به یاد Rev. Joseph Lowery

در زندگی هر انسان وجود دارد یک روز سرنوشت.

یوسف Echols لووری در آمد در روز روشن و روز تابستان در سال 1933 زمانی که او تنها 11.

به عنوان او پا را از پدرش به فروشگاه آب نبات در هانتسویل آلاباما یک افسر پلیس سفید راه می رفت.

“او به من در حلقه و گفت:” بازگشت (N-word). آیا شما نمی بینید یک مرد سفید پوست در آینده?’ “برگرد. Lowery به یاد می آورد در سال 2001 مجله آتلانتا قانون اساسی ، “من به خانه رفتم و نگاه به صورت پدر من مروارید-گرفته شده است .32. من آن را کردم و میخوام نگاه که برای پلیس.”

اما به عنوان او به ایوان, پدرش, LeRoy Lowery به نظر می رسد و از او پرسید که چرا او گریه میکرد. پدر او در زمان تفنگ و به او یک سخنرانی.

“من تا به حال هرگز دیده می شود پدر من در خانه در طول روز به جز در روزهای یکشنبه” لووری گفت. “من نمی دانم چرا او به خانه آمد آن روز. اما من خوشحالم که او انجام داد.”

اما برای که Lowery گفت: او احتمالا می شده اند مورد ضرب و شتم زندانی شده و یا بدهی های خود که بعد از ظهر.

قطعا زندگی خود می شده اند متفاوت است. او احتمالا نمی خواهد که تبدیل به یکی از محبوب ترین مبلغان و فعالان حقوق بشر.

او نمی خواهد که کمک کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور در بر داشت جنوبی مسیحی رهبری, کنفرانس, که در آن او همچنان در خط مقدم جنبش حقوق مدنی برای بیش از نیم قرن.

او نمی خواهد که ایستاده بود قبل از بسته بندی کلیسا در Coretta اسکات کینگ مراسم تشییع جنازه و لعنتی جورج دبلیو بوش جنگ در عراق — به عنوان رئیس جمهور نشسته چند پا پشت سر او.

و در یک هوای سرد ماه ژانویه در سال 2009 او را تحویل نیایش در مراسم تحلیف ریاست جمهوری آمریکا اولین رئیس جمهور سیاه. و نه خواهد که رئیس جمهور چند ماه بعد باید دوخته مدال آزادی ریاست جمهوری در Lowery قفسه سینه در حالی که اشک — این بار از شادی جریان پایین مرد سالمند ،

لوری گفت: آن روز سرنوشت ساز در سال 1933 معرفی خود به حقوق مدنی.

“اگر چه” او افزود: “با متولد سیاه من همیشه نمی تواند به یاد داشته باشید که در این جنبش است.”

Coretta شاه یک بار گفت Lowery به حال “led بیشتر پیاده روی و در ترانشه بوده و بیش از هر کسی از مارتین.”

در حال حاضر Lowery بیش از حد باعث شده است تا او در ماه مارس گذشته.

Lowery درگذشت جمعه شب در آتلانتا. حقوق مدنی آیکون 98.

“Rev. Joseph Lowery شد یک جنگنده برای حقوق مدنی” گفت: Congressman John Lewis. “او صحبت کرد تا صحبت کرد او هرگز تا به. او راهپیمایی کردند و او اعتراض در سراسر آمریکا است. ما سوگواری عبور خود را در این شب ، او ساخته شده یک مشارکت پایدار و او را همیشه به خاطر نقش خود را برای کمک به تغییر و کشور ما و جهان ما را به مکانی بهتر است. من تا به حال این افتخار بزرگ را خدمت در جنوب مسیحی رهبری کنفرانس هیئت مدیره با او. حضور او و رهبری خواهد بود به شدت از دست رفته.”

رئیس جنبش

تقریبا از بعد او به آتلانتا نقل مکان کرد در سال 1968 و همیشه شیک Lowery یکی از شهر های کلیدی اجتماعی و مذهبی و حقوق مدنی آمار و ارقام.

نام یکی از بزرگترین 15, سیاه, واعظان, سیاه پوست, مجله در سال 1993 دوبله دین از جنبش حقوق مدنی توسط NAACP او بسیار به دنبال اغلب-به نقل از بلندگو.

