ثبت نام در حال حاضر برای سال 2020 AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه

ثبت نام برای بزرگترین 10K به طور رسمی باز است.

“مرتبط با: رای در حال حاضر برای سال 2020 AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه طراحی تی شرت

وجود وب سایت های مختلف ثبت نام می توانید بسته به اینکه آیا یا نه آنها در حال اعضای آتلانتا آهنگ باشگاه مسابقه را برگزار. اعضای خانواده باید از اینجا ثبت نام کنید. افراد غیر عضو باید ثبت نام اینجا را.

به 6.2 مایل مسابقه رخ می دهد سالانه در چهارم جولای و را 60,000 روروک مخصوص بچه ها از طریق Buckhead و Midtown و در ناحیهای در شمال غربی پارک.

پتانسیل دونده سنین 10 و بالاتر می توانید انتخاب کردن برای ثبت نام به صورت جداگانه و یا به عنوان یک تیم. اگر شما تصمیم به ورود به مسابقه به عنوان یک تیم — تا 10 نفر می توانند در یک گروه — هر عضو تیم باید ثبت نام کنید در طول 16 روز قرعه کشی پنجره. پس از ثبت نام به پایان می رسد هیچ کس دیگری قادر خواهد بود به ثبت نام و یا پیوستن به یک تیم با توجه به آتلانتا آهنگ باشگاه.

در حال حاضر با توجه به نگرانی از گسترش COVID-19 آتلانتا آهنگ باشگاه اعلام کرد AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه خواهد شد در حال حاضر همچنان به عنوان برنامه ریزی شده.

“ما امیدواریم و انتظار داریم به جشن می گیرند در حال اجرا و پیاده روی در روز استقلال به عنوان آتلانتا همیشه می کند” گفت: غنی Kenah آتلانتا آهنگ باشگاه, مدیر اجرایی, و نژاد مدیر AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه. “این باشگاه دریافت کرده است هیچ اطلاعاتی از مقامات بهداشت نشان می دهد که Peachtree است در خطر نمی افتد, در 4th جولای. اما به عنوان آتلانتا و بقیه کشور می پردازد Covid-19 آتلانتا آهنگ باشگاه را درک وضعیت بی سابقه ای رو به رویدادهای عمومی است.”

هیچ خط مشی بازپرداخت در محل اما مسیر باشگاه گفت: آن را نمی خواهد حفظ Peachtree هزینه های ورود بدون ارائه کنندگان و در نظر گرفتن گزینه اگر در این مسابقه به خراشیده شود.

“آتلانتا آهنگ باشگاه است و همواره بوده است, یک سازمان است که با تمرکز بر بهداشت و سلامتی” Kenah گفت. “همانطور که ما برنامه ریزی برای 51 در حال اجرا از Peachtree که تمرکز تغییر نخواهد کرد.”بیانیه ای در COVID-19 از آتلانتا آهنگ باشگاه را می توان در اینجا یافت نشد.

در اینجا نحوه شرکت در سال 2020 AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه:

برای آتلانتا پیگیری اعضای باشگاه…

  1. علاقه مند به شرکت کنندگان که دارای عضویت فعال به عنوان Feb. 1 تضمین شده ورود.
  2. برای ورود به این لینک مراجعه کنید.
  3. آتلانتا پیگیری اعضای باشگاه می تواند تایید ثبت نام خود را با رفتن به لینک تایید ثبت نام در atlantatrackclub.org/peachtree.

برای غیر اعضای آتلانتا آهنگ باشگاه…

  1. وارد قرعه کشی در این لینک.
  2. پس از ثبت نام کسانی که ثبت نام خواهد شد به طور تصادفی انتخاب شده و پس از قرعه کشی بسته سهشنبه, مارس 31.
  3. نگاه کردن به یک ایمیل توسط جمعه, آوریل 3 اطلاع رسانی به شما اگر شما به طور تصادفی انتخاب شده در قرعه کشی شرکت کنند.

تاریخ و یا زمان ثبت نام خواهد شد که هیچ تاثیری بر چه پتانسیل دونده خواهد بود انتخاب شده برای این مسابقه است. هر کسی که ثبت نام برای قرعه کشی — آیا یک گروه و یا فردی را مساوی شانس انتخاب شدن برای AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه.

با این حال ثبت نام می توانید قرعه کشی در مجموع با ثبت نام برای یک کیلومتر خیریه کودکان و نوجوانان مسابقه شماره. انجام می دهد شرکت کنندگان به صورت خودکار ورود به AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه.

شرکت کنندگان می توانید ببینید atlantatrackclub.org و AJC.com/peachtree مارس 2 برای مشاهده نتایج جستجو فرایند انتخاب.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im