به ندرت به این سوال پرسید: چرا این قدر Xtian صوتی فن هنر ؟

رقص درست در مرز “بسیار آنلاین” و “بسیار آفلاین” شما را پیدا خواهد کرد مسیحی سونیک خارپشت fandom.
ارسال شده توسط MartinWisse (12 نظر تعداد) 3 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
این است عموزاده با “دعا کالوین” برچسب کودکان مسیحی راک. بدون یک فرهنگ پاپ خود را دارند و تمایل به ارتباط با کافر مسیحیان (پروتستان?) حل و فصل در طنز (نه از نوع خنده دار) و ساختگی. همه موسیقی معاصر مسیحی (CCM در اصطلاح) میمون های موجود در فرم موسیقی. خبری نیست به کسی من مطمئن هستم.

خنده دار طنز است که چگونه این استفاده می شود برای تزریق “دنیوی” مسائل را به فرقه های آموزش دیده برای رد چنین چیزهایی به گمان من به عنوان یک قلاب برای حفظ ارتباط و افزایش عضویت (مخالف این است که آمریکای لاتین توده). IANATheologian
ارسال شده توسط ریزوم در 11:29 AM در فوریه 19

من اشتباه آنچه در این مقاله در تلاش بود برای انتقال غیر از وجود است مسیحی, صوتی fandom. من می توانم تجزیه هر گونه تفاوت معنی داری بین بخشی و یک میزبان از دیگر blandly دقیق آیکون تجاری است که در ارتباط با “چیزهای بد” دیگر از این ادعا از یک نوع ویژگی است که می خواند جهانی که من می توانید مراسم آشتی ترتیب دادند قبول به عنوان یک مفهوم اما پیدا نکردم خیلی به توضیح دهد که چرا صوتی این قرار است ویژگی که شخصیت های دیگر باید نبود.

من هم هنوز در تلاش برای کشف کردن که در آن دقیقا مرز بین بسیار آنلاین و آفلاین خواهد بود این است که فقط آنلاین در مقادیر نرمال یا آن دایره تمام راه را در اطراف ؟
ارسال شده توسط gusottertrout در 11:30 AM در فوریه 19

پرنیان مقدس (نادرست و تهیه و میله سلامت و خلاصه ای از کتاب لوقا گذاشته در استعاره از درست کردن تعهد خود را به عیسی مسیح)

من هیچ کلمه ای. خنده یا گریه ؟ شاید هر دو.
ارسال شده توسط Dysk در 12:20 PM در فوریه 19

“با این حال برای همه این قدرت است که شرکت های بزرگ مسیحی دستگاه آن همیشه شکست خورده در تلاش خود را به سرد است.”

من’mma نیاز به یک هفته به باز کردن همه است.
ارسال شده توسط Horkus در 12:27 PM در فوریه 19

مرتبط با هنر (به جز “را در مقابل نیروهای چپ تفاله” agitprop) در این مقاله به نظر می رسد مانند آن را از برخی از طراحان بچه های نقشه کشی ترکیبی از چیزهایی که آنها در جهان را ببینید.

درست مانند من انجام وقتی که من کوچک بود (به جز هیچ طراحان و همه چیز من بودند آتش کامیون vipers و گزش حشرات)

به نظر می رسد مانند بسیار طبیعی کودکان و نوجوانان-با-مداد رنگی رفتار به من.
ارسال شده توسط سس تغار در 12:44 PM در فوریه 19

پدیده ریزوم توصیف بسیار واقعی و نه حتی کمی ظریف است. من از آن فرهنگ است. وجود دارد چند Apologetix آلبوم به خاک سپرده شد جایی در من مجموعه سی دی (یک “طنز” گروه است که ضعیف را پوشش می دهد پاپ و راک آهنگ با ناشیانه Christified شعر که اغلب شامل مستقیم کتاب مقدس نقل قول ها و فصل-و-مراجع آیه). کتابفروشی مسیحی مورد استفاده قرار گیرد به ارسال جداول به شکل “اگر بچه خود را دوست دارد [سکولار band] به آنها [مسیحی band].” بسیاری از جوک های خوب در VeggieTales به سرقت رفته بودند.

اما در حالی که که مربوط به صوتی مسیحی fandom, من فکر می کنم وجود دارد تفاوت های عمده ای است که ضروری است به درک چه خبر است. یکی از بزرگ است که شکل غالب مسیحی بچه/فرهنگ نوجوانان اجرا شده است از بالا به پایین توسط شبان و پدر و مادر که می خواهند سرگرمی سالم و بی خطر است که می آموزد پندهایهای کتاب مقدس (و ندارد دچار وسوسه کردن بچه ها به شک آنچه به آنها گفته) و بالاتر از آنها توسط ناشران که می خواهند به رشد مخاطبان اسیر گرسنه برای مجاز رسانه ها. مسیحی صوتی fandom است fandom رشد از پایین به بالا توسط کودکان و نوجوانان وحدت شخصیت آنها در عشق با جهان بینی آنها آموزش داده شد.