او هرگز خودداری دور از جنجال و باقی مانده سخت اما دوست داشتنی رعد و برق راد نترس به ذهن خود صحبت می کنند. او به ندرت عذرخواهی برای هر چیزی که او گفت: شلاق در احزاب سیاسی محکوم ایالات متحده آمریکا سیاست خارجی حتی تماس 1983 حمله به گرانادا “زودرس و فرصت طلب” و “احتمالا غیر قانونی و غیر اخلاقی است.”

او خود را سرزنش “رنگی برادران و خواهران که فکر می کنم که همه آنها باید انجام دهید این است که پوشیدن لباس های سه تکه کت و شلوار, یک طلا زنجیره ای و دست Clairol, و آنها آن را کردم ساخته شده است.” و او لعنتی سیاه و رهبران — از جمله اندرو جوان — که از حمایت هیلاری کلینتون برای ریاست جمهوری در سال 2008 بیش از باراک اوباما.

حتی در 90s او هنوز آتلانتا ترین فعال حقوق مدنی صدای overshadowing دیگر رهبران سازمانی با عقل خود و شوخ طبعی است. ادامه داد: بسیاری از خود به دنبال مشاور و او باقی ماند و آواز در موضوعاتی مانند مایکل براون در مورد فرگوسن, Mo. و نامزد دو حزب محافظه کار گرجستان قضات است.

Lowery اغلب گفت که او قدردان و سپاسگزار زندگی می کردند تا زمانی که با توجه به درگذشت پادشاه در 39.

به عنوان یک مرد جوان او جان سالم به در بمب گذاری ها و تلاش های متعددی در زندگی خود از جمله باطل 1979 Ku Klux Klan حمله ادعا کرد که تقریبا زندگی خود را, همسر, Evelyn. به عنوان یک مرد مسن تر او را مورد ضرب سرطان پروستات است.

“من می توانم (بازنشسته) از آنجا که مارتین از بین رفته است. رالف (Abernathy) از بین رفته است. کتاب هوشع نبی (ویلیامز) از بین رفته است,” او گفت: در یک کباب مارک خود را 85 تولد در سال 2006. “من هنوز هم اینجا. خدا نگه داشته و من در اینجا چون من شده اند صحبت کردن حقیقت است. چون من ایستادن در برابر جنگ و نژادپرستی است.”

وقتی پرسید که چگونه او انجام شده بود و او همواره می گفت “من فقط یک مرد جوان انجام همه چیز. من خسته اما خوشحال است.”

تمایلی واعظ

Lowery متولد شد Oct. 6, 1921 به LeRoy Lowery و دورا Fackler لووری در هانتسویل.

اگر چه بزرگ و پدر بزرگ خود را Rev. سبز Echols شد اولین سیاه کشیش Lakeside Methodist Church در هانتسویل. و مادر او کشیده و او را به کلیسا و ساخته شده او را به آواز خواندن و صحبت می کنند قبل از این جماعت جوان یوسف در برابر هر گونه نیاز به تبدیل شدن به یک واعظ. او می خواست به یک وکیل.

پس از دبیرستان با حضور او در هر دو Knoxville, دانشگاه آلاباما, A&M دانشگاه قبل از گرفتن مدرک کارشناسی خود را از پین کالج در آگوستا. در اواسط 1940 او به بیرمنگام که در آن او ویرایش یک هفته “بیرمنگام, خبرچین” به دست آوردن پول برای مدرسه قانون است.

در سال 1947 Lowery و کلارک دانشجو به نام ساناز گیبسون, دختر Rev. H. B. گیبسون Sr. شد راه اندازی در تاریخ کور توسط ساناز گیبسون ،

“ما هر دو جوان اما او برای سن و سال او حتی پس از آن” ساناز Lowery گفت: در سال 1985. “او در حال حاضر صحبت کردن در همان سطح به عنوان پدر من از نظر بلوغ و عمق.”

آنها تاریخ برای یک سال و ازدواج در 5 آوریل سال 1948. آنها تا به حال سه دختر ایوان کارن و شریل و 12 نوه.

پس از نزدیک به 70 سال از ازدواج ساناز Lowery درگذشت در سپتامبر. 26, 2013.

برگرد. گیبسون نگه داشته و اصرار دارد که او پسر در قانون نامیده می شد به موعظه.

