قرمز, ببر آوردن گاز به بازکن در دیترویت


محتوای مقاله در ادامه

پس از از دست دادن دو سه تا ببر قرمز از دست داد و دو بار به توله قبل از پاسخ با 12-7 برنده چهار شنبه.

سابق ببر نیک Castellanos و Eugenio سوارز بازی بزرگ نقش ها در خط کوس پیروزی. Castellanos آمار یک گرند اسلم در حالی که سوارز عرضه دو RBIs و دو اجرا می شود به ثمر رساند.

سوارز دو بازدید در 21 در خفاش اما درباره پایه شش بار در این سری در برابر شیکاگو است.

“این چیزی است که من سعی می کنم. من نمی سعی کنید به نوسان در بد زمین” سوارز گفت: به سینسیناتی سوال. “من نوسان است راست, در حال حاضر, و من می خواهم گفت بشکه است بر روی توپ. اما ذهن من می بینم توپ بسیار خوب است. من توپ خیلی خوب است. من نمی خواهم به نوسان در بد بشه. من راه می رود. کمک می کند که تیم من است.”

Turnbull داد تا یک اجرا در سه بازدید و زده از هشت در پنج نوبت در روز یکشنبه ، Right-hander تا به حال برخی از دستور — مسائل او راه می رفت چهار — اما buckled با دوندگان در پایه.

“من فکر می کنم او در حال رشد به عنوان یک پارچ,” مدیر Ron Gardenhire گفت. “او می داند که او چیزهای بزرگ. من نمی دانم که چگونه به آن می گویند اما همه ما می دانیم که او یک کمی آجیل و شما باید به عنوان یک بازیکن بیس بال. زمانی که او وجود دارد و او دمدمی و تمام کسانی که چیزهای خوب است. اما آن را سرگرم کننده به تماشای او را با این مسائل است که او کرده است. در حال حاضر او تا بدانند چگونه به استفاده از مسائل خود را.”

ببر در میان نه بازی homestand. آنها تقسیم چهار بازی از سری بازی های با, Kansas City Royals گذشته چهار شب از جمله 5-3 از دست دادن پنج شنبه.

یک توسعه مثبت بود و قدرت نمایش توسط veteran تعیین شده hitter وظیفه میگل Cabrera. او slugged دو انفرادی homers پنج شنبه افزایش فصل خود را در مجموع به سه توپ های بلند.

“او شده است هدف قرار دادن توپ در حق مردم و همه کسانی که همه چیز” Gardenhire گفت. “او مشغول به کار در آن است. او از ضربه کردن موبایل و کامپیوتر ماشین امروز. که او را به نگه داشتن دست خود را به عقب کمی.”

دوم baseman Jonathan Schoop نیز در قدرت و شراب خواری. او homered در سه بازی متوالی. Schoop آمار 23 homers در 121 بازی با مینه سوتا در فصل گذشته.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de