بازتاب NFL کارفرمایان: دو thumbs up برای کار از خانه پیش نویس

آیا نما با فرزندان و یا نوازش پوچ تصمیم سازان ساخته شده خود را راحت در قلمرو ناآشنا در طول سال 2020 پیش نویس NFL.

بستری workaholics که به طور معمول صرف بیشتر از 60 ساعت در یک اتاق نشسته اند در تیم ستاد در طول پیش نویس مربیان و به طور کلی مدیران مجبور شدند به یک محیط مجازی با توجه به کروناویروس همه گیر برای همه 255 تراکم بیش از سه روز از پیش نویس NFL.

و پس از هل دادن با دو دست در فکر اولیه از بودن در خانه و شکستن regimented روال تقریبا هر کس در ارتباط با این رویداد به آن ایستاده اند و نمرات بالا برای تصویب.

“من فکر کردم آن را بزرگ رفت” Broncos رئیس جمهور از فوتبال عملیات جان Elway گفت. “واقعا وجود دارد به سختی هر گونه مسائل در همه. من مطمئن هستم که وجود دارد تیم های دیگر که تا به حال برخی از مسائل در اینجا وجود دارد و به غیر از روز اول با (سر مربی) ویک (Fangio) در اینترنت, بیرون رفتن, ما واقعا نمی هر گونه مسائل در همه. من به این می گویند … من فکر می کنم اعتبار می رود به کمیسر (Roger) Goodell و این واقعیت است که او مقدار زیادی از گرما به دلیل وجود دارد بسیاری از مردم که می خواستم به آن را فشار به عقب نمی خواهم به انجام این کار نمی خواهید به آن تلاش نمی خواهید به ماندن در خانه و انجام آن می خواستم همه برای رسیدن به اتاق جنگ خود و او تحت فشار قرار دادند و هر کس در خارج از منطقه راحتی خود را و من فکر می کنم آن آمد ، من فکر می کنم کمیسر Goodell می شود که همه اعتبار خود را برای برگزاری زمین و انجام کار درست. او تا به حال احساس می کنید و می دانستم که آن چیزی که حق پس او سزاوار مقدار زیادی از اعتبار.”

قبل از پیش نویس فرایند های مختلف در تقریبا در هر راه ممکن است از اواسط ماه مارس فقط به عنوان طرفدار روز تمرینات تنظیم شد لگد به دنده بالا و چشم انداز بودند با توجه به دیدار تیم تاسیسات به صورت چهره به چهره مصاحبه. زیرا دولت ملی و اجتماعی فاصله محدودیت, NFL, بازنویسی کتاب در قبل از پیش نویس قوانین — کاملا به معنای واقعی کلمه — وادار کردن بازیکن مصاحبه را به طور کامل به صورت الکترونیکی قبل از بسته شدن تیم و امکانات برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

میهن پرستان سر مربی لایحه Belichick که سگ نایک تبدیل به یک الگوی رفتاری شایسته از سه روز پخش گفت: نداشتن وقت یا فرصت برای دریافت از نزدیک و شخصی با بازیکنان بزرگترین چالش است. اما حتی مؤمن سنتی یاد گرفتم که عشق آزادی او در نانتاکت پد.

“این باعث می شود که کمی از یک علامت سوال در مورد برخی از آنها تست اعداد و غیره” Belichick گفت شنبه. “اما منظور من, نگاه, هر تیم است که در برخورد با همان وضعیت است. آن است که آنچه در آن است. آره (Belichick دوست دختر) لیندا یک کار بزرگ انجام داد با نایک. همانطور که می بینید او بسیار با شخصیت و دوستانه می شود مقدار زیادی از توجه.”

پرستاران مربی شان Payton معامله بیشتر از سومین روز پیش نویس مسافت دور و مانند Belichick آموزش دیده تحت لایحه Parcells. برای کسانی که نمی یاد او نبود دقیقا گرم و فازی-اجازه-به-مو-پایین تایپ کنید. اما Payton گفت: او فکر کرد که پیش نویس رفت و “بزرگ” و تایید فرمت.

و سابق Belichick دانش آموز باب Quinn, مدیر کل Detroit Lions حال برخی از مهمترین افکار تند و تلخ در سال 2020 پیش نویس پروتکل. کوین بود که پیوسته در خانه با پسر و دختر خود را عبور نام کردن تیم پیش نویس هیئت مدیره گفت: آخر هفته یک یادآوری برای او به کار “دقیق تر سخت تر نیست.” کوین گفت: او را به در نظر گرفتن فرصت برای انجام یک روز در هفته که در آن کارکنان می تواند کار عملا به صرف زمان بیشتری را دور از دفتر و با خانواده های خود.

سال اول Redskins مربی ران ریورا نیز احساس دوستدار خانواده پیش نویس یک ضربه بود.

“این نوع شسته و رفته داشتن خانواده در اطراف داشتن همسر من, درگیر, ما دو سگ و سپس ما دختر کورتنی که در واقع انجام می دهند رسانه های اجتماعی ما مسائل را برای تیم بنابراین ما قادر به کمی پشت صحنه مسائل به طرفداران ما که من فکر کردم یک نوع منحصر به فرد از چیزی به عنوان” ریورا گفت.

Dallas Cowboys صاحب جری جونز صرف پیش نویس روی براوو Eugenia های ترجمه شده — ارزش یک گزارش 250 میلیون دلار — است که پس از نام همسر او. 360-پا قایق بادبانی چهار عرشه مخصوص ماشینها ممنوع و شامل سالن بدنسازی, اتاق ماساژ و سونا.

“این وضعیت ممکن است خارج کردن بهترین در من” جونز cracked پس از تهیه پیش نویس کامل شد.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>