“این مرا نگران خوب بیت” لووری گفت: در یک سال 1986 AJC مصاحبه. “چیزی که من بود و من همیشه علاقه مند به مسائل اجتماعی. من تو را دیدم هرگز انسان در ارتباط با انسان و ارتباط انسان به خدا است.”

او گفت: AJC در سال 1988 پدرش در اصرار به حال اثر آن: “من تصمیم گرفتم که وجود دارد هیچ نقطه ای در ادامه به اجرای از این چیز.”

به جای دانشکده حقوق او با حضور Payne کلامی حوزه علمیه, Wayne State University گرت کلامی حوزه علمیه و شیکاگو عام موسسه به مطالعه دین است.

نگه داشتن در تلاش پسر’

در سال 1949 برای $21 یک هفته Lowery منصوب شد به اولین کلیسای شرق توماس United Methodist “را در لبه یهودی نشین در بیرمنگام.”

“من نمی توانستم موعظه پس از آن,” او گفت:. “اما بسیار مودبانه آنها می گویند,” من لذت می برد و خود را موعظه.’ من به یاد داشته باشید یک بانوی گفت: در تلاش نگه داشتن پسر.’ “

یک سال بعد او به الکساندر شهرستان علا., که در آن او به مدت سه سال برای 30 دلار به 40 دلار در هفته. در سال 1953 او منتقل شده به تلفن همراه علا., به بیش از وارن خیابان Methodist Church.

“اینجا جایی است که من تا به حال غسل تعمید از آتش سوزی در, جنبش,” او گفت: از نه سال اقامت در تلفن همراه.

اوایل حامی Montgomery bus boycott که شاه سازمان در سال 1955 Lowery سازمان یافته در تلفن همراه که زمانی سریعتر موفقیت است. که پادشاه توجه است.

در ماه فوریه سال 1957 Lowery شاه و Abernathy در میان گروهی از وزیران و مدنی, حقوق کارگران که تشکیل SCLC. پادشاه رئیس جمهور انتخاب شد و Lowery او معاون رئیس جمهور.

با SCLC, Lowery شدت خود را حقوق مدنی کار می کنند در حالی که او به عنوان یک وزیر.

او دو سال را صرف در نشویل به عنوان معاون اداری به یک متدیست اسقف قبل از بازگشت به بیرمنگام به موعظه در St. Paul United Methodist Church همان کلیسای پدرش در قانون تا به حال یک بار pastored.

در نشویل او به ریاست کمیته هماهنگی در حقوق مدنی و درگیر شد در desegregating هتل ها و رستوران ها. در بیرمنگام او به رهبری تلاش ها برای اضافه کردن سیاه پوستان به نیروی پلیس و افزایش فرصت های شغلی.

خدا و فرماندار

در سال 1965 در پایان از سلما به مونتگمری, مارس Lowery رهبری این هیئت را که تحویل مجموعه ای از خواسته های به رژیم صهیونیستی است. جورج والاس.

“من به چالش کشیده و او را به عنوان یک متدیست,” لووری بعد به یاد می آورد. “من گفت:,” من نمی آیند در اینجا به عنوان یک رهبر جنبش حقوق مدنی, من به عنوان یک کشیش متدیست به یک متدیست روحانی است.’ من گفت: “خدا را برای رفتن به نگه داشتن شما را پاسخگو باشد.'”

والاس بلافاصله اعتراض Lowery گفت.

“او گفت:,” خوب, من هیچ کاری انجام نمی.’ من گفتم: “بله شما هستند. شما در حال برافروختن مردم است. شما باعث (سفید حقوق مدنی داوطلب) Viola Liuzzo مرگ است. شما در تلویزیون سر و رجزخوانی …’ والاس بود و هرگز پس از آن. همیشه پس از آن او با حمله به دولت فدرال است. او نمی حمله سیاه پوستان است.”

در سال 1967 Lowery بالا بود به ریاست SCLC هیئت مدیره.

سال آینده سه ماه پس از شاه را ترور Lowery انتقال از سنت پل به آتلانتا مرکزی کلیسای متحد متدیست یکی از معتبر ترین سیاه منبر در جنوب.

“من نمی تمایز بین وزارت و SCLC. من SCLC به عنوان alter-ego کلیسا” لووری گفت: در سال 1986. “به نظر من روابط انسانی به یک سوال مذهبی. … روابط انسانی مبتنی بر روابط ما با خدا است.”

