رپتورز رزومه عنوان دفاع در مقابل لیکرز


محتوای مقاله در ادامه

“من عاشق داشتن توپ در دست من در اواخر بازی, کراوات, بازی, بودن, پایین, بودن, تا,” گفت: جیمز که تلاش در جرم تیراندازی 6-برای-19 و ارتکاب پنج گردش. “ما تا به حال سه نقطه (سرب) با 40 ثانیه برای رفتن. ما رو نگاه بزرگ برای دنی (سبز). او آن را از دست رفته. پل جورج آمد و ضربه 3 برای مساوی کردن بازی. برای من این بود که تهاجمی … من قادر به دنبال خود من شات قرار داده و ما را برای خوب است.”

رپتورز خواهد شد که بازی اول خود را راه اندازی مجدد بازی به اتمام گذشته از سه scrimmages روز سه شنبه در یک 117-106 از دست دادن به ققنوس. پاسکال Siakam led رپتورز با 17 امتیاز در حالی که نورمن پاول اضافه شده 14. فرد VanVleet به پایان رسید و با 13 و کایل لوری تا به حال 11 امتیاز و هفت کمک می کند.

“من فکر می کنم ما یک گروه حرفه ای است که بیرون رفتن وجود دارد و می دانم که شغل خود و درک نقش خود را و من فکر می کنم که یکی از چیزهایی که من می گویم این است که ما درست است حرفه ای که می خواهید را به نفع خود و بچه ها که می خواهند برای ادامه تعقیب آنچه که ما می خواهم به سعی کنید برای رسیدن به دوباره و این که برگزاری این جایزه در پایان این فصل” لوری گفت: پس از تمرین جمعه. “برای ما این مورد تنها بودن ما و همچنان به تلاش برای رشد در این هشت بازی و سپس هل دادن به جلو برای سه ماه آینده از برگشتی.”

دفاع از قهرمانان خوب بازی قبل از شکستن داشتن NBA سوم بهترین رکورد در 46-18. آنها در دور دوم در کنفرانس شرق در پشت Milwaukee Bucks.

“ما دوست داریم به فکر می کنم ما خیلی خوب” رپتورز مربی نیک پرستار شوخی زمانی که خواسته خود را در مورد تیم شانس رقیب دوباره. “من فکر می کنم ما باید برخی از ویژه بازیکنان, من فکر می کنم ما باید یک ترکیب خوب از تجربه با برخی از انرژی جوانان است. من فکر می کنم ما بازی دفاع و واقعا می خواهم به بازی دفاع. من فکر می کنم اگر شما بازی دفاع در راه ما قادر به انجام آن شما می توانید رفتن به یک راه طولانی در هر فصل است.”

در این تیم تنها نشست در اوایل این فصل رپتورز به دست آورده 113-104 جاده پیروزی لیکرز در Nov. 10.

لیکرز آخرین شکست تورنتو در Nov. 30, 2014.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net