به خاطر سپردن لایحه Rieflin

چند نوازنده و فوق العاده همکار لایحه Rieflin گذشت این هفته خیلی زود در سن 59. Rieflin بهترین و شناخته شده برای کار خود را به عنوان یک درامر داشتن سفر و/یا ضبط شده با وزارت Nine Inch Nails, R. E. M., منهای پنج رابین هیچکاک و زهره 3, KMFDM خوک شورش خروس بزرگ, قوها, King Crimson و تیلور سویفت.

Rieflin گذشت پس از مبارزه با سرطان به مدت هشت سال و یک سال پس از از دست دادن همسرش, استاد نقاش, Francesca Sundsten. بیلبورد به نقل از R. E. M. مایک میلز “لایحه Rieflin یک نجیب زاده بود و یک مرد مهربان اما او می تواند ضرب و شتم گه از مجموعه ای از درام. موسیقی polymath عمیقا هوشمند و بسیار خنده دار است. من از دست های خود را در تاریکی و خنده” و رابین هیچکاک “بزرگ لایحه Rieflin اتحادش را تغییر اتاق های هتل برای آخرین بار – پس از یک نبرد طولانی با سرطان او بیرون کشیده و امروز ما را ترک. نابغه موسیقی و تلخ کمال بیل graced من با ضربت زنی هارمونی و لیزر تیز بینش بین سال های 2005 و 2013 است.”

بیشتر مراسم تجلیل از Rieflin زندگی و حرفه ای جمع آوری شده در DGM زنده و Jambase کوتاه حرفه ای خلاصه و تصویری از Rieflin به عنوان بخشی از درام سه نفر برای King Crimson. همچنین نگاه کنید Rolling Stone‘s پوشش و فهرست گسترده ای از اعتبارات در Discogs.

Rieflin نیز ضبط یک آلبوم انفرادی تولد یک غول و تجربی با همکاری Robert Fripp و Trey بار پیامدهای فرشته رفتار.

شما می توانید به تماشای Rieflin در این کیت با R. E. M. on Letterman, پرداخت ادای احترام به جان بونهام, کلیپ از یک فیلم مستند در مورد کار با رابین هیچکاک و با وزارت بر “نفس” از در صورتی که شما احساس نمی مانند نشان دادن.

ارسال شده توسط jzb (13 کل نظرات) 3 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

من واقعا نیاز به انجام برخی از صفحه اول پست که نیست obits اما متوجه است که هیچ کس تا به حال ذکر شده Rieflin عبور نشده است.

واقعا غم انگیز برای یادگیری از خود عبور. آن را در من dawned چند سال پیش که من تا به حال دیده Rieflin زندگی می کنند حداقل دو بار بدون دانستن آن با وزارت و با Robyn هیچکاک.

او این نوع از همکار که واقعا مرا تحت تاثیر قرار, قادر به مخلوط را به مقدار زیادی از سبک های مختلف در حالی که همچنین به وضوح کار بسیار خوبی با دیگران است. من شک Rieflin شده اند به بسیاری از همکاری و سفر با بسیاری از گروه ها به حال او شده است واقعا انسان شایسته برای کار با.

با تشکر برای نگه داشتن ضرب و شتم تا زمانی که شما انجام داد ،

.
ارسال شده توسط jzb در 8:37 AM در مارس 29 [3 علاقه]

.

او را دیدم با وزارت در ونکوور در 90; واقعا تنگ ضربت زنی و شما می توانید بگویید که او را دوست داشت آنچه که او انجام داد. دوست داشت خود را به عقب و جلو با دو drumkits در آهنگ دیگری از “در مورد…” – بنابراین چه چیزی است.
ارسال شده توسط هاردکور, Poser در 8:43 AM در مارس 29 [1 علاقه]

…وزارت Nine Inch Nails, R. E. M., منهای پنج رابین هیچکاک و زهره 3, KMFDM خوک شورش خروس بزرگ, قوها, King Crimson و تیلور سویفت.

وجود دارد این تصویر در حال حاضر در پشت سر من از تیلور سویفت انفجار زمین از تجاوز به عنف و عسلو فریاد “من عاشق این motherfuggin’ درامر!” این باعث می شود من لبخند.

.
ارسال شده توسط Thorzdad در 9:01 AM در مارس 29 [9 علاقه]

بیل اولین کسی بود که من در اولین گیتار هنر و صنعت دوره در سال 2002. ما صبحانه را در همان جدول و روشن بود – من تحریک شده از خارج از او است. او تصویر از مهربانی و سخاوت به من آموخت که چگونه به استفاده از یک مترونوم به درستی.
.
ارسال شده توسط j_curiouser در 9:05 AM در مارس 29 [3 علاقه]
طبل از من 20s. این بمکد.

🥁
ارسال شده توسط suetanvil در 9:08 AM در مارس 29

آه لعنت من تا به حال هیچ ایده فرانکی مرده بود و همچنین. لعنت به جهنم. فرانسیسکا Sundsten نقاشی.

فرانکی بازی باس در فنجان.
ارسال شده توسط Mei را از دست داده و صندل در 9:31 AM در مارس 29

من نمی گرفتن نام او در آن زمان اما مقدمه من به آقای Rieflin آمد از طریق خاموشی — یک مسیر خاص که تعداد زیادی از پخش در رادیو نمایش ،

شبح وار و مهربان بی نهایت باتلاقی

.
ارسال شده توسط فیلیپ-تصادفی در 9:35 AM در مارس 29 [2 علاقه]

.

(من او را چند بار در طول سال با سرطان!)
ارسال شده توسط djseafood در 9:35 AM در مارس 29 [1 علاقه]

.
ارسال شده توسط hijinx در 9:36 AM در مارس 29
.
ارسال شده توسط brundlefly در 11:32 AM در مارس 29
.
ارسال شده توسط رمز الگوی رفتاری در 12:00 بعد از ظهر در مارس 29
.
ارسال شده توسط chbrooks در 12:12 بعد از ظهر در مارس 29
.

ملاقات او یک زن و شوهر از بار پس از Robyn هیچکاک را نشان می دهد. دوست داشتنی آدم و باور نکردنی نوازنده.
ارسال شده توسط scruss در 1:18 PM در مارس 29 [1 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>