در سال 2001 او گفت: “فنی پادشاهی هستند و اهداف عدالت و صلح و یاران و پایان دادن به گرسنگی و بی خانمانی. من نمی می توانید ببینید که منجر مردم را به بهشت خود را در خانه بدون خانه های خود را بر روی زمین که آسمانی است.”

در مرکزی جماعت رشد به بیش از 2000 عضو و Lowery رهبری آنها را در ساخت 240 واحد مجتمع مسکونی برای خانواده های کم درآمد. او باقی مانده در مرکزی به 18 سال قبل از انتقال به آبشار United Methodist.

با خروج از Abernathy او انتخاب شد SCLC رئیس جمهور در سال 1977 مصرف بیش از این گروه در زمانی که بهره در حقوق مدنی مشکلاتی روبرو بود.

“او بیش از هر کسی … نگه داشته SCLC با هم در طول دهه 70 و 80 گفت:” دانشگاه پیتسبورگ دانشکده حقوق پروفسور دیوید Garrow یک برنده جایزه پولیتزر محقق در جنبش حقوق مدنی.

در مه 26, 1979, Lowery رهبری آوریل در دیکیتر علا., در حمایت از تامی لی Hines, یک اختلال ذهنی مرد سیاه پوست که متهم به تجاوز به سه زن سفید و محکوم سفید منصفه.

ساناز Lowery که اغلب در راهپیمایی با شوهرش وجود دارد بیش از حد. اما از آنجا که Ku Klux Klan قول داده بود خشونت Lowery خواسته خود را به درایو پشت راهپیمایان در او رنگ پریده سبز 1977 بیوک.

یک شورش آغاز شد. حداقل دو گلوله به تصویب رسید از طریق ماشین — یکی به سختی از دست رفته ، او موفق به فرار گذاشت اما آسیبی نرساند. Lowery هنوز هم صاحب ماشین.

“من بهترین من می توانم’

Lowery بود ترس بود و بحث برانگیز است.

در سال 1979 در حالی که رئیس جمهور جیمی کارتر در داخل بود Ebenezer کلیسای باپتیست دریافت King مرکز مارتین لوتر کینگ جونیور بدون خشونت جایزه صلح Lowery خارج رهبری یک راهپیمایی اعتراض در برابر گرجستان متولد جمهور. لوری گفت: کارتر تا به حال انجام نشده است و به اندازه کافی به عنوان رئیس جمهور برای رسیدگی به بیکاری در میان اقلیت ها.

“ما احساس خیانت از آفریقایی-آمریکایی ها تا به حال چنین نقش تعیین کننده در انتخابات خود را. ما قول داد که برای نشان دادن مخالفت ما در اولین فرصت” لووری گفت.

Lowery بازنشسته به عنوان کشیش آبشار در سال 1992 در سن 70. بازنشسته و از SCLC در سال 1997.

در سال های پایانی خود را با او مذاکره یک پیمان با Publix زنجیره ای مواد غذایی و شیر را در رستوران به ارزش بیش از $157 میلیون دلار برای استخدام و ترویج بیشتر سیاه پوستان و ساخت بیشتر فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها در اقلیت محله. او همچنین رهبری ملی تماس برای بررسی سوخته سیاه کلیساها و افزایش تعداد SCLC فصل به بیش از 300.

“من بهترین من می توانم” لووری گفت: در سال 2008 مصاحبه در مورد تصدی خود به عنوان SCLC جمهور. “ما سعی در نگه داشتن شعله سوختن به نگه داشتن اخلاقی تن از جنبش زنده به گریه کردن برای اخلاقی ضرورت از ایمان ما. ما در ادامه به مهیج نیروی در کشور است. تاریخ را به قضاوت آنچه که به معنای.”

پس از خروج از SCLC او تشکیل گرجستان ائتلاف برای مردم در دستور کار, یک سازمان چتر مدنی و گروه های مدافع حقوق بشر. به زیر پرچم خود او منجر به اتهام به تغییر گرجستان پرچم به اصرار جورج دبلیو بوش به دوباره اجازه قانون حق رای و برای دولت به رد بحث برانگیز رای دهندگان شناسه قبض.

