محتوای مقاله ادامه یافت

مسابقه روز سه شنبه بین رد ساکس و مارلینز یک بازگشت عجیب و غریب از ثروت است. رد ساکس که به تازگی تا سال ۲۰۱۸ برنده یک سری جهانی شد و هنوز مدیریت ۸۴ برد را در سال گذشته بر دست داشت، هم اکنون بدترین رکورد را در لیگ آمریکا در ۱۷-۳۱ دارد.

در همین حال مارلین ها – که از سال ۲۰۰۳ بازی های حذفی را انجام داده اند – فصل گذشته را با بدترین رکورد در لیگ ملی در ۵۷-۱۰۵ به پایان رساند. با این حال ، مارلینز در حال حاضر در سه بازی برنده رگه و محکم در موقعیت حذفی در 24-21 رسوخ ، خوب برای مقام دوم در NL شرق.

میامی تا به خوبی بازی در خانه در این فصل — فقط 7-11 رکورد — اما مارلینز فقط برنده پنج از هفت بازی از فیلادلفیا فیلیس بازدید. این طولانی ترین سریال تاریخ مارلینز بود و به میامی اجازه می داد تا فیلیس را در ایستاده ها بگذرد.

روز سه شنبه، مارلین ها به سال ۲۰۱۹ آل استار راست دست سندی آلکانتارا (۲-۱، ۳٫۹۷ ERA) روی خواهند آورد که از زمان بازگشت از لیست COVID-19 دست به گریبان بوده است و اجازه می دهد ۱۵ اجرا (۹ اجرا به دست آمده) در ۱۶ نوبت انجام شود.

آلکانتارا پرتاب کننده سخت است که آسیب های زیادی با سینکر خود را انجام می دهد، نگه داشتن ضارب به .189 گردان به طور متوسط در آن زمین است.

در بخش هایی از سه سال با مارلین ها، آلکانتارا، ۲۵ ساله، ۱۰-۱۸ با ۳٫۸۳ ERA است. او هرگز با بوستون روبرو نشده است، اما او 5-10 با 4.22 ERA در 20 حرفه ای شروع می شود در مارلینز پارک، از جمله دو بازی کامل / shutouts.

آلکانتارا چهره هایی برای رویای برخی باتری های با استعداد از جمله فیلدر سریع سنتر جکی برادلی جونیور دارد که در ۲۲ بازی از ۲۶ بازی گذشته اش ضربه خورده است.

با این حال ، رد ساکس DH J.D. مارتینز — بومی میامی و سه بار تمام ستاره که رهبری لیگ آمریکا در RBIs در سال 2018 — در رکود عظیم است. او گردان .205 — 99 امتیاز پایین تر از میانگین سال گذشته — و 1-for-25 در شش بازی گذشته است.

در همین حال میامی با توقف کوتاه میگل روخاس رهبری می شود که در ۲۷ بازی در حال گرداندن.۳۷۰ است.

روخاس پس از شکست دادن فیلیس گفت: «این سریال بزرگی برای ما بود.» “اما ما بايد ادامه بديم”

–رسانه سطح زمینه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im