امداد برنامه وام ورشکسته گرجستان صاحبان کسب و کار کوچک

حدود 60 اتوبوس نشستن idled در سامسون تورهای در Hapeville چرا که مدارس بسته نظامی متوقف فرد در استخدام و تعطیلات لغو شده است. بسیاری از سامسون 72 کارگران بیکار ،

این شرکت به دست آمده 1.1 میلیون دلار در وام از طریق فدرال coronavirus برنامه های امداد برای کسب و کارهای کوچک. هنوز هم آمدند چهره یک معضل است. آن را احتمالا نمی خواهد اجرای آن اتوبوس دوباره تا اوت اما وام پول باید صرف حقوق و دستمزد در عرض هشت هفته برای بدهی بخشیده می شود.

“من لازم نیست که کار را برای بسیاری از آنها را به انجام” گفت: جان Sambdman سامسون مدیر عامل شرکت. “من فقط نمی تواند پرداخت هزینه برای کار مشغول است.”

Sambdman یکی از هزاران نفر از صاحبان کسب و کار کوچک است که به صورت مشکل با $349 میلیارد نجات برنامه وام بخشی از 2.2 تریلیون دلار مراقبت قانون فدرال محرک طرح تصویب شده در اواخر ماه مارس توسط کنگره و امضا شده توسط رئیس جمهور.

برخی نمی تواند ارائه برنامه های کاربردی به دلیل مشکلات فنی با اداره کسب و کار کوچک وب سایت. برخی از اعمال اند اما هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده است در حالی که هنوز هم دیگران تایید شده اند اما لازم نیست که پول خود را است. برخی در حال تلاش برای تطابق با شرایط به وام ببخشند.

زمان و پول هستند ، بودجه برای این برنامه ممکن است اجرا توسط پنج شنبه با توجه به بلومبرگ. کنگره و کاخ سفید در حال بحث در مورد یک 250 میلیارد دلار گسترش, اما هیچ چیز تایید شده است.

ضمن اینکه 11 درصد از صاحبان کسب و کار کوچک به تازگی در نظر سنجی توسط ایالات متحده در اتاق بازرگانی گفت: آنها کمتر از یک ماه از بسته شدن برای همیشه.

حدود 30,000 وام اضطراری برای کوچک گرجستان کسب و کار تصویب شده که از اوایل روز شنبه. که نمایندگی حدود 10 درصد از گرجستان بر اساس کسب و کار واجد شرایط برای تسکین وام بر اساس SBA ارقام و تخمین زده می شود تعداد واجد شرایط کسب و کار است. آژانس تا به حال تایید $301 میلیارد در سراسر کشور از جمله $6.7 میلیارد دلار به گرجستان کسب و کار.

$349 میلیارد برنامه احتمالا نمی خواهد پاسخگویی به نیازهای فوری ترین گرجستان صاحبان کسب و کار کوچک گفت: داگ ویلیامز مدیر عامل شرکت اطلس سرمایه بانک در آتلانتا.

“این یک شروع خوب است اما بحث 250 میلیارد دلار اضافه می شود باید به سرعت,” او گفت:.

این COVID-19 pandemic مجبور است هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک به طور موقت و یا به طور قابل توجهی مقیاس عملیات. چند پول نقد به اندازه کافی به مقاومت در برابر یک هفته طولانی خاموش شدن است.

“ما بسیار نگران آن است که وجوه خشک خواهد شد تا قبل از کسب و کارهای کوچک هستند و حتی قادر به حرکت از طریق این فرایند در زمان” گفت: Nathan هامفری, دولت, رئیس فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

جفری Bullis یک ماریتا مبتنی بر اجرایی با مدیر فروش که به فروش می رساند تست حساسیت کیت گفت که او تا به حال مشکل به سادگی با ارسال یک درخواست.

Bullis بلافاصله اعمال می شود برای $10,000 اعطای طریق جداگانه فدرال امداد برنامه زمانی که آن را در دسترس قرار گرفت. از شنبه بعد از ظهر او هنوز هم تا به حال با دریافت این پول و آن را هنوز هم معلوم نیست اگر او می خواهم تایید شده است. اصلی است که تولید درآمد پزشکان به دلیل بسته اند و دفاتر که در آن تمام فروش خود را گرفت.

“من فکر کردم من تا به حال چیزی در حساب ما در حال حاضر توسط” Bullis گفت. “کسب و کار ما این است که در برزخ است. ما اساسا تعطیل اصلی.”

برخی از کارآفرینان ممکن است هرگز کسب و کار خود را آغاز کرده است. Ashanti Jaha یک پرستار ثبت شده در Lithonia, صرف $12,600 برای لوازم برای لباس کار برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. اما برنامه فدرال تصریح می کند که متقاضی مبلغ وام بر اساس گذشته فروش. پس Jaha شرکت راه اندازی نشده و در عین حال او ندارد تاریخی آمار فروش.

در ضمن این شرکت در چین و سنگاپور که در آن او خریداری لوازم بسته اند با توجه به کروناویروس عود و نمی بازپرداخت پول خود را.

“من در خارج از $12,600 و هیچ scrubs برای نشان دادن برای آن” Jaha گفت.

SBA است نام تمام گرجستان بر اساس شرکت هایی که تایید شده اند. فرد کسب و کار شرکت ها می توانند افشای این اطلاعات اگر آنها را انتخاب کنید.

در چهارشنبه Sambdman گفت: او هنوز در تلاش برای کشف کردن چه باید بکنید با وام خود را. او $150,000 پرداخت نشده فروشنده برای چیزهایی مانند قطعات خودرو و اتوبوس تمیز کردن خدمات. او می تواند پرداخت صورتحساب آن, اما پس از آن خود را 1.1 میلیون دلار وام نخواهد بود ببخشند.

Sambdman ممکن است استفاده از این پول برای پرداخت بدهی های گران تر از امداد وام تنها به اتهام 1% بهره. اما او و برادرش تام, که همچنین یک مدیر اجرایی در سامسون در حال حاضر پرداخت هزینه های شرکت شخصی خود را در کارت های اعتباری. او به احتمال زیاد گیر با مقدار زیادی از بدهی زمانی که اقتصاد بازگشایی.

بدهی ممکن است یک مشکل در کوتاه مدت به جز او ندارد و انتظار اتوبوس منشور صنعت به طور کامل بهبود می یابند برای بسیاری از سال.

“من ممکن است خوش شانس برای دریافت 50 ٪ از کسب و کار است که من تا به حال” قبل از coronavirus shutdown, او گفت:.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im