داور به یاد می آورد کنی اندرسون در زنگ مقابل Michigan State

جان Clougherty بازنشسته از کالج بسکتبال officiating به عنوان یکی از قابل اعتماد ترین داوران در بازی. ظرفیت خود را برای تماس های نسبتا و با دقت در نتیجه خود را در انتخاب شدن به تماس 12 Final چهار دست و پا.

آن را با این رکورد از انجام خدمت است که متعلق به او از دست رفته یک تماس در یکی از به یاد ماندنی تر برنده در Georgia Tech بسکتبال تاریخچه – Kenny اندرسون شات در زنگ که مجبور به اضافه کاری در فناوری 1990 NCAA tournament برنده بیش ایالت میشیگان است.

در مصاحبه با AJC در اولین نظر در مورد بازی Clougherty گفت: از اسپارتها که “آنها به پایان کوتاه از چوب آن شب.”

آن یاد لحظه ای از فناوری چهار نهایی اجرا شود. با کت پایین 75-73 در جنوب شرقی منطقه ای نیمه نهایی بازی در لوئیزیانا Superdome اندرسون از یک شوت زیبا نزدیک به 3 نقطه قوس به عنوان زمان منقضی شده است. در اصل حکومت یک 3-نقطه سبد, آن را به دو نقطه هدف زمینه که در بازی به وقت اضافه, که در آن کت رییس منطقه شماره 1 دانه 81-80 در مارس 23, 1990.

حتی بدون Clougherty تایید نزدیک بازرسی از تصویری منطقی می تواند منجر به این نتیجه رسیدند که اندرسون نیست انتشار شات در زمان. این نتیجه گیری از بسیاری از رسانه ها در پوشش این بازی به عنوان مثال.

اما ظاهرا NCAA هرگز به مقام قضاوت. سی سال بعد Clougherty به اشتراک گذاشته شده خود را به یاد بیاورید از این بازی را پایان و پس از آن یک تماس او را از NCAA هماهنگ کننده مقامات هنک نیکولز.

با پنج ثانیه برای بازی در مقررات ایالتی میشیگان به رهبری 75-73 و اسپارتها’ استیو اسمیت در خط پرتاب آزاد برای یکی و یکی است. اسمیت از دست رفته اولین ترک درب باز برای تکنولوژی.

اندرسون شتافت upcourt با توپ و Clougherty به دنبال عمل به عنوان دنباله رسمی. سپس اندرسون اجازه رفتن ضربه را از جناح چپ به عنوان زمان منقضی شده است. Clougherty در نظر گرفته شد که در آن 3-اشاره گر و که آن را تا به حال منتشر شده است در زمان به کت 76-75 برنده تنظیم کردن در دادگاه جشن.

Clougherty به یاد می آورد نه شنیدن زنگ و Superdome آکوستیک شناخته شده بودند برای ضعیف بودن.

اما به عنوان Clougherty به یاد می آورد همکار رسمی چارلز محدوده با عجله به او بگویید – با دقت – که اندرسون پا شد در خط رندر آن دو نقطه با هدف زمینه برای قرار دادن بازی به وقت اضافه.

“و من می گویم ‘چارلی شما مطمئن هستید؟’ “Cloughery به یاد می آورد. “او می گوید:” من کاملا مطمئن شوید.’ در حال حاضر ما ندارد (replay) نقد و بررسی در این نقطه در زمان. و او می گوید: “من کاملا مطمئن شوید.’ “

3-اشاره گر را به یک 2-نقطه هدف زمینه, معنی بازی که قرار بود به اضافه کاری. دو تا از Cremins’ دستیاران شرمن دیلرد و جیمی حبرون بود که برگرفته از اتاق قفل است. یک AJC مقاله گزارش شده است که ایالت میشیگان مربی Jud Heathcote خواسته برای یک ویدیو پخش برای تعیین اگر توپ شد اما گفته شد که قوانین اجازه نمی دهد آن را.

در دوره های اضافی این کت غالب در دنیس اسکات بازی برنده سبد با هشت ثانیه باقی مانده است. Clougherty گفت که پس از این بازی او یک تماس از نیکولز.

“او می گوید: ” ما باید یک موضوع’ ” Clougherty گفت. “من می گویند شما در حال رفتن به خود را به من بگویید پا بود پشت خط.’ او گفت: “اوه ، پای خود را بر روی خط.’ او می گوید: ‘پخش را نشان می دهد که او هنوز هم توپ زمانی که همه چیز به صفر است.’ من می گویند, ” اوه, آره, ما یک مشکل است.’ من گفت: “ما قطعا انجام یک مشکل است.’ “

>> اطلاعات بیشتر در فناوری 1990 تیم

استفاده از ویدئو تکرار برای کمک به در زنگ فروشان نمی خواهد تبدیل به بخشی از NCAA rulebook تا سال 2000. ایالت میشیگان بزرگ ده قهرمان بود و در واقع بدست پایان کوتاه از چوب.

به آن نقطه Clougherty کار کرده بود متوالی نهایی چهار 1985-89 و بعدها کار یکی دیگر از هفت تکالیف به دست آورده و بر اساس شایستگی. اما او نمی تواند در سال 1990 و Clougherty نیست مشکل دارند بدانند چرا.

“آنها به هر حال حق به نگه داشتن من از نهایی, چهار,” Clougherty گفت. “NCAA دوست ندارد جنجال و من به آنها به اندازه کافی بحث به آن را آسان برای آنها را.”

در دفاع از Clougherty و خدمه آن سختی بود تماس بگیرید. این Superdome آکوستیک ظاهرا نیست بسیار کمک کند. مقامات همچنین تا به حال به نقطه ای که در آن Anderson گرفت و به ضرب گلوله در حالی که ردیابی ساعت. آنها همچنین نمی خواهید یکی دیگر از کمک های که داوران در حال حاضر لذت بردن از چراغ قرمز در backboard که فعال هنگامی که زمان منقضی می شود. و به عنوان ضرب المثل می رود یک تماس نمی گیرید یک بازی است. اسمیت تا به حال یک فرصت برای قرار دادن Spartans بازی-عقد چهار امتیاز اما از دست رفته از یک و یک. بیشتر ایالت میشیگان به حال یک شانس برای پیروزی در وقت اضافه و در واقع منجر 79-78 در یک جفت از پرتاب آزاد با 23 ثانیه های باقی مانده قبل از اسکات بازی-برنده در خط.

صرف نظر از آن اشتباه بود و Clougherty تواضع نمی کند از پنهان کردن آن.

“شما انجام بهترین شما می توانید و شما امیدوارم که کار می کند اما گاهی اوقات وجود دارد بوده است, اشتباهات,” او گفت:.

هر March Madness شرکت کننده می داند لازم است به هر دو دارای یک تیم بزرگ و به برخی از شانس برای زنده ماندن باریک براکت. سی سال پیش در راه خود را به اول آن-تا کنون چهار نهایی اسکله, تکنولوژی, تا به حال هر دو.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im