در سال 2001 در جشن از 80 تولد, Joseph E. Lowery موسسه برای عدالت و حقوق بشر یک مخزن فکر می کنم به تحقیق و تجزیه و تحلیل مسائل مربوط به حقوق مدنی و حقوق بشر تاسیس شد و در دانشگاه کلارک آتلانتا.

در آن سال نیز شاهد اشبی خیابان تغییر نام Joseph E. Lowery بلوار و یک سری سخنرانی های ایجاد شده در نام خود را در آتلانتا مدارس عمومی سیستم.

حقیقت به قدرت

در آنچه که ممکن است خود را به عنوان به یاد ماندنی ترین عملکرد Lowery استفاده تشییع جنازه Coretta اسکات کینگ در ژانویه 2006 به انتقاد از رئیس جمهور بوش جنگ در عراق است. تیره و گرفته بود و در منبر از جدید تولد, Missionary Baptist Church, در مقابل یک جمعیت 20000 مردم و مخاطبان تلویزیون میلیون ها نفر. بوش همراه با سه رئیس جمهور سابق — کارتر و بیل کلینتون و جورج دبلیو بوش — نشسته پشت سر او.

“ما می دانیم که در حال حاضر وجود دارد هیچ سلاح کشتار جمعی” Rev. Lowery گفت: به تمدید تشویق. “اما Coretta می دانستند و ما می دانستیم که وجود دارد سلاح از گمراهی حق در اینجا. میلیون ها نفر بدون بیمه سلامت, فقر وجود دارد. برای جنگ میلیاردها دلار بیشتر, اما نه بیشتر برای فقرا است.”

نظرات خود بودند انتقاد برای آوردن سیاست به مراسم تشییع جنازه. آنها ستایش برای بیان آنچه که بسیاری از آمریکایی ها فکر می شد.

“من جشن زندگی او بود که زندگی با توجه به مبارزه برای صلح و عدالت” لووری گفت: در سال 2008. “بسیاری از مردم فکر می کردند که شد در کلیسا. اما برای ما این کلیسا که در آن ما را به ما صدمه دیده و درد و امید و آرمان و باور ما برای یک روز بهتر.”

در سال 2008 Lowery پوش خود را حقوق مدنی حرفه ای با کار بر روی اوباما در مبارزات انتخاباتی به عنوان یک ملی co-صندلی برای ثبت نام رای دهندگان. پس از انتخابات رئیس جمهور اوباما برداشت Lowery به ارائه نیایش در مراسم تحلیف خود.

Lowery آیا نا امید نمی اختلاط دین و روحانی و حتی بلوز به یک سخنرانی که به طور مساوی جشن و محکوم کرد.

در عاطفی خود و باز کردن او خوانده شود خطوط از James Robert Johnson “بالابر هر صدا و آواز” نیز شناخته شده به عنوان “Negro سرود ملی.” او به پایان رسید توسط paraphrasing, بلوز, افسانه بزرگ بیل Broonzy را “سیاه و سفید, قهوه ای و سفید است.”

“خداوند در حافظه از تمام پرستاران که از کارگران خود را به استراحت و لذت از یک شروع جدید ما از شما درخواست برای کمک به ما برای آن روز که سیاه و سفید نمی خواهد خواست برای بازگشت; زمانی که قهوه ای می توانید از چوب در اطراف; هنگامی که زرد خواهد بود دلپذیر; هنگامی که مرد قرمز می توانید پیش مرد; و هنگامی که سفید را در آغوش آنچه را حق است” لووری دعا. “اجازه دهید همه کسانی که عدالت و عشق و رحمت بگو آمین! بگو آمین! و انشاءالله!”

در بعد از بستری به اوباما اولین کلاس از مدال آزادی دریافت کنندگان Lowery گفت که امیدوار است رئیس جمهور خواهد ساخت بهتر امریکا که برای او و شاه گذاشته بود ،

“من بیزارند و دیوانه با امریکا و گاهی اوقات من می شنوم برخی از احمق ها بحث در مورد: بازگشت به آفریقا است.’ من رفتن به آفریقا هر سال اما آخرین چیزی که من قبل از من در هواپیما است بررسی بلیط به مطمئن شوید که آن را دور سفر” لووری گفت. “من به آینده. این کشور من است. آفریقا ممکن است پدری اما امریکا است ، و من می خواهم به آغوش مامان و فشار او.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de