واکنش به NCAA واجد شرایط بودن فرمت های بسیاری از جمله امداد

Mekhia فریمن بازی کرده است و سافتبال (persian) تا زمانی که او می تواند به یاد داشته باشید و دوست دارد به بازی به طوری که زمانی که او در روز بازی در گرجستان جنوبی هستند و از طریق او قصد دارد به یک گرادیان دستیار مربی برای عقاب است.

او در میان هزاران نفر از ورزشکاران سراسر کشور دل که coronavirus همه گیر آورده ارشد او فصل پیش از موعد متوقف شد. او در واکنش به NCAA بخش رای گیری شورای جمعه به اعطای بهار-ورزشی ورزشکاران سال اضافی از واجد شرایط بودن به جای یکی از لغو COVID-19 قابل پیش بینی بود.

“من سریع به تماس (پدر و مادر) حق پس از من شنیده اخبار” فریمن گفت: AJC. “من مانند,” اوه, بله, ما در حال آمدن برای دور پنج.'”

عواقب مالی اعطای اضافی کمک هزینه تحصیلی – NCAA حکم داد که مدارس می تواند بالاتر از نرمال بورس محدودیت به جای بازگشت سالمندان – به احتمال زیاد باعث خواهد شد مشکلات ورزشی بخش در سراسر کشور. و دیگر وجود دارد که ابهامات قانون جدید ایجاد کرده است.

اما حداقل در کوتاه مدت NCAA تصمیم استقبال خوبی شد.

“ما خوشحال بودند که ما دانشجو-ورزشکاران در آن بهار, ورزشی برای واجد شرایط بودن برای بازسازی سالمندان در سال گذشته از واجد شرایط بودن” گرجستان مدیر ورزشی گرگ McGarity گفت: AJC. “که بخشی از آن را خوب است برای دیدن. من فکر می کنم آن را ارائه برخی از چالش ها در بیس بال است که ممکن است جدا کردن آن از سایر رشته های ورزشی به دلیل بورس تحصیلی محدودیت.”

ورودی گرجستان جنوبی آگهی Jared Benko مشترک McGarity را تصویب.

“بخشی از آن است که تلاش برای فرو رفتن بیشتر به آنچه که برای خورشید کمربند مدارس و گرجستان جنوبی به طور خاص” Benko گفت. “من فکر می کنم آن را در اوایل. (اما) در هر زمان شما می تواند تاثیر مثبت دانش آموز-ورزشکار تجربه شما خوش است.”

پدر از Georgia Tech بازیکن بیس بال آستین Wilhite ارشد baseman دوم گفت: او بسیار خدا را شکر برای این تصمیم است. شیدا Wilhite توصیف یک احساس “کسب و کار ناتمام” پس از زرد کت ناراحت شدند در NCAA منطقه ای دور در بهار گذشته و پس از آن در این فصل بود ناگهان متوقف شد.

“من احساس مثل همه بازیکنان که نهفته در بیس بال ندارد یک فرصت برای نمایش استعدادهای کامل خود را برای یک فصل کامل و نمی توانید از این فرصت برای توسعه از طریق یک فصل, بنابراین من احساس می کنم مثل این بود که یک برکت و رحمت در لباس مبدل به همه آنها یکی دیگر از فرصت” شیدا Wilhite گفت.

آنچه را پیچیده تر تصمیم گیری می شود بازگشت سالمندان است که NCAA اعطا مدارس اجازه دسترسی به پیشنهاد های مختلف بورس مبلغ به کسانی که سالمندان از آنچه به آنها داده شده بود قبلا دریافت, از جمله گزینه برای ارائه کمک های مالی. به عنوان ورزشی ادارات در سراسر کشور در صورت کمبود درآمد – نه دست کم از آن است NCAA را کاهش توزیع به بخش مدارس و همایش ها از 600 میلیون دلار به $225 میلیون دلار به دلیل لغو آن مردان و بسکتبال مسابقات و دیگر مسابقات قهرمانی حوادث – بسیاری از مدارس ممکن است در تلاش برای پوشش اضافی بورس تحصیلی هزینه.

