودگذر ستاره شدن راک داره تموم ميشه روز پنجشنبه يک انجمن صاحبان نوارهای استانی گزارش داد که دولت کبک پس از شيوع بيماری در يک نوار شهر کبک با ده ها مورد مرتبط است، خود را برای ممنوعيت کارائوکه آماده می کند.

در حالی که دولت اواخر روز پنجشنبه این خبر را تایید نکرده بود، دکتر ارشد این استان، هوراسیو آرودا، گفته است ترکیب آواز پیش بینی قطره، میکروفن های مشترک و مصرف الکل، کارائوکه را به محیط ایده آل برای گسترش COVID-19 می رساند.

اما خوانندگان و صاحبان نوار که آماده پنهان کردن میکروفن های خود نیستند می گویند این فعالیت می تواند امن باشد و نگران باشید که همه علاقه مندان کارائوکه به خاطر اعمال چند نفر غیرمسئولانه مجازات می شوند.

اخبار سرگرمی …

مستند کارگردان میشل لاتیمر به نام “هندی ناخوشایند” فردا در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو به نمایش در می رود.

فیلمساز مستقر در تورنتو آن را از کتاب تحسین شده غیرداستانی توماس کینگ، در مورد استعمار فرهنگی مردم بومی در آمریکای شمالی اقتباس کرد.

لاتیمر می گوید می خواست لنز مهاجر سفیدپوست را که تاریخ مردم بومی را دیده است که توسط کلیشه ها و داستان هایی که دیگران گفته اند شکل گرفته است، معکوس کند.

کینگ در سراسر فیلم ظاهر می شود و داستان را روایت می کند.

لاتیمر — که از آلگنکوین، متیس، و میراث فرانسوی است — همچنین یک فیچر بزرگ TIFF در سال جاری با سریال “Trickster”، بر اساس رمان تحسین شده Eden Robinson است.

نشان می دهد در مورد یک نوجوان بومی سه شنبه در TIFF قبل از اولین CBC خود را در اکتبر 7 اولین نمایش.

این گزارش توسط مطبوعات کانادا برای اولین بار منتشر شد سپتامبر 11, 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im