Spacetwinks توضیح می دهد درخواست تجدید نظر در راه است که حلقه درست به من مسیحی اضطراب بیش از “سرد است.” یک جنبه من فکر می کنم او بیش از خار واقعی است روایت رسانه های صوتی. جوانان-گروه فرهنگ به عنوان من به یاد داشته باشید آن را می تواند احساسی خفقان. صوتی ارائه می دهد امن ملودرام احساسات که بزرگ هستند اما نه تهدید. این دنیای کارتون طلاق از واقعیت و از آن بیشتر اجتناب حساس افراد مانند عاشقانه. (امی رابطه با صوتی دائمی cooties شوخی.) صوتی تمایل نسبت به صرفه جویی در جهان داستان از ارتش ربات و باستان موجودات شیطانی را شکست داد و قدرت دوستی با تراژدی و فداکاری در مقابل. بزرگترین صوتی طرفداران من شناخته شده ضامندار بر روی غمگین قسمت از داستان است. مانند گاما در سونیک ماجراجویی ربات های شیطانی که می آموزد شفقت و تصمیم می گیرد به کفاره توسط شکار کردن همکار خود را, روبات, مرگ در روند. یا ماریا مری شکل / خوانده خواهر که قربانی الهام بخش سایه به صرفه جویی در زمین است.
ارسال شده توسط skymt در 1:06 PM در فوریه 19 [10 علاقه]

Ctrl-F “شیدا”.

Bupkis.

این مقاله در مورد اینکه چرا سونیک fandom به طور خاص ممکن است جذاب به جنسی سرکوب نوجوانان ناقص است.
ارسال شده توسط howfar در 1:24 PM در فوریه 19

من می خواهم اگر من دروغ گفت: صوتی و مربوط به دختر بازی نمی کند یک نقش محوری در بیداری جنسی به عنوان یک سرکوب بنیادگرای اولیه در سال 1997.

من می خواهم oversharing اگر من گفت که, اما من نمی تواند دروغ است.
ارسال شده توسط Mr. دانشنامه در 1:31 PM در فوریه 19

مانگا مقدس

عیسی مسیح!
ارسال شده توسط هالووین جک در 1:33 PM در فوریه 19 [1 علاقه]

تلاش برای بدست آوردن مواد مغذی از “هنر مسیحی” باعث می شود شما احساس می کنید مانند شما روح گرسنه است. همه چیز در سطح و قابل پیش بینی (چرا که امن). به همین دلیل است که حتی عادی ترین سطح پایین کمی واقعی خلاقیت (مانند آره صوتی و یا یک سفر از آلبوم یا چیز دیگری برای بیشتر افراد بسیار اصلی) تبدیل به یک شورش. آن بسیار blandness باعث می شود آن را آسان تر برای مخفی کردن از پدر و مادر خود را. و از آنجا که شما گرسنه هستند و برای هر چیزی در همه شبیه یک داستان واقعی یا آهنگ یا احساسات شما را با شتاب در آن است.

بودن یک انسان هستید نه سطحی و قابل پیش بینی است. شما در حال اشتباه و پر از احساسات عمیق و احساسات و افکار ممنوع و ترس. شما هرگز به ok با امن داستان به دلیل انسان بودن است امن نیست و شما نیاز دارید داستان در مورد آن است. و شما به دنبال نگه داشتن تا شما آنها را پیدا کنید.
ارسال شده توسط emjaybee در 2:08 PM در فوریه 19 [8 علاقه]

تلاش برای بدست آوردن مواد مغذی از “هنر مسیحی” باعث می شود شما احساس می کنید مانند شما روح گرسنه است.

شاید به این خاطر که از این موضوع با هم همپوشانی دارند اما که مرا به یاد این شرح قحطی کار خوب پیشگویی:

دو سال از Newtrition سرمایه گذاری و تحقیقات تولید کرده چو™. چو™ موجود چرخید, plaited و بافته پروتئین مولکول های دربسته در محیط و رمزی با دقت طراحی شده را نادیده گرفته و حتی بیشتر گرسنه گوارش آنزیم های بدون شیرین کننده های کال; روغن های معدنی جایگزین روغن های گیاهی; فیبری مواد رنگ و طعم دهنده. نتیجه نهایی این بود که مواد غذایی تقریبا غیر قابل تشخیص از هر دیگر به جز دو چیز است. اولا قیمت آن کمی بالاتر بود و ثانیا محتوای تغذیه ای بود که تقریبا معادل یک Sony Walkman. مهم نیست که چقدر شما را خوردند شما وزن از دست داد.

طنز خوشمزه است اما هنوز قانع.
ارسال شده توسط Riki ماورا در 2:49 PM در فوریه 19 [1 علاقه]

تلاش برای بدست آوردن مواد مغذی از “هنر مسیحی”

آن چیزی است که قبل از توسعه بازار تو رفتگی در دیوار هر کس در جوامع مسیحی فقط به نام ‘هنر’. این چیزی است که خيره كننده من در مورد جنبه های فرهنگی از ما مبلغ مسیحیت—من نمی توانم درک سطح philistinism که رد مدرن فرهنگ پاپ آمریکایی عمیقا خود را مسیحی در فرم و چشم انداز برای دنیا دوستی. اگر به عنوان راک اند رول, نیست, در, قلب, فقط, uptempo, موسیقی انجیل.
ارسال شده توسط شکست مفتضحانه دا گاما در 3:18 PM در فوریه 19

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de