کمیاب آنلاین خشم در ژاپن نیروهای آبه به تاخیر لایحه جنجالی

توکیو — طغیان سیاسی خشم نادر در ژاپن است. تظاهرات خیابانی تمایل به اهلی و برخی از آنها به رهبری افراد مسن. حامیان دولت را غرق آنلاین بحث در زمان و شینزو آبه دولت به ندرت گوش به صدای مخالفان است.

اما در حال حاضر coronanvirus شکل دهی مجدد است چگونه ژاپنی ها در مورد سیاست صحبت کنند.

در غیر معمول فوران سیاسی و خشم میلیون ها توییت توسط صدها هزار نفر از شهروندان کمک کرده اند, زور دولت به تاخیر لایحه افزایش سن بازنشستگی برای دادستان که منتقدان می گویند تهدید استقلال قضایی.

حزب مخالف نمایندگان مجلس و دیگران نیز گفت: این قانون با هدف ارائه یک مبنای قانونی عطف به ماسبق به یک تصمیم به نگه داشتن توکیو دادستان Hiromu Kurokawa که دیده می شود به عنوان نزدیک به آبه در پست خود پس از سن بازنشستگی رسیده.

در یک اتفاق نادر در مورد چهره آبه تاخیر مذاکرات در این لایحه روز سه شنبه با استناد به “عدم درک” و در حالی که دیگر منابع مخالف به این لایحه کارشناسان می گویند غیر معمول آنلاین خشم شد یک عامل عمده است.

“من احساس ما تا به حال قدرت برای بالا بردن صدای ما و از آن ساخته شده من تعجب می کنم که چرا ما تا به حال به انجام هر یک از این قبل از” Fuemi توییتر دسته از تبلیغات متخصص با اعتبار تنظیم کردن مبارزه با این لایحه گفت: سلامت از طریق تلفن.

Fuemi یک فمینیست که بیش از 13,000 پیروان متهم شد آنلاین بودن “جاسوسی” و “خائن” پس از مبارزات انتخاباتی. او کاهش یافته است به نام او به خاطر ترس از آزار و اذیت.

Fuemi گفت که او علاقه مند بود در سیاست اما coronavirus مستند وادار به گوش دادن به مجلس رسیدگی به بیشتر از نزدیک. او فکر بحث در این لایحه “حس را ندارد” و لگد کردن هشتگ.

Fujio Toriumi استادیار محاسباتی در علوم اجتماعی در دانشگاه توکیو گفت: هشتگ های مرتبط با جنبش توییتی 4.7 میلیون بار در عرض سه روز بیش از 500,000 حساب توییتر.

مبارزه با سن بازنشستگی از دادستان شده است قوی ترین آنلاین در اعتراض تعدادی از لوایح است. کارشناسان می گویند این تظاهرات اجازه داده اند مردم به دریچه امیدی در برابر دولت به عنوان عدم اطمینان اقتصادی مانت و coronavirus بیماری همه گیر در drags.

“این فقط یک اعتراض علیه لایحه اما در برابر به کارگیری تاکتیک های نخست وزیر شینزو آبه گاهی اوقات استخدام” گفت: Masaaki Ito, رسانه, مطالعات استاد در Seikei Gakuen دانشگاه در توکیو.

حمایت عمومی برای آبه تضعیف بیش از آنچه منتقدان می گویند که او دست و پا چلفتی دست زدن به از شیوع کروناویروس که نوک جهان سوم بزرگترین اقتصاد کشور را به رکود است.

با توجه به نظرسنجی انجام شده در هفته گذشته روزانه Asahi Shimbun آبه را تصویب رتبه بندی کاهش یافته و هشت امتیاز به 33 درصد است. نزدیک به دو سوم از پاسخ دهندگان مخالف سن بازنشستگی بیل.

اما آبه است از اذعان به شکست و خود را وزیر دادگستری گفت: لایحه بحث شود و بدون هر گونه تغییرات بعد.

“من فکر می کنم دولت ممکن است سعی کنید برای گرفتن قانون به تصویب رسید اما من فکر نمی کنم من باید از این قدرت برای انجام دیگر آنلاین در اعتراض به این” Fuemi گفت.

“من فقط یک کارگر, بعد از همه.” (گزارش شده توسط Eimi Yamamitsu و ساکورا موراکامی; ویرایش توسط Mansour Gopalakrishnan)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>