سرخ ها تازه کار آنتون در برابر سرخ پوستان شروع

محتوا ي مقاله ادامه داشت

قرمزها سه بازی پایان خط برنده خود را مشاهده می کنند. از آغاز فصل ۲۰۱۵، سینسیناتی ۷-۱۹ برابر سرخ پوستان است.

قرمزها بعد از بازی سه شنبه اعلام کردند که شروع کار شان در روز چهارشنبه آنتون خواهد بود، کسی که دومین حضورش را در رشته های بزرگ و اولین شروع ش انجام خواهد داد.

انتظار ميرفت لوئيس کاستيلو شروع کنه اما اون پنجشنبه در کليولند خواهد رفت ترور باور، که ابراز تمایل خود را به زمین در سه روز استراحت، در عوض خواهد شد در چهار روز استراحت باقی می ماند زمانی که او زمین جمعه در میلواکی.

آنتون اولین بازی خود را در لیگ اصلی در تاریخ 27 ژوئیه در برابر شیکاگو Cubs انجام داد. او نرفت 4 1/3 نوبت و داد تا فقط یک اجرا و یک ضربه، یک خانه اجرا شده توسط آنتونی Rizzo.

تگزاس بومی سرخ ها دور پنجم انتخاب پیش نویس در سال 2014 ، و او متوقف شد در سه گانه – A لوییلوییز و دو – A Chattanooga فصل گذشته ، رفتن 11-12 با 4.00 عصر در 27 بازی ، همه به جز یکی از آنها به عنوان یک شروع کننده.

با وجود اولین بازی در امداد، زمانی که او 69 زمین، آنتون گفت که او آماده است برای شروع.

به گزارش سینسیناتی انکیور، او گفت: «این دامنه من است. اين چيزيه که من عادت دارم این کاری است که من در شش سال گذشته از حرفه حرفه ای ام انجام داده ام.

او افزود که وقتی او متوجه شد که او شروع به دریافت، “من تقریبا بیشتر تسکین یافت. من هر کاری برای این تیم انجام میدم، هر نقشی که بهم نیاز دارن، اما خیلی هیجان زده ام که شروع کنم.”

این یک باز نسبتا ناهماهنگ برای کلاوینجر (0-1، 4.91 دوران) بوده است. در اولین شروع سال 2020 در برابر کانزاس سیتی، دو بار در هفت نوبت اجرا شد، و سپس برای چهار بار در حالی که اجازه می دهد شش بازدید و راه رفتن پنج بار بیش از چهار نوبت از 4-1 باازدست دادن در مینه سوتا در روز جمعه برچسب گذاری شد. کلاوينگر چهار تا خونه رو تو سال 2020 انجام داده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im