“من فکر می کنم در حال حاضر ما در حال تلاش برای کشف کردن آنچه که ما می توانید انجام دهید برای کمک به (بازگشت سالمندان) و پس از آن چه ما از نظر مالی و مسئولانه می تواند انجام دهد” Benko گفت.

تصمیم گیری خواهد شد مدرسه ساخته شده توسط مدرسه, تیم, توسط, تیم, ورزشکار توسط ورزشکار. قطعا برخی از سالمندان با فرصت برای ادامه رقابت را در حرکت به کار, آغاز مدرسه فارغ التحصیل و یا فقط شروع زندگی پس از کالج. دیگران ممکن است بخواهید برای بازگشت اما فاقد کافی بورس کمک خواهد کرد را انتخاب کنید به تصویب. در ضمن بخش ورزشی تلاش به افتخار دانش مقادیر داده شده قبلا به سالمندان – ورزش جزئی ارائه کمک هزینه تحصیلی کمک نه کامل بورسیه ها را در فوتبال و بسکتبال – سعی خواهد کرد برای پیدا کردن راه به آمده تا با هزینه اضافی.

شیدا Wilhite گفت که خانواده اش ارسال خواهد شد Austin برای فصل پنجم در تکنولوژی صرف نظر از آنچه تصمیم مربی دنی سالن باعث می شود با توجه به اندازه دانش خود را.

“هر چه (Tech مربیان) آمد تا با ما آن را به اتفاق می افتد” شیدا Wilhite گفت. “ما فقط باید آن را به اتفاق می افتد.”

بیس بال بازیکنان واجد شرایط به صورت پیش نویس در صورت یکی دیگر از مجموعه ای از تصمیمات. لیگ بیس بال پیش نویس کوتاه خواهد شد از 40 دور احتمالا به 10 دور یا حتی پنج. در یک سال نرمال نوجوانان انتخاب شده در این پیش نویس به طور معمول به نوبه خود حرفه ای در پایان فصل خود را. اما جوانان که پیش نویس ارائه شده اما قرارداد به عنوان undrafted نمایندگی رایگان با امضای پاداش یک گزارش حداکثر $20,000 باید تصمیم بگیرید که آیا آنها می خواهند به ثبت نام و یا بازگشت به کالج و دوباره سعی کنید در زمانی که پیش نویس است که انتظار می رود به گسترش است. به همین ترتیب سالمندان مانند Wilhite را همان تصمیم گیری است.

در میان دیگر عوارض بیس بال مربیان باید خود را برای مدیریت دانش سهمیه (تیم مجاز به جایزه 11.7 بورسیه) در این شار. McGarity گفت که این موضوع را “تحت تاثیر قرار بیس بال کالج جدی است.”

آنها در میان چالش های بی شمار است که چهره کالج دو و میدانی میباشد. شاید بیشتر بلندی است که چگونه همه گیر می تواند فصل فوتبال. امکان کوتاه نجومی – و یا حتی بدتر – و کمبود درآمد است که تولید می تواند به طور بالقوه فلج کننده برای دو و میدانی.

در حال حاضر حداقل وجود دارد خوشحال کالج سالمندان در انتظار ترم در کلاس های آنلاین و در حال حاضر امید بر بهار نامحدود با تهدید بسیار مسری coronavirus. فریمن گرجستان جنوبی outfielder شد و در ناباوری زمانی که مربی او اطلاع او و هم تیمی های او که در این فصل بود که بیش از نیمی از فصل به طور منظم.

یک سرمایه گذاری عمده با 3.4 معدل فریمن به حال می خواستم به پایان فصل و حرفه ای خود را در شرایط خود. استارت پس از او دانشجوی سال اول فصل شرق کووتا بالا گراد بود دو بار به نام خورشید کمربند کنفرانس همه-کنفرانس تیم. در میان انگیزه های که مایل به بازی دوباره او با پدر و ماروین که تا به حال شده است قادر به تماشای بازی او در این فصل به دلیل مسائل مربوط به سلامت.

“بنابراین او به دیدن من دوباره بازی به معنی جهان,” او گفت:.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im