از راه دور شهر چینی برخورد با کروناویروس پس از دو هفته احساس امن

SUIFENHE — چوب آسیاب در چین و شمال شرقی مرز با روسیه به وزوز با فعالیت های این هفته به عنوان ده ها تن از کارگران مرتب قطع و انباشته سیاهههای مربوط.

اما بسیاری از آسیاب ماشین آلات دراز بیکار – تلفات از چین مبارزه شامل جدید کروناویروس.

هنوز آسیاب است که یک داستان موفقیت نسبی در Suifenhe از راه دور شهرستان است که اخیرا ضربه سخت coronavirus پس از در امان بودن برای هفته ها به وقوع ویران سایر نقاط چین است.

این کارخانه در شهر کوچک در استان هیلونگجیانگ خال خال با پیاز گنبد ساختمان ها و مغازه ها و نشانه ها در هر دو چینی و روسی در مورد استخدام کارگران 200 زمانی که قله های ورود به فصل.

اما ترس از coronavirus نگه داشته است دو سوم از کارگران خود را دور.

“آنها بسیار به وضوح گفت:” ما می ترسند بنابراین ما نمی خواهیم به می آیند و ما نمی توانیم آنها را وادار به آمدن” گفت: Su وی که سر تولید و فروش چوب و پردازش کارخانه.

در حالی که چین شاهد یک کاهش شدید در coronavirus موارد آن شده است مبارزه با افزایش وارداتی موارد بسیاری از آنها اتباع چینی آمدن به خانه.

Suifenhe فقط 120 متر (75 مایل) از شهرستان بندر ولادی وستوک پدید آمده است به عنوان یک نقطه داغ به دلیل هجوم شهروندان چینی از ورود روسیه زمینی.

شهر اعلام مسکونی مستند در مارس 8, اجازه می دهد مردم را به ترک خانه های خود را یک بار در هر سه روز و اخلال در زندگی و زور زدن به اقتصاد آن است.

از جمعه این شهر تا به حال 322 از مجموع 326 وارداتی موارد در تمام استان هیلونگجیانگ.

هوانگ Jinman 45 ساله کارگر در چوب آسیاب نگران بود در مورد بازگشت به کار, اما گفت که اقدامات احتیاطی گرفته شده توسط خود شرکت کرده و کاستن از ترس خود را.

“آنها به ما ماسک و بررسی های ما متوسط در هر روز است. ما نمی رفتن در هر نقطه دیگری در کنار خانه و کارخانه به حداقل رساندن تماس با دیگران” گفت: Huang.

Suifenhe است که بیش از 2000 متر در شمال شرقی ووهان پایتخت مرکزی هوبئی استان که در آن رمان coronavirus پدید آمده در اواخر سال گذشته و برای هفته ساکنان احساس امن است.

“این بیماری همه گیر احساس مانند آن را بسیار دور” گفت: Su.

“من می ترسم’

اما در اواخر مارس که تغییر با اولین بحث وارداتی موارد است. در مارس 2, Heilongjiang ولایتی کمیسیون بهداشت گزارش چهار مورد جدید.

سو گفت: کارگران که از شهرهای دیگر آغاز شده ترک با حدود نیمی از کارخانه کارکنان ناپدید می شود.

مشتریان نیز عجولانه به دور است.

آسیاب دیده است یک قطره در سفارشات حدود 30 درصد Su گفت: اما بسیاری از این شهر کسب و کارهای کوچک است که بستگی به تجارت با روسیه شده اند آمار بسیار سخت تر است.

تحویل ها تا 80% برای پان عمده وارداتی از روسیه کالا که تنها به گذشته خود نام.

“سفارشات نمی آیند,” او گفت: صحبت کردن از مغازه اش در Yige فراز بازار روسیه که در آن Suifenhe را وارد کنندگان و عمده فروشان تجارت کالا از روسیه است.

آن نیمه خالی روز چهارشنبه با بسیاری از مغازه مهر و موم شده.

اما حتی معامله گران که مانده اند باز اخم که مشتریان خود را ممکن است حمل coronavirus.

“من می ترسم حتی اجازه دهید آنها را می گوید:” یک زن surnamed یانگ اجرا می شود که مواد غذایی روسیه. “چگونه می تواند به شما نمی شود ترس؟”

در Suifenhe گوشه ای در نزدیکی شهر قدیمی روسی-آموزشگاه چند ده گذاشته و کارگران در سراسر امید کسی را از کار برای یک روز.

این Suifenhe دولت گفت: روزانه دستمزد کارگران باید دریافت مجوز اما ژانگ Mifu یکی از مردان انتظار جاده, گفت که او و دیگران شده بود و قادر به آنها را دریافت کنید.

“من پول ندارم بنابراین من باید برای بیرون آمدن” او گفت:. (گزارش شده توسط Huizhong Wu; گزارش های اضافی توسط لوان تیان یه ویرایش توسط رایان وو رابرت Birsel)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de