ثبت نام برای سال 2020 AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه باز خواهد شد در 15 مارس

قرعه کشی و عضو ثبت نام برای سال 2020 AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه باز خواهد شد آوریل 15.

شرکت کنندگان می توانند ثبت نام در AJC.com/peachtree از طریق 31 مارس است.

“مرتبط با: رای در حال حاضر برای سال 2020 AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه طراحی تی شرت

موضوع 51 مسابقه “حرکت رو به جلو با آتلانتا” و دونده و واکر به زودی قادر خواهد بود به حرکت به جلو با پیوستن به این رویداد در روزهای آینده. کسانی که خواهد شد به طور تصادفی انتخاب شده و پس از قرعه کشی بسته مارس 31. همه کسانی که وارد می توانید انتظار یک ایمیل آوریل 3 گفت که آیا یا نه آنها انتخاب شده برای این رویداد.

آتلانتا پیگیری اعضای باشگاه تضمین ورود به بزرگترین 10K تا زمانی که عضویت خود را فعال بود توسط Feb. 1.

در حال حاضر با توجه به نگرانی از گسترش COVID-19 آتلانتا آهنگ باشگاه اعلام کرد AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه خواهد شد در حال حاضر همچنان به عنوان برنامه ریزی شده. دانستن عدم اطمینان از وضعیت این باشگاه خواهد شد که قصد دارد در جای خود باید این مسابقه را قادر برگزار می شود در تاریخ 4 ژوئیه سال 2020 است. اگرچه هیچ خط مشی بازپرداخت برای تمام رویدادها و برنامه های آتلانتا آهنگ باشگاه را تضمین کند یک هتل هفت افراز تجربه برای هر ثبت.

“این وضعیت در حال تغییر است با ساعت و ایمنی آتلانتا آهنگ باشگاه اولویت” گفت: غنی Kenah آتلانتا آهنگ باشگاه, مدیر اجرایی, و نژاد مدیر AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه. “ما انتظار داریم به جشن می گیرند در حال اجرا و پیاده روی در روز استقلال. اما آتلانتا آهنگ باشگاه متعهد است برای ارج نهادن به این سنت دیرینه از Peachtree در راه های جدید در صورت لزوم.”

بیانیه ای در COVID-19 از آتلانتا آهنگ باشگاه را می توان در اینجا یافت نشد.

شرکت کنندگان می توانید بر روی بیش از به atlantatrackclub.org و AJC.com/peachtree مارس 2 برای مشاهده نتایج جستجو فرایند انتخاب.

نیز وجود دارد گزینه به جست و خیز در قرعه کشی و دریافت اتوماتیک ورود به مسابقه. برای انجام این کار ثبت نام برای یک کیلومتر خیریه کودکان و نوجوانان مسابقه شماره در اینجا.

بازدید atlantatrackclub.org برای جزئیات بیشتر.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im