به یاد دیو Shotkoski: پارچ کشته و 25 سال پیش در بهار آموزش

یادداشت سردبیر: The Atlanta Journal-Constitution صرف خواهد شد در این سال به دنبال بازگشت در سالگرد 25 از سال 1995 در مسابقات جهانی قهرمان آتلانتا بریوز. در یک فصل-سری طولانی است که اجرا خواهد شد از طریق اکتبر ما ضبط تمام لحظات کلیدی و شنیدن از شرکت کنندگان به عنوان آنها به اشتراک گذاری خاطرات خود را. امروز قسط بر مرگ غم انگیز از جایگزینی بازیکن دیو Shotkoski در بهار آموزش – و خانواده اش زندگی بعد از 25 سال.

او هیچ یک از خاطرات خود از پدر او. به الکسیس Shotkoski پدرش است و لباس مخصوص مهمانی رسمی-چادری مرد لبخند بر لب در عکس از روز عروسی خود.

زمانی که الکسیس بود که تنها 8 ماه, دیو Shotkoski به قتل رسید در حالی که در تلاش برای تحقق رویای خود را. او در تلاش بود برای به دست آوردن یک نقطه در یک لیگ اصلی بیس بال تیم زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد. 30 سال پشت سر همسر و کودک دختر.

بیست و پنج سال بعد که نوزاد کوچک است که در حال حاضر رشد کرده که می گوید مرگ پدرش به شکل زندگی خود را. اما از آن او را مجبور به رشد سریع تر از سایر کودکان است.

“از آن باز می شود چشم خود را که زندگی بسیار شکننده است و هر چیزی را می توانید تغییر دهید در یک ثانیه” Alexis گفت. “این باعث می شود شما در نظر خود را انتخاب و چیزهایی که در آن شما منجر شود.”

با تشکر قهرمانانه هم تیمی دیو Shotkoski قاتل به سرعت دستگیر شده و بعد از آن گناه التماس کرد. اما حکم زندان خود کوتاه شد. Shotkoski بیوه Felicia و الکسیس در حال مصمم است که تغییرات مورد نیاز در این قانون سیستم به نگه داشتن خانواده های دیگر از تجربه همان درد است.

“این که چه طوری برای ما نا امید کننده برای دیدن” Alexis گفت. “بیست و پنج سال گذشت اما چه چیزی تغییر کرده است ؟ شده است وجود دارد هیچ تغییر ساخته شده است. شده است وجود دارد هیچ گام به جلو.”

تعقیب یک رویا

او می تواند به ماندن در خانه با همسر و بچه و ادامه کار. یا دیو Shotkoski می تواند یک بار امتحان کنید برای به دست آوردن یک نقطه در یک لیگ اصلی بیس بال تیم. اگر که کار نمی کند شاید او هنوز هم می تواند شغل دیگری در این بازی مانند یا سراغ مربیگری.

“او واقع بینانه در مورد رفتن” Felicia Shotkoski گفت: شوهرش. “اما چگونه بسیاری از بار چه کسی دوم فرصت برای به دست آوردن یک فرصت را به انجام چیزی است که شما عشق را به انجام?”

آن را یک فرصت مناسب دست پارچ تصویب نمی شود. بازیکنان اعتصاب به پایان رسید فصل سال 1994 در موعد مقرر قبلی اوت شد و هر کسی حدس می زنم که آن را به پایان. اگر کسانی که در حال حاضر در لیگ برتر فهرست اسامی نیست رفتن به صاحبان تیم را در پیدا کردن دیگران به این زمینه است.

و در ماه فوریه سال 1995 دیو Shotkoski چپ ایلینوی و رهبری به فلوریدا برای بهار آموزش با بریوز به عنوان یک اصطلاح جایگزینی بازیکن. این تصمیم آسانی بود به بیس بال یکی دیگر از شات. اما ترک خانواده خود پشت نمی شد.

مرتبط با: Braves پارچ قاتل از زندان آزاد

پنج هفته پس از 30 سال وارد پالم بیچ در غرب که در آن بریوز آموزش دیده و سپس Shotkoski ضرب گلوله کشته شد به عنوان او رفت و برگشت به این تیم ، او تا به حال شده است هدف از سرقت, اما هیچ چیز را از او گرفته به گفته محققان. به جز برای زندگی خود را.

در خانه اش در ایلینوی پلیس محلی در زدم بگویید Felicia Shotkoski شوهرش کشته شده بود. زن و شوهر, دختر متولد قبلی در ماه جولای خواهد می دانم که هرگز پدر خود را.

سهشنبه مشخص سالگرد 25 از Shotkoski مرگ بی معنی قتل توسط مادام العمر جنایی. بیس بال — ورزش او را دوست داشت — تا به حال او هزینه زندگی خود را. اما بازی نمی تعریف Shotkoski.

“او یک ورزشکار” Felicia Shotkoski گفت. “اما ما همچنین باید به یاد داشته باشید که او همیشه یک پدر و یک شوهر پسر و یک برادر, خواهر, مربی, یک دوست, یک مربی. وجود دارد خیلی بیشتر است که می رود به او.”

یک شانس دوم

دیو Shotkoski ملاقات همسر آینده خود را از طریق دوستان زمانی که این دو با حضور جداگانه در مدارس در حومه شیکاگو. پس از آن دو شروع به دوستیابی.

بریوز امضا Shotkoski از یک کالج در سال 1985 و برای چندین سال minor league baseball زندگی او بود. پس از دو فصل با درخواست سازمان Shotkoski پیوست اوکلند, جایی که او صرف برخی از 1989 فصل بازی سه توپ.

در سال 1992 Shotkoski بازی حرفه ای بود یا پس او فکر کردم. او ازدواج Felicia و در تابستان 1994 با استقبال الکسیس. Shotkoski به درس به بازیکنان جوان اما در حال حاضر به حال یک دفتر کار برای حمایت از خود و خانواده جوان است.

در ماه اوت سال 1994 اختلافات بر سر پول led لیگ بازیکنان به اعتصاب. چند ماه بعد Shotkoski یک تماس تلفنی از همان بریوز دیده بانی که مشاهده او در کالج.

بیشتر از سری

در مورد سری

فورمن BISHER: آتلانتا بهترین لحظه

بهار آموزش: شروع با جایگزینی بازیکنان

مارک بردلی: یک رام فصل بی پایان

ساختمان بریوز: چگونه قهرمانی تیم ساخته شد

جیک جیک جونز: “هیچ بزرگتر ذینفع ’94 اعتصاب از من’

-♦-

تصمیم به بیس بال دیگری به ضرب گلوله کشته شد ، پشت سر همسر و نوزاد نمی شد. اما این شانس برای Shotkoski برای ایجاد آینده ای بهتر و او می تواند از آن عبور نمی کند ،

“این بود که کار می کنند. او مشغول به کار بود” Felicia Shotkoski گفت. “او در تلاش بود برای به دست آوردن یک نقطه در چیزی. در آن زمان شما نمی دانید که اعتصاب بود و بیش از, اگر قرار بود به بیش از.”

در ماه فوریه سال 1995 Shotkoski چپ ایلینوی برای پیوستن به بهار آموزش در وست پالم بیچ در حالی که همسر او در خانه مانده و به کار و مراقبت از الکسیس. در اوایل ماه مارس Felicia و الکسیس به فلوریدا پرواز برای بازدید قبل از بازگشت به خانه.

در مارس 24, Shotkoski بود بر روی تپه در طول یک اینتر-تیم داد و بیداد هنگامی که او مواجه تری Blocker یک مرکز fielder که تا به حال واقعا می خواستم به در بهار آموزش. مسدود کننده های دور اول انتخاب کنید برای متس در سال 1981 با بازی یک سال در نیویورک و بعد از آن در آتلانتا در سال 1988 و 1989. او همچنین در مکزیک است.

Shotkoski اولین زمین بود سریع توپ بالا و دور. مسدود کننده نمی تواند به یک بت در آن, او گفت:. گام بعدی همان بود.

“او به من انداخت زمین و من آن را فرستاده تا وسط بین پاهای خود را,” مسدود کننده گفت:.

او نمی دانست که Shotkoski خوب و دو باقی ماند در هتل های مختلف. مسدود کننده شوکه شده بود به یاد بگیرند که اواخر شب Shotkoski ضرب گلوله کشته شده و کشته شدند. او می دانست آنچه که او تا به حال به انجام.

غیر منتظره قهرمان

چند سال قبل Blocker تا به حال ملاقات یک دوست در حالی که در بهار آموزش که تا به حال رشد در منطقه می دانستند خشن محله. مسدود کننده به نام دوست خود و مجموعه ای از.

“من در حال حاضر سد” گفت.

او می خواست برای پیدا کردن Shotkoski قاتل, اما انجام این کار نزدیک به او هزینه زندگی خود را. مسدود کننده یاد ایستاده در پیاده رو احاطه شده توسط مردان اشاره اسلحه در او و پس از او توضیح داد که چرا او وجود دارد.

“من در صلح ، چرا من نمی تواند توضیح دهد که” او گفت:. “ناگهان همه آن بود که روح من در سمت چپ بدن من. من این نگاه از بالا. من می خواهم تجربه هرگز چیزی شبیه به آن.”

روز بعد مسدود بازگشت به منطقه است. او نشسته بود در ماشین خود را در خارج از ماشین لباسشویی هنگامی که یک مرد از شب گذشته راه می رفت. او نمی کشتن Shotkoski اما او می دانست که انجام داد. مسدود گرفت و اطلاعات به پلیس و گفته تیم او. نیل داگلاس Evans دستگیر شد و به اتهام قتل. او در حال حاضر در خدمت چند نظر در زندان قبل از قتل.

مسدود کننده یک قهرمان بود هر چند او نمی خواهم توجه است. و با وجود شجاعت او قطع شد و از این تیم روز بعد خود را به پایان بیس بال حرفه ای است.

“من فکر کردم من تا به حال انجام آنچه که من قرار بود انجام داده اند” مسدود کننده گفت. “آن زحمت نیست من در همه. من تا به حال اشک در چشمان من چون من احساس متاسفم برای خانواده اش است.”

Blocker, کارولینای جنوبی, مادری خود بازگشت سنگ کوه خانه و همسر و دو فرزند خود و مشغول به کار برای یک شرکت کابل برای سال های بسیاری است. در حال حاضر 60 و بازنشسته Blocker گفت: او هنوز هم نمی تواند توضیح دهد که چرا او تا به حال برای پیدا کردن هم تیمی خود را قاتل اما او اعتبار خود را از ایمان است.

“من رهبری را که” او گفت:.

یک سیستم شکست خورده

در این روز پس از Shotkoski مرگ بیوه اش شروع به دریافت نامه از سراسر کشور و از جمله از دوستان و هم تیمی های غریبه, او گفت:. یکی یکی مردم رسیده به خود را به اشتراک بگذارید همدردی.

“کسی که بر این اساس خدمه نوشت: حتی یک نامه” Felicia Shotkoski گفت.

او موفق به دریافت بیش از 700 نامه و ذخیره همه آنها. Felicia همچنین دارای نوار صوتی شوهرش ساخته شده از بهار آموزش در یک دست کوچک برگزار می شود ضبط.

“من فقط آنها را ذخیره کنید,” او گفت:. “این خیلی برای من سخت بشنود.”

او یک زن بیوه جوان با یک نوزاد پس از Felicia آنچه را که او تا به حال انجام: او کار می کرد و در زمان مراقبت از الکسیس.

“که من برای او بهترین بنیاد من می تواند برای بقیه زندگی خود” Felicia گفت. “آن را در مورد من.”

در سپتامبر سال 1996 اولین دادگاه برای ایوانز به پایان رسید و با حضور هیئت منصفه. او محکوم شده است ایوانز می تواند در مواجهه با مجازات اعدام با توجه به گزارش های رسانه ها. Felicia Shotkoski بود در دادگاه هر روز نشسته فقط فوت دور از شوهرش قاتل.

“البته شما باید وجود دارد,” او گفت:. “نبود حتی یک تصمیم است.”

ماه بعد ایوانز قبول درخواست مقابله و محکوم شد به 27 سال در زندان است. او تنها خدمت به 17 سال قبل از او, رایگان Florida Department of Corrections سوابق نشان می دهد.

“او باید در زندان بوده است برای 27 سال برای محافظت از هر کس که هنوز هم در اینجا” Felicia گفت: AJC در مارس 2012 ، “من نمی توانم آن را تغییر دهید. اما آنچه که من می توانید سعی کنید و انجام دهید این است که محافظت از افراد دیگر از رفتن را از طریق آنچه که ما را از طریق رفت. این فقط ساده اشتباه است.”

کمتر از دو ماه بعد Evans دچار مشکل شد دوباره. حکم بازداشت صادر شد و او به زودی پشت میله های زندان دوباره. او در حال حاضر 55 و هنوز هم در زندان تاریخ انتشار ژانویه با توجه به فلوریدا DOC.

در طول سال Felicia, است تماس بی شماری از سیاستمداران و اعضای اجرای قانون برای به اشتراک گذاشتن ناکامی. نظام عدالت کیفری شکست خورده است و خانواده اش, او گفت:. Felicia گفت که او هرگز قادر به بخشش و عفو ایوانز که هرگز نشان داده شده است هر گونه ندامت برای اقدامات خود را, او گفت:.

“تنها چیزی که من می خواهم به دانستن از او چیزی است که می تواند ما انجام داده اند خود را برای تغییر مسیر” Felicia گفت. “اگر ما آنها را آموزش تجارت و ما نمی بازسازی آنها چه ما انتظار داریم که به اتفاق می افتد؟”

یک مادر و دختر باند

Felicia و الکسیس سهم قابل ملاحظه ای پیوند نزدیک پس از تحمل این فاجعه را با هم. و با وجود اینکه در شهرهای مختلف, مادر و دختر, صحبت کردن در هر روز است.

“این فقط دو نفر از ما از طریق آن همه” الکسیس می گوید. “این چیزی است که چوب با ما هر دو است که در آن نیازی جرم و جنایت است. آن را نمی باید اتفاق می افتد.”

هنوز هم او سپاسگزار برای کسانی که در طول راه — مانند مسدود کننده — که نشان داد شفقت پس از قتل پدرش.

“او تهدید” Alexis گفت. “او باید برای قرار دادن زندگی خود را در خطر است.”

این مهم است برای زنان که Shotkoski یاد می شود که بیش از فقط یک “جایگزین” بازیکن کشته در بهار آموزش.

“این در مورد بازی بیس بال. آن را بیشتر از آن” Felicia گفت. “او بیش از یک بازیکن بیس بال. او تلاش می کرد با دور شدن. او از دست رفته ما. او گرامی ، این نبود تصمیم گیری آسان است. زندگی شکننده است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>