Baltimore Ravens تنگ پایان هیدن هرست تاسیس خود را به عنوان یک NFL بازیکن در سال 2019 زمانی که او ساخته شده 30 پذیرایی برای یک 14-2 تیم.

اما 26 ساله است به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد کمتر-موفق زمان در زندگی خود را هنگامی که در میدان جنگ خود را با اضطراب و افسردگی منجر به خودکشی.

“من نه این ابرقهرمان است که به تصویر کشیده شده در تلویزیون. من به طور منظم فرد” هرست گفت: جکسون ایستگاه WTLV. “من مبارزه با افسردگی, اضطراب و چیزهایی مانند آن.”

جکسون بومی را در دراز مدت مبارزات شامل یک حادثه ترسناک در ژانویه 2016 پس از او ترک تعقیب یک حرفه ای بیس بال حرفه ای و قدم زدن در کارولینای جنوبی فوتبال برنامه.

یک شب از نوشیدن در حالی که افسرده او را منجر به کاهش مچ دست خود را و بیدار شدن از خواب در یک بیمارستان است. او با دستبند به تخت.

“من از خواب بیدار در بیمارستان” هرست گفت WTLV. “من نمی دانم چه اتفاقی افتاده است. من تا به حال به یک دوست پر کردن در. ظاهرا من شده بود و رفت به آپارتمان من و قطع مچ دست من. دوست من من در گودال خون. او به نام 911.”

که قسمت led هرست به دنبال کمک خود را برای چالش های بهداشت روانی. در حال حاضر او قصد بالا بردن آگاهی است.

“من نمی باید در پاسخ به رفع همه این” هرست گفت: ایستگاه. “این هنوز یک آزمون و خطا به این روز اما من می گویم من خیلی روز خوب بیشتر از من بد روز.”

هرست همچنین دقیق زمانی که او را خارج از خانواده و دوستان و به شدت در تلاش برای درمان مشکلات خود را.

“وجود دارد هفته در یک زمان من را به نشستن در یک اتاق تاریک و نمی خواهید به اطراف مردم” هرست گفت. “درست است که ترس از خجالت. من تا به حال هرگز تجربه هر چیزی شبیه به آن.”

پس از یکی از آن تجربه به او آموخته پدرش نیز در رویارویی با مسائل مربوط به سلامت روان.

“او به من گفت سابقه خانوادگی خود (اختلال وسواسی-جبری),” هرست گفت. “اضطراب خود و چیزهایی که به عنوان خوبی. افسردگی او را از طریق رفت و آن را آسان تر از درک ‘هی او شده است از طریق این و او می داند چه خبر است.’ سپس من گذاشته ‘در اینجا چه خبر است در زندگی من است.””

هرست یکی از حدود 40 میلیون بزرگسال برخورد با اختلال اضطراب با توجه به اضطراب و افسردگی ارتباط آمریکا است. این گروه گفت که این معمول است برای افراد مبتلا به اضطراب را نیز از افسردگی رنج می برند.

هرست در حال انجام بخشی خود را برای کاهش انگ درگیر با مسائل مربوط به سلامت روان.

“برای برخی از این دلیل مردم در برابر بیماری های روانی با داشتن شرمنده باشد. آن چیزی است که شما نباید بحث در مورد” هرست گفت. “من فکر نمی کنم آن را هر چیزی برای شرمنده. هر کس می رود از طریق چیزی … اگر داستان من در حال رفتن به تغییر روایت در این است و مردم در حال رفتن به صحبت در مورد آن بیشتر و سپس پس از آن می شود.”

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im