“خواندن استعمار در انگل”

یک نافذ مقاله در مورد انگل.
ارسال شده توسط azalea_chant (23 نظرات کل) 33 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
که فوق العاده بود با تشکر از شما!
ارسال شده توسط PMdixon در 12:31 PM در فوریه 18 [2 علاقه]
قطعه خوب. من تو را دیدم انگل. من شده است که مایل به خواندن یک کره ای در فیلم است. بسیاری از تم ها اشاره کرد در اینجا آشکار, اما من تنها به تماشای آن را یک بار و نه تشریح آن در این نزدیک است. من می خواهم علاقه مند به شنیدن بیشتر در مورد محقق راک است که به عنوان چیزی کاملا جدید به من. حدس می زنم من به گوگل بروید فقط بدست نمی اطراف به انجام این کار است.

دیدم آن را در برخی از خدمات جریان شنبه شب قبل از اسکار و هرگز فکر نمی کردم آن را برنده خواهد بود چون این خیلی نگران کننده است.

من نمی توانم بگویم آن را یکی از فیلم های مورد علاقه, اما آن است که تقریبا “کامل” فیلم است. هیچ چیز از دست رفته است. وجود صفر بالشتک. هر صحنه است که روشن و قابل فهم است. هر صحنه جاذب است و من به طور مداوم کنجکاو به آنچه که قرار بود به اتفاق می افتد بعدی. قلاب. تورم موسیقی احساسی به شما گفتن چه فکر می کنم. و حتی اگر برخی از بازیگران بودند و فوق العاده زیبا همه آنها به نظر می رسید مانند واقعی مردم—به خصوص “فقیر” پدر و… او مانند یک پدر است. به طور کلی اقدام بزرگ. خانه ها احساس واقعی خانه ها که در آن شخصیت زندگی می کردند—و حتی ظالمانه/زیبا خانه ثروتمند و “فقیر” خانه شگفت انگیز بود و در آن تغییر و تحول است.

انگل یک افسانه است. قدیمی از مد افتاده از قبل دیزنی پری داستان, درهم و برهم و نگران کننده و پر از تهدید. من خواندن برخی از doofus توصیف آن به عنوان “محتمل” اما طرح مکانیک که داستان حرکت همراه هستند و دائما و مسحور شاهزادگان. فیلم می سازد داخلی خود حس.

من فکر نگه داشتن آن است. آن را در یک جلسه طولانی از هنر سینما مدرسه. آن را اسکار طعمه. این یک افسرده downer. این یکی از بهترین فیلم های من دیده می شود در یک مدت زمان طولانی. اما من نمی توانم بگویم من از آن لذت بردم.

(اما من آن را درک و می خواهید برای دیدن دوباره آن برخی از روز. دوباره: من فکر نگه داشتن آن و این درست نیست بیشتر فیلم می بینم)
ارسال شده توسط SoberHighland در 12:49 PM در فوریه 18 [8 علاقه]

من شروع به خواندن (اما نه پایان با توجه به امکان اخلال گران) سو چو مقاله زیرنویس نمی تواند تصرف کامل کلاس نقد در ‘انگل’ .

(من واقعا نیاز به دیدن فیلم, بنابراین من می توانید در مورد آن را بخوانید!)
ارسال شده توسط vespabelle در 1:00 PM در فوریه 18 [4 علاقه]

دیدم آن دو بار در تئاتر و آن را قطعا می ایستد تا rewatches اگر چه من هنوز هم احساس می کنم گم شده بود برخی از چیزهایی میبرند.
ارسال شده توسط octothorpe در 1:37 PM در فوریه 18
آن را دیدم دیروز – من قطعا کنجکاو در مورد پیچیدگی های خاص برای یک کره مخاطبان به این دلیل که پیام آمد که سراسر به من خوب نیست خیلی ظریف است. اعدام, اما, بسیار بسیار قوی است.
ارسال شده توسط atoxyl در 2:20 PM در فوریه 18 [4 علاقه]
موافقت با Atoxyl و SoberHighland. عاشق این فیلم به عنوان یک بسیار روشن حکایت با unsubtle پیام.
ارسال شده توسط PhineasGage در 2:30 PM در فوریه 18
من در نهایت به تماشای انگل بیش از آخر هفته بود و به معنی جزئیات بیشتر در عمق تجزیه و تحلیل آن ، توافق بسیار خوبی انجام شده و بسیار نگران کننده اما بسیار به فکر کردن در مورد.
ارسال شده توسط سایه های آبی در 2:32 ب. ظ در فوریه 18
عجیب و غریب اتصال آن را به من رخ می دهد:

حکم خانواده از کره شمالی = کیم

دیکتاتور نظامی و بنیانگذار مدرن RoK (و بیشتر محدود سیاسی در سلسله SK) = پارک

اما پس از آن من نیز می دانم که آمار ساده آن را بسیار به احتمال زیاد است که هر داستان در مورد کره جنوبی در حال رفتن به شامل کیم و پارک.
ارسال شده توسط atoxyl در 2:37 PM در فوریه 18 [1 علاقه]

ذکر زبان انگلیسی امتحان برای دانش آموزان کره ای بسیار جالب: عصاره متراکم و پیچیده و inelegantly بیان متن توسط یک سری از سوالات نوشته شده توسط کسی که به نظر نمی رسد به درک عصاره و کسی که نمی تواند احساسات خود را به وضوح در انگلیسی. به خوبی انجام نامزدها باید به شهود هر چه خدا-افتضاح مدل پاسخ نویسنده در ذهن داشت.

این مرا به یاد یک ویتنامی معلم انگلیسی من یک بار ملاقات کرد. او یک دانش از یک مجموعه گسترده ای از قواعد گرامری برای زبان – اما او در صحبت به زبان انگلیسی سخت بود به درک و واژگان بسیار فقیرتر از خود دختر نوجوان که مشغول به کار به عنوان یک پیشخدمت در یک توریست کافه. آن است که عجیب و غریب به زبان انگلیسی تدریس با تاکید بر سفت و سخت تله و محرمانه عبارات به جای اینکه برای هر ایده از عشق ارتباطی و یادگیری در مورد یک فرهنگ دیگر است. یک زبان خارجی را به عنوان یک دروازه بان به سطوح بالاتری از جامعه به جای دروازه به درک جهان ،

گمان می کنم مردم وجود دارد و فکر کردن در مورد ساخت یک هالیوود انطباق انگل. بله عناصر وجود دارد که جهانی هستند – اما من می خواهم آنها را به چالش برای انتقال مفاهیم مانند این.
ارسال شده توسط rongorongo در 2:39 PM در فوریه 18 [3 علاقه]

این قطعه جالب اما به نظر می رسد کمی عجیب و غریب به بحث در مورد تم استعمار در انگل بدون ذکر راه آن را اشاره به دیگر امپریالیستی قدرت که colonised آن را برای مدتی. از دیگر تجزیه و تحلیل:

جدول ترتیبات

خانم پارک می خواستم تولد جدول ترتیبات به تقلید دریاسالار یی را جرثقیل تشکیل شکست نیروی دریایی ژاپنی پشت در Imjin جنگ 1592.

یکی واقعا می تواند رسیدن به یک اندام زمانی که او می گوید: دا-آهنگ چادر ژاپنی کشتی جنگی. شده اند وجود دارد بسیاری از اتهامات بار است که کره جنوبی در حال حاضر نخبگان دارای روابط همکاران در طول ژاپنی, دوره استعمار در قرن 20. Eh–فراموش نکنید که من آن را گفت.

وجود ندارد یک صحنه در آقای پارک تولیدات رسانه ای شرکت که در آن مردم در حال ایستاده در اطراف کسی با پوشیدن Sony VR headset? این نیست که ظریف است.

اگر هر چیزی من به عنوان خوانده شده این فیلم به عنوان تمثیلی برای هر دو غیر قابل اجتناب و بیهودگی مبارزه طبقاتی – هر دو خانواده به نظر می رسد قفل شده است و به همان چرخه به پایان رسید که با گذشته غنی صاحب مرده و زندگی در زیرزمین; اولین چیزی که خانواده می کند زمانی که آنها را بیش از خانه پارک است که به گسترش زباله در همه جا تمام است که خود را insurrections آنها این است که جهنم را از خود ساخت و به خاک سپرده شد زندگی بعدی تجسم همیشه حاضر طبقه حاکم. این Hegelian در 18 برومر نوع راه است.

(این یک فیلم عالی به هر حال.)
ارسال شده توسط: یک هزار قلاب Baited در 2:41 PM در فوریه 18 [7 علاقه]

با تشکر از ارسال این! فوق العاده روشن شدن جنبه های فرهنگی بسیار جذاب و باعث می شود این فیلم حتی تیره تر.

من به تماشای آن را بر روی یک هواپیما سوار به تازگی دانستن مطلقا هیچ چیزی در مورد آن به جز جوایز مسائل و که آن را کره ای. من رفتم از طریق k-drama شراب خواری در حالی که پشت و مطالعه در فرهنگ کره ای. من که سابقه قبل از میلاد از آن ساخته شده بسیاری از چیزها را حس در این فیلم اما وجود دارد مقدار زیادی از اضافی تلویحی در reivew من آگاه است.

idk که من می خواهم می خواهم به تماشای آن را دوباره اما این فیلم که با من چوب برای یک مدت زمان طولانی.
ارسال شده توسط affectionateborg در 2:45 ب. ظ در فوریه 18

من اضافه کردن که استعمار زاویه در انگل است که در همه لطیف است. که یک انتقاد, اما مرتبط با مقاله نوعی باعث می شود آن را به نظر می رسد که در آن ظریف است برای کسی که تا به حال دیده نشده فیلم است.

Seconding که تمام شخصیت ها در واقع به دام افتاده در خانه غنی در پایان.
ارسال شده توسط SoberHighland در 2:48 PM در فوریه 18 [2 علاقه]

من فکر می کنم کلاس نقد آشکار بود اما استعمار کمتر. زبان انگلیسی بدیهی است که استفاده می شود به عنوان یک کلاس نشانگر اما کمتر واضح است که نقد از ما نقشی در خرید اینترنتی از جنگ کره و SK اختلاط به نئولیبرالی اقتصاد جهان است.
ارسال شده توسط پست هوایی در 3:13 PM در فوریه 18 [3 علاقه]
من احتمالا سوء تفاهم ، Hegelian شیب از یک هزار قلاب Baited’ نظر اما در Hegelian شرایط نباید ديالکتيک غیر قابل اجتناب و بیهودگی مبارزه طبقاتی در برخی از نقطه سنتز به برخی از مرتب کردن بر اساس جدید از مبارزه است که در عمل فراتر از مبارزه طبقاتی? و یا مبارزه طبقاتی بیشتر Nietzcshean (یا بودایی یا هندو) در آن است که محدود به ابد بازگشت ؟ به هر حال مشاهدات جالب!
ارسال شده توسط nikoniko در 3:15 بعد از ظهر در فوریه 18 [2 علاقه]
با تشکر vespabelle. که زیرنویس قطعه شما ارتباط ندارد عمده بازی به عنوان آن را واقعا نمی بحث در مورد طرح امتیاز. این یک مقاله به دلیل چو می نویسد: از تجربه خود را به صورت دو زبانه سخنران و چگونه احساس (می گذارد؟) برخی از کلمات سخت است برای ارائه به عنوان یک ترجمه زیرنویس.

هر دو قطعه ویژه این classist/امپریالیست معانی از استفاده از زبان انگلیسی در کره جنوبی در جهات مهم است.

من هنوز تعمق لینک اصلی. در برخی از بیت من مطرح تردید ابرو, اما من هم هیجان زده هستم به فکر می کنم بیشتر در مورد نقطه نظر خود را در مورد چگونه خوب هندی/بد هند عمل می کند در این فیلم است.
ارسال شده توسط spamandkimchi در 4:01 PM در فوریه 18 [3 علاقه]

یک مقاله جالب برای اطمینان حاصل کنید. برخی از اضافی زمینه بسیار مفید است هر چند من احساس می کنم برخی از “تشابه” در حال کشش. اما آنچه در فیلم, انتقاد اگر نه به کشش در راه است ؟ اگر چه جزئیات ممکن است یا نه ممکن است به من اعتصاب به عنوان مهم موضوع کلی استعمار به نظر می رسد بیشتر برای من روشن کن. هر چند به نظر من کلاس تم های فوری و بسیار عمدی. به دنبال به جلو به تماشای این دوباره با برخی از این ایده ها (و زیرنویسها چیز) در ذهن!
ارسال شده توسط BlackLeotardFront در 4:28 PM در فوریه 18
من احتمالا سوء تفاهم ، Hegelian شیب از یک هزار قلاب Baited’ نظر اما در Hegelian شرایط نباید ديالکتيک غیر قابل اجتناب و بیهودگی مبارزه طبقاتی در برخی از نقطه سنتز به برخی از مرتب کردن بر اساس جدید از مبارزه است که در عمل فراتر از مبارزه طبقاتی?

سوال خوب! من دیدن این فیلم را به عنوان Hegelian در حداقل دو روش مختلف: در یکی از فیلم به نظر می رسد در حوزه های مختلف مبارزات (upper-class/کار در کلاس; coloniser/colonised; کره جنوبی/کره شمالی, و غیره.) و تقطیر کردن یک مشترک دیالکتیک و سپس دوباره بیان که دیالکتیک از نظر شخصی درام با نکات سطوح مختلف از ظرافت و انتزاع از مبارزات که از آن می آید. فرم بعدی که مبارزه را متفاوت خواهد بود – افراد مختلف متفاوت روابط شخصی – اما روح از چرخه باقی خواهد ماند می شود دوباره بیان.

وجود دارد بسیاری از مارکس-سبک ماتریالیسم دیالکتیک در اینجا اگر چه انگل به نظر می رسد و نه کمتر خوش بینانه تر از مارکس در مورد چشم انداز مطلوب تکامل است.

راه دیگر این است که به عنوان یک افسانه از استاد-برده دیالکتیک. چیزهایی که قدیم را به “عبور از خط” چیزهایی هستند که تهدید به زور پارک ها به خود آگاهی است.
ارسال شده توسط: یک هزار قلاب Baited در 5:13 PM در فوریه 18

آیا شما عشق یا نفرت داشتن از فیلم انگل مخالف ظریف – من شک و تردید است که قصد یا هدف از این فیلم می رود تا آنجا که این neocolonial مطالعات تجزیه و تحلیل می کند.
Joon-ho خود تاکید کرده است که این فیلم نه استعاری.

ساده تر و مستقیم تر توضیح برای برجسته سازی زبان انگلیسی / ما شیفتگی از خانواده ثروتمند در این فیلم این است که این نشانگر تاکید بر این وضعیت است که خانواده به عنوان غربی nouveau riche و بنابراین فاصله آنها از سنتی قدیمی-پول chaebol طبقه حاکم است که این فیلم را موسس میلیاردر سامسونگ اری برنده زن Miky لی می آید از (او داد نهایی سخنان در بهترین تصویر سخنرانی پذیرش جایزه اسکار برای انگل )
ارسال شده توسط Bwithh در 7:43 PM در فوریه 18 [1 علاقه]

آن را عجیب و غریب خواندن این مقالات باید اعتراف کنم چرا که در زمان من مجبور به فکر می کنم به عنوان یک فرد نزدیک به مردم در انگل های دنیا از بسیاری از مفسران غربی که sis نیست که عمیق است. چگونه عمیق ؟ بونگ جون-هو در حال کار بر روی یک HBO انطباق با مارک رافالو و احتمالا تیلدا سوینتن. (من می خواهم هنوز هم علاقه مند می شود اما ما را ببینید)

به هر حال handwringing در مورد مهارت های زبان به اندازه کافی اسیر با زیرنویس نیز مسلما شخصا خنده دار. اما این دلیل است که من جان سالم به در تمام هفته گذشته توییتر بیش از این بحث احمقانه از جایگزینهای مقابل dubs. و تنها امتیاز است که در حال ارزش احترام بودند در مورد یادگیری معلولیت معلولیت و سازگار با تکنولوژی. بقیه فقط فرو رفته با زبانه, تک توجیهی.
ارسال شده توسط cendawanita در 7:57 PM در فوریه 18

این استعمار نقشه خوانی و نه به خوبی و باعث می شود نقاط بزرگ اما در انجام آن نیز از نوع طول می کشد به دور از classist/سرمایهداری موضوع که اکثر فیلم در نظر بگیرید که مسئله اصلی.
ارسال شده توسط سایه های آبی در 9:04 PM در فوریه 18
آیا شما عشق یا نفرت داشتن از فیلم انگل مخالف ظریف – من شک و تردید است که قصد یا هدف از این فیلم می رود تا آنجا که این neocolonial مطالعات تجزیه و تحلیل می کند.
Joon-ho خود تاکید کرده است که این فیلم نه استعاری.

بله این فیلم به نظر می رسد برای به دست آوردن بسیاری از معنی shoehorned به آن است. من تمایلی به رفتن بسیار در این جهت تنها به دلیل وجود یک کل بسیاری گمان من به سادگی نمی کند ترجمه به این ما متولد جنوب کالیفرنیا. من بیشتر در ارزش اسمی آن است که مقدار زیادی سرگرم کننده در حق خود و ارائه می دهد مقدار زیادی به جویدن.
ارسال شده توسط 2N2222 در 9:18 PM در فوریه 18

این پست باید یک اسپویلر هشدار از لینک عادلانه بود.

این مقاله در حالی که ارائه مقدار زیادی از متن در مورد کره جنوبی برای پوشش دادن یک معامله بزرگ از این طرح و تبدیل فیلم به انجام این کار.
ارسال شده توسط lon_star در 9:26 PM در فوریه 18

من دیده ام بسیاری از خوانش است که فیلم به عنوان یک اخلاق داستان: غنی مردم بد هستند و اگر شما یک مارکسیست سپس قدیم باید متحد با زن و شوهر در زیر زمین را به پارک. اما شخصا من به عنوان خوانده شده آن را به عنوان بیشتر از یک تصویر از روح و روان افراد مشغول به کار به عنوان نمایندگی های قدیم – دوسوگرا اما مشتاق به زندگی ثروتمند پارک خالی از سکنه ترس از تبدیل شدن وحشت زده از جان گذشته پناهگاه زن و شوهر است. شما می توانید بیشتر و می گویند آن را در مورد کره جنوبی که می خواهد به ارائه خود را به عنوان براق و مدرن است اما خالی از سکنه کره ای جنگ و هزینه های آن معجزه اقتصادی, اما من یک احساس است که بونگ خواهد متنفرم که خواندن نیست چرا که هر قطعه از هنر به عنوان یک استعاره برای کشور خود dammit. اما منظور من مرگ نویسنده،: حتی اگر خوانش من یا neocolonial خوانش در این مقاله شد و ناخواسته خود را هنر نمی تواند کمک کند اما منعکس کننده محیط زیست خود را.

(من پیدا کردن مقاله محور از ما و با ما-تراز وسط قرار دارد به عنوان علت همه مشکلات در انگلستان به طرز مشکوکی پت و… وجود دارد تمایل برای lefty مفسران سعی کنید به حافظه همه چیز را به خود همانند روایت است. مانند پایان دادن به تحریم های جدید آمریکا علیه کره شمالی احتمالا حل مشکلات خانواده در انگل. من به احتمال زیاد باید این دیدگاه از آنجا که من به دنبال Lefty توییتر گفتمان جنگ در هنگ کنگ راه بیش از حد نزدیک برای خود من خوب است. اما من پرت شدن.)
ارسال شده توسط پست هوایی در 9:34 PM در فوریه